Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכרתי את האוטו, מחפש ספורטיבית אמיתית ב-150 אלף שקל

shayaman
שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוני, נא לדייק.

כותבים "נה נה בננה" ולא כפי שנכתב על ידך.

אם כבר להיות ילדותי, נא לעשות זאת בצורה נכונה.

:lol:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם זה באמת, אבל באמת מהותי בעיניך, תקרא את זה איך שאתה רוצה. לדעתי זה אמור להיות "ננה" ולו בגלל הסיומת של "בננה" (ראה מקרה עוזי כהן, סגן ראש עיריית רע...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת פעם על מיאטה?

נכון, הרכב מתנהג מדהים, אבל עדיין זה אל אומר שאי אפשר לשפר את ההתנהגות.

לכל נהג יש "סגנון נהיגה", ובהתאם לסגנון המועדף על כל נהג ניתן לכייל את הרכב שיתאים בצורה מירבית לאוחז בהגה.

בשנת 2005 אין לרכב שום בקרת יציבות או אחיזה, אגב.

חדל קשקשת ברשת, קיצר.

אתה לא הבנתה את הכוונה שלי נכון שאפשר לשפר זה ברור אבל בסולם העדיפויות להוסיף כוח למיאטה לדעתי יותר דחוף מאשר היתנהגות כי ההיתנהגות שלה פנטסטית לעומת הכוח שלה שהוא בדיחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם התחלנו את ההערצה העיוורת להנעה אחורית?

כמה הערות שלי.

1. כבר כתב מישהו חכם, נראה לי אופנוען "המצערת מחוברת ליד, שמחוברת לגוף שבתקווה ומחובר לו בקצה מוח".

מה הכוונה? לא S2000, לא 911GT2 ולא מיאטה, יכו שוק על ירך את הנהגים, אם כמובן אותם נהגים מתברכים בשכל בקודקוד.

תפסיקו את ההתלהמות.

אתם לא יודעים כמה זקנים ראיתי בארה"ב על S2000 (וגם על פרארי), לא שמתי לב שאוכלוסיית הזקנים שם מצטמצמת.

2. הנעה אחורית. לא הנאה.

הנאה יש בהרבה מקומות, לאו דווקא קשורה לסוג ההנעה.

השימוש החוזר ב"שגיאה" הזאת, כבר נשמע מגוחך. די. לעשות חיקוי של ארץ-נהדרת כבר פחות מגוחך.

3. כשלמישהו יש ניסיון על רכב, רצוי שירשום שהוא לא בבעלותו, אלא נסע עליו כמה עשרות ק"מ. זה יכול לבלבל.

4. בחייאת אבויה.

להשוות EVO ו-STI סטנדרטיות, זה חטא.

אלה שני צעצועים. לגו.

לא נראה לי שאפילו בחברה תכננו שמישהו ישאיר אותן סטנדרטיות (ע"ע FQ ו-PRODRIVE למיניהן).

אלה רכבים שאמורים להיות משונים לפי צרכי הלקוח (סוג של תפירה-מותאמת).

בגלל זה נראה לי מגוחך להשוות אותן סטנדרטיות.

צריך להשוות אותן, למטרה של הלקוח.

למשל: את מי יותר קל להפוך לטריקית במגבלות, את מי יותר קל להפוך לאוחזת אולטימטיבית.

כל השוואה אחרת, היא פספוס.

ודי כבר!

במספר שנותי המועט, יצא לי לנסוע על יותר רכבי הנעה קידמית טובים, מאשר אחורית.

נסעתי על לא קצת.

להעריץ הנעה מסוימת כי ככה אמר כתב רכב מסוים?

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

סוג ההנעה מאוד תלוי בסגנון הנהג.

יש נהגים שמעדיפים נהיגה סופר-מהירה ומדוייקת, ויש כאלה שאוהבים לעשות מין אלים עם הרכב.

לנהג מהזן הראשון, לא כל כך יהיה קריטי סוג ההנעה, לנהג השני, זה כבר תלוי עד כמה הוא מהוקצע.

לי מאוד מפריע הלחימה בתת היגוי ביציאה מסיבובים הדוקים, פשוט אי אפשר לטוס מהמקום, אלא בהדרגה, עד שנמצאים בנקודה שההגה "פתוח" מספיק.

