Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכרתי את האוטו, מחפש ספורטיבית אמיתית ב-150 אלף שקל

shayaman
שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך להביא בחשבון עלויות תחזוקה. 150K זה רק לקנייה, תוסיף על זה 20K ויותר בשנה לפני תקלות לא צפויות. בעצם אולי אפילו 25K לפני תקלות.

אם מיאטה חלשה לך ואתה רוצה רק הנעה אחורית או כפולה, אימפרזה היא הבחירה ה(כמעט) יחידה בתקציב, והכי הגיונית מכולן. WRX יהיה קל יחסית למצוא, אבל כדאי שתנהג על אחת קודם. יש הבדלים משמעותיים מה-STI ולפחות בשבילי זה לא מספיק טוב.

רוני

נהגתי על WRX והתאכזבתי מאד.

מה-STI אני עדיין המום.

לא הבנתי ממה התאכזבת...אשמח להארה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לדעתי הניסוח של רוני לא היה מספיק טוב, כוונתו הייתה שמה- WRX הוא לא התרשם והיא לא מספיק טובה בשבילו, להפך מה- STI שהיא דווקא הרשימה אותו.

הייתה לי התלבטות דומה לשלך אחת לאחת .. תקציב של 150 אלף ש"ח, העדפה להנע(א)ה אחורית, מנוע חזק (רצוי מוגדש), קשיח וחד, ללא כל התחשבות בצריכת דלק, נוחות נסיעה ופרקטיות (למעט מקומות ישיבה - 2 מקומות לא בא בחשבון).

לאחר שנהגתי על כמה וכמה רכבים, הגעתי למסכנה שהמיאטה מ-ד-ה-י-מ-ה אבל המנוע שלה מאכזב מאוד - הפתרון הוא S2000 אך אז ישנה הבעייה של מקומות הישיבה והתקציב, לאחר מכן עברתי לסובארו ששם הבעייה הייתה תקציב וביד שנייה נורא קשה למצוא משהו טוב (היה קשה לי להתפשר אפילו בדברים הקטנים מפני שאני מוציא סכום כסף מאוד גדול והמילה התפשרות מגוחכת כאן).

לכן בסופו של דבר הטוב ביותר לחדש בתקציבי היה לקחת איביזה קופרה שחורה, תוספות של צ'יפ, פילטר פתוח

וקסנון (BOSCH 6K) - לאחר היכרות של 5000K מאוד חזקים, התמורה לשקל ענקית, הכיף גדול וכיף לי.

הרכב הבא שלי, כנראה כחדש, יהיה STI - עוד שנתיים...

שיהיה בהצלחה חבר.

בברכה, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר לדחוס בתקציב הזה גולף GTI משנתון 2006 (או אולי 2007 ממישהו שנואש למכור מסיבות פיננסיות)

אני מכיר מישהו שקנה GTI שנת 2007 ב170 אש"ח , כך שזה לא מאוד רחוק.

עם כל הכבוד ל V6-4motion , אני מעדיף הנעה קדמית כגון ה GTI.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הניסוח של רוני לא היה מספיק טוב, כוונתו הייתה שמה- WRX הוא לא התרשם והיא לא מספיק טובה בשבילו, להפך מה- STI שהיא דווקא הרשימה אותו.

הייתה לי התלבטות דומה לשלך אחת לאחת .. תקציב של 150 אלף ש"ח, העדפה להנע(א)ה אחורית, מנוע חזק (רצוי מוגדש), קשיח וחד, ללא כל התחשבות בצריכת דלק, נוחות נסיעה ופרקטיות (למעט מקומות ישיבה - 2 מקומות לא בא בחשבון).

לאחר שנהגתי על כמה וכמה רכבים, הגעתי למסכנה שהמיאטה מ-ד-ה-י-מ-ה אבל המנוע שלה מאכזב מאוד - הפתרון הוא S2000 אך אז ישנה הבעייה של מקומות הישיבה והתקציב, לאחר מכן עברתי לסובארו ששם הבעייה הייתה תקציב וביד שנייה נורא קשה למצוא משהו טוב (היה קשה לי להתפשר אפילו בדברים הקטנים מפני שאני מוציא סכום כסף מאוד גדול והמילה התפשרות מגוחכת כאן).

לכן בסופו של דבר הטוב ביותר לחדש בתקציבי היה לקחת איביזה קופרה שחורה, תוספות של צ'יפ, פילטר פתוח

וקסנון (BOSCH 6K) - לאחר היכרות של 5000K מאוד חזקים, התמורה לשקל ענקית, הכיף גדול וכיף לי.

הרכב הבא שלי, כנראה כחדש, יהיה STI - עוד שנתיים...

שיהיה בהצלחה חבר.

בברכה, אבי.

לנהג טוב (או אחד שמשתדל), קופרה תהיה רחוקה מלספק את הסחורה. מכונית ספורט היא יותר ממספרי הספק.

אני, כמ רבים, חושב שSTI תתאים לך כאן מצויין.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בנוגע לבימרים E30\E36\E46\E34 ?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אבל איביזה ממש לא באה בחשבון, לא ארחיב את דעתי עליה.

נהגתי בשבוע האחרון במיצובישי איבו 8 ו-STI, לכל אחת היתרונות שלה, ההבדלים בין ה-2 גדולים.

אני אישית מעדיף את ה-STI, למרות שהיא קשה יותר לנהיגה, אני לא מתיימר להיות קולין מקרי, אבל עדיין.

ה-STI פשוט מהירה באופן ב ל י ס ט י, ואני אוהב את המראה המכוער שלה-למרות שתא הנוסעים נראה מעולה לטעמי בניגוד לאיבו שנראית כמו 1.6 ליסינג, הצליל שלה, היא וולגרית ונוסעת בדיוק כמו שהיא נראית ונשמעת-

פשוט מכונה מהירה להחריד, התאוצות המפחידות מכל מצב, פשוט בליגה אחרת לחלוטין מכל מה שנהגתי עד היום.

האיבו קלה יותר לנהיגה, הגה מדהים, צליל מרגיז ותא נוסעים מעפן (אבל בקטנה:)) לא צריך להיות הנהג הכי טוב בעולם כדי לנהוג עליה מהר לעומת האסתי הטריקית והמפחידה לעיתים.

2 המכוניות שנהגתי עליהן היו משופרות, והבנתי שכמעט בלתי אפשרי למצוא סטנדרטיות מ-2 החיות הללו.

פשוט לא להאמין מה 2 המכוניות הללו מסוגלות לעשות. חייבים לנהוג כדי להבין.

עדיין קשה למצוא אחת במצב טוב והתקציב בעייתי :(

ממשיכים בחיפושים...שבוע טוב לכולם ותודה רבה על התגובות :)

שכחתי לציין שנהגתי גם על גולף GTI 2006 והיא ירדה מהפרק, כמו האסתי- לפחות לזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתובבה עד לא מזמן אודי S4 באיזור ה-120 אלף ש"ח.

שנת 2000 או 2001.

משופרת לפי מיטב הבנתי.

המקור גם אינו קוטל קנים, 2.7 בי-טורבו, 265 כ"ס והנעה כפולה.

פוטנציאל שיפורים אדים.

שווה לך לבדוק אם היא עדיין מוצעת למכירה, יכולה להתאים לך כמו כפפה, בלי הסגפנות והקיצוניות היחסית של שני הנינג'ות.

ל-MEISHAR84, חביבי, אלפא 147?! :shock:, הכל בסדר גבר? טוב שלא הצעת פיאט פונטו. ברצינות, אני מציע שתקרא את השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם איזה אלפא 147 ?

מה קרה, עברת להיות פריק של איטלקיות במקום פריק של אמריקאיות?

עם כל הכבוד ל147 , אם לא מדובר ב GTA אין סיבה לשקול אותה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או או , אייל וה16V (לשעבר?)

לא סתם קניתי לנצ'יה :)

ולא איזה שברולט בסופו של דבר ...

תמיד אהבתי איטלקיות ואמריקאיות ...

רציתי אמריקאית , בסוף קניתי איטלקית ..

הלב גבר על השכל :)

ואני מאוהב באיטלקיה החדשה שלי .

מה לגבי 156 מנוע 2.5 ?

דרך אגב בכסף הזה אתה יכול להרשות לעצמך כל רכב ספורט אמריקאי , קורבט , טראנס אם , קאמרו :)

יהיה לו הרבה יותר כח ממה שכל רכב אחר ייתן לך

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או או , אייל וה16V (לשעבר?)

לא סתם קניתי לנצ'יה :)

ולא איזה שברולט בסופו של דבר ...

תמיד אהבתי איטלקיות ואמריקאיות ...

רציתי אמריקאית , בסוף קניתי איטלקית ..

הלב גבר על השכל :)

ואני מאוהב באיטלקיה החדשה שלי .

מה לגבי 156 מנוע 2.5 ?

דרך אגב בכסף הזה אתה יכול להרשות לעצמך כל רכב ספורט אמריקאי , קורבט , טראנס אם , קאמרו :)

יהיה לו הרבה יותר כח ממה שכל רכב אחר ייתן לך

אהלן גבר, לא זיהיתי...

שום דבר ממה שהזכרת לא מתקרב ליכולות של ה-2.

מצטער לאכזב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אופציה שיכולה ליהיות נחמדה מיאטה משנתון נגיד 2005 ובעודף שישאר לך להגדיש אותה ולתת לה יותר כוח ועצבים זה יכול ליהיות פרוייקט מאוד נחמד הוא ניכנס לך בתקציב