Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכרתי את האוטו, מחפש ספורטיבית אמיתית ב-150 אלף שקל

shayaman
שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיאטה מוגדשת, עם כיול נכון של מתלים, וכיוון ליניארי של הטורבו - תתנהג בצורה פ-נ-ט-ס-ט-י-ת.

גילוי נאות: הכותב בעל ניסיון על מיאטה "כזו".

ב 150K אתה קונה (אם תמצא) מיאטה NB ידנית, ונשאר לך תקציב לקניית קיט טורבו קומפלט של FM.

לקנות מיאטה שנת 2005 ולהשקיע בפרוייקט כזה... זה יהיה לחוץ מעט.

למרות, שלדעתי האישית, מיאטה עם טורבו כרכב הנאה אחורית ראשון - זה קצת NO NO...

עדיף (אם כבר) לקנות סטנדרטית, ללמוד אותה, להתחיל משיפורי שלדה / התנהגות / בלימה, ואז לעבור למנוע.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהגתי על WRX והתאכזבתי מאד.

מה-STI אני עדיין המום.

לא הבנתי ממה התאכזבת...אשמח להארה.

כמו שכבר נאמר פה, כוונתי הייתה כי ה-WRX מאכזבת וה-STI לא. העניין הוא, שאחרי שנוהגים על EVO שוכחים גם מה-STI... נכון, תא הנוסעים של המיצובישי נראה כמו של לאדה שנת 95, אבל תא הנוסעים של האימפרזה לא נראה הרבה יותר טוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמחפש "תא נוסעים מהודר"... שיחפש במקום אחר.

להשוות בין תאי הנוסעים של שתי הנ"ל... זה כמו להשוות מי יותר יפה - לימור ליבנת או ג. יפית :roll:

(לפחות לנינג'ות יש גם יתרונות אחרים... :wink:)

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשקיע בשיפורי היתנהגות במיאטה ליפני שמוסיפים לה כוח זה קצת חרם כי האוטו מבחינת היתנהגות הוא פשוט פנטסטי אין טעם לשפר היתנהגות כל עוד שלא מוסיפים לו כוח ואני חושב שאם מוסיפים טורבו רגוע שיפעל בסל"ד נמוך/בינוני ותוסיף לזה שלרכב יש בקרת יציבות (ב 2005 אני סגור על זה שיש לו בדגמים יותר ישנים אני לא יודע) אז עדין אתה תקבל אותו דיי בטוח וצפוי יחסית לרכב הנעה אחורית ראשון ומבחינת הנאה אני לא חושב שיש איזה אסתי או איבו שיהיה אפשר להשוות להנאה שתקבל מהרכב הזה חוץ מזה שהוא ניראה הרבה הרבה הרבה יותר טוב משתי הנינג'ות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד שלא הבנתי...

לאן נעלמה לה ה S2000? מישהו זרק שאפשר לדחוס אחת במחיר, היא אחורית לחלוטין, ספרטנית, חדה עצבנית וכובשת.

אמממ מסוכנת?

לא שמעתי דרישה למעל 2 מושבים, או משהו אחר שיפסול אותה.

חוץ מזה שהיא יפהפיה אמיתית.

יום נעים ומלא הנאה אחורית :roll:

:)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר פה, כוונתי הייתה כי ה-WRX מאכזבת וה-STI לא. העניין הוא, שאחרי שנוהגים על EVO שוכחים גם מה-STI... נכון, תא הנוסעים של המיצובישי נראה כמו של לאדה שנת 95, אבל תא הנוסעים של האימפרזה לא נראה הרבה יותר טוב.

רוני

קשקוש גמור.

פרט לעניין ה-WRX, שם אני מסכים איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההונדה S2000 זה אוטו שממש אבל ממש לא מומלץ בתור רכב הנעה אחורית ראשון

א: הרכב הזה מאוד ספרטני

ב: המנוע של הרכב הזה מאוד לא נוח לשימוש יום יומי כוח בסל"ד נמוך אין יותר ומידי והכוח הרציני מגיע בסל"ד שיגרום לשכנים באיזור לנדות אותך ביגלל הרעש חחחחחחחח

ג: לרכב אין בקרת אחיזה (מהשנתון האחרון יש ) וכשמדובר ברכב הנעה אחורית עם 240 כוח סוס והיתנהגות מאוד חדה אז אני חושב שזה בהחלט מיצרך חשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש גמור.

צודק, פנים ה-STI הוא שווה ערך לרולס-רויס וה-EVO שווה ערך לפיאט אונו 88.

:shock:

שתיהן מבפנים הם יפניות משפחיות ומשעממות..בדיוק כמו הדש-בורד של הדגמים הזהים הלא מוגדשים/ספורטיביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין של למה לא הנעה קדמית נהדרת אני לא אכנס.

אבל אני לא מבין את ההתלבטות הגדולה שלך.

בארצינו הנהדרת רכבים בעלי הנעה אחורית לא נפוצים כ"כ.

אבל לדעתי?

אני מסכים ב100 אחוזים עם Kundason.

קנה לך מיאטה, היא בעלת הנעה אחורית, היא לא תוותר כל כך מהר על אחיזת הכביש ו.. היא יפיפייה!

אחרי ש'למדת' את הרכב. בתקציב הנותר לך אתה קונה קיט שלם של טורבו. מה שנותן לך בנוסף להכל גם כוח מהמנוע.

בקשר לצמד היפניות. האיבו והSTI

במיצובישי לא יצא לי לנהוג לצערי. אבל בSTI משופרת כן.

ו.. אני לא אוהב אותה!

היא תוקפנית מידי. היא יותר מידי נוקשה וחדה. נכון שאני נותן פה יתרונות של רכב ומציג אותם באור שלילי אבל לא, לא השתגעתי.