בהנעה אחורית הבעיה כמעט ולא קיימת (תלוי בכייול, אבל זה העיקרון), ואפשר להעביר יותר סוסים לגלגלים מבלי לקבל תת-היגוי מעצבן.

מינמום, היגוי-יתר קליל, שניתן לתקן בקלות.

ומלבד מה שרשמתי - יש עוד הרבה יתרונות אינהרנטיות להנעה אחורית.

אני לא בא להגיד שהנעה קידמית זה פיחסה, כי זה לא. אבל יש לה חסרונות שלי מאוד מפריעות.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הבנתה את הכוונה שלי נכון שאפשר לשפר זה ברור אבל בסולם העדיפויות להוסיף כוח למיאטה לדעתי יותר דחוף מאשר היתנהגות כי ההיתנהגות שלה פנטסטית לעומת הכוח שלה שהוא בדיחה

ושוב אני אשאל - נהגת על מיאטה בחיים שלך?

הכוח שלה בדיחה?

ההתנהגות שלה פנטסטית?

זה מאוד תלוי בסגנון הנהיגה. יש כאלו שהיא "תפורה למידותיהם" ויש כאלו שירוצו לשוק האפטרמרקט לפני שהם ייגשו לעשות העברת בעלות (ע"ע Senda).

חדל קשקשת ברשת.

ROY - :mm_yeah: WORD

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים הרבה יותר מהותיים לשפר במיאטה לפני הכוח... (לדעתי לפחות).

על איזה דור של מיאטה נהגת?

כיול שונה של הרכב, הקשחה (ואולי אף הנמכה קלה), ביטול זוויות גלגול, והכי חשוב - ב-ל-י-מ-ה !

כל אלו קודמים למנוע... שלא לדבר על קשת התהפכות (אם לא מדובר ב NC).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא יודעים כמה זקנים ראיתי בארה"ב על S2000 (וגם על פרארי), לא שמתי לב שאוכלוסיית הזקנים שם מצטמצמת.

לעשות חיקוי של ארץ-נהדרת כבר פחות מגוחך.

להשוות EVO ו-STI סטנדרטיות, זה חטא.

אלה שני צעצועים. לגו.

לא נראה לי שאפילו בחברה תכננו שמישהו ישאיר אותן סטנדרטיות (ע"ע FQ ו-PRODRIVE למיניהן).

אלה רכבים שאמורים להיות משונים לפי צרכי הלקוח (סוג של תפירה-מותאמת).

בגלל זה נראה לי מגוחך להשוות אותן סטנדרטיות.

צריך להשוות אותן, למטרה של הלקוח.

למשל: את מי יותר קל להפוך לטריקית במגבלות, את מי יותר קל להפוך לאוחזת אולטימטיבית.

כל השוואה אחרת, היא פספוס.

קודם כל, יש לי תחושה שאוכלוסיית הקשישים כן מצטמצמת מכיוון אחד, סופי במיוחד (ולא מהסיבה שהזכרת) אבל מתרחבת משמעותית מהכיוון השני (כי עוד מעט כולנו נגיע ל-100 שנה).

דבר שני, אתה בהחלט צודק, רק בקשר ל-EVO ו-STI - אני לא חושב שהן נועדו לשיפורים. זה שהן מאפשרות את זה בקלות רבה יותר מהרבה מכוניות אחרות זה רק בונוס. בשורה התחתונה ה-EVO היא בעלת פוטנציאל גבוה משל ה-STI (כשמדובר אצל שתיהן בדור הנוכחי, כמובן) כיוון שהיא מאפשרת נהיגה מהירה ובטוחה יותר גם בידיים של נהג פחות מנוסה (ומהנה משמעותית בידיים של נהג מנוסה).

ד"א, אתה מצ'עמם אותי! :-P8)

לאאוץ - זה נכון שהנעה קדמית לעולם לא תוכל להטיס אותך מהסיבוב ללא תת היגוי, אבל זה ממש לא נכון שהנעה אחורית באשר היא תעשה את זה. צריך באמת להפסיק עם העניין הזה שברגע שלרכב יש הנעה אחורית הוא הופך לחיית מסלול אימתנית או למכונית בעלת התנהגות פנטסטית. גם כאן, כמו במלחמות היפניות מול האירופאיות - כל מקרה לגופו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...