אבל אני מתאר לעצמי שאתה מחפש רכב שישמש אותך ביום-יום.

כמובן שאני נותן את דעתי האישית בלבד, אבל אני לא אוהב את הגישה הרוצחת שלה. ההרגשה שהרכב אומר לך "רק תלחץ, רק תוריד את הרגל למטה ואני מדביק לך את הכליות לכיסא"

מה שעוד בארצינו הקטנה לא כל הכבישים כלכך נעימים לנסיעה, במיוחד לא שאתה נוהג על STI נוקשה שתשבור לך את הצורה בכל כביש משובש מעט.

שיהיה בהצלחה בקניה, ויטלי.

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, למה אתה יורד על הפונטו? :|

כמעט נהרגתי שבוע שעבר בS2000 (לא אני נהגתי), בלי סיבה נראית לעין. השנתון היה 02, האוטו הכי מסוכן שהייתי בו, למרות שלא הייתי בהרבה כאלה.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח בחשבון דבר אחד ויחיד שאולי אתה מודע לו ואולי לא , הנעה אחורית , למישהו שבה מהנעה קדמית , ורכב חד , זה דבר שדורש די הרבה עבודה עצמית כדי לא להגיע למגבלות . כי כשאתה שם אתה בבעיה רצינית . ולבוא מתוך הנעה של 4X4 זה גם לא אותו דבר . ולכן אם אין לך ידע/נסיון בהנעה אחורית הייתי לוקח את המיאטה ולומד את רזי ההנעה במכונית די זריזה וקטנה כדי לקבל מושג מה יכול לקרות אם תשתגע , ורק אח"כ הייתי הולך לכיוונים של ספורטיביות מושחזות כמו הונדה

לשם גילו הוגן לא נהגתי על אף אחת מהן , כול המכוניות שלי עד היום היו הנעה אחורית , אבל לא ספורטיביות , והיות ועדיין לא עשיתי קורסים בנהיגה , אישית אני לא חושב על ספורטיבית כמו הונדה

אלו היו ה TWO CENTS שלי על הנושא

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשקיע בשיפורי היתנהגות במיאטה ליפני שמוסיפים לה כוח זה קצת חרם כי האוטו מבחינת היתנהגות הוא פשוט פנטסטי אין טעם לשפר היתנהגות כל עוד שלא מוסיפים לו כוח ואני חושב שאם מוסיפים טורבו רגוע שיפעל בסל"ד נמוך/בינוני ותוסיף לזה שלרכב יש בקרת יציבות (ב 2005 אני סגור על זה שיש לו בדגמים יותר ישנים אני לא יודע) אז עדין אתה תקבל אותו דיי בטוח וצפוי יחסית לרכב הנעה אחורית ראשון ומבחינת הנאה אני לא חושב שיש איזה אסתי או איבו שיהיה אפשר להשוות להנאה שתקבל מהרכב הזה חוץ מזה שהוא ניראה הרבה הרבה הרבה יותר טוב משתי הנינג'ות

נהגת פעם על מיאטה?

נכון, הרכב מתנהג מדהים, אבל עדיין זה אל אומר שאי אפשר לשפר את ההתנהגות.

לכל נהג יש "סגנון נהיגה", ובהתאם לסגנון המועדף על כל נהג ניתן לכייל את הרכב שיתאים בצורה מירבית לאוחז בהגה.

בשנת 2005 אין לרכב שום בקרת יציבות או אחיזה, אגב.

חדל קשקשת ברשת, קיצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או או , אייל וה16V (לשעבר?)

לא סתם קניתי לנצ'יה :)

ולא איזה שברולט בסופו של דבר ...

תמיד אהבתי איטלקיות ואמריקאיות ...

רציתי אמריקאית , בסוף קניתי איטלקית ..

הלב גבר על השכל :)

ואני מאוהב באיטלקיה החדשה שלי .

מה לגבי 156 מנוע 2.5 ?

דרך אגב בכסף הזה אתה יכול להרשות לעצמך כל רכב ספורט אמריקאי , קורבט , טראנס אם , קאמרו :)

יהיה לו הרבה יותר כח ממה שכל רכב אחר ייתן לך

נכון. זה אני.

שתי השורות האחרונות יותר נשמעות כמו מיישר84 הישן והמוכר....:wink:

אייל, למה אתה יורד על הפונטו? :|

.

למה?

כי היא לא רלוונטית לכאן.

כשיש לך 150 אלף שקל לבזבז (או אפילו חצי מזה) , אתה לא הולך וקונה פונטו.

אני לא חושב שיש צורך להסביר למה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש גמור.

פרט לעניין ה-WRX, שם אני מסכים איתך.

אני לא נוהג לבטל לחלוטין את דבריו של אדם מבלי לספק סיבה ראויה. אם אני עושה זאת זה רק בצירוף ירידות שנונות מספיק עליו ורק אם אני מאמין שרמת האינטיליגנציה שלו לא מספקת בכדי להבין לאשורן את ההעלבות המתוחכמות שלי (או בכלל להבין שהן מכוונות אליו). מכיוון שאתה לא עשית אף אחד מהדברים הללו (ושאני מחזיק מעצמי כבנאדם עם רמת אינטיליגנציה מספיק גבוהה בשביל לזהות את זה), תרשה לי לא לקדם את הדיון באופן הנורמלי (אותו הייתי שמח לעשות, אם היית נותן לי סיבה מספקת לכך), ובמקום זאת להחזיר לך באותה המטבע:

שטות גמורה, אתה טועה, ננה-בננה.

פרט לעניין ה-WRX, שם אני מסכים עם זה שאתה מסכים איתי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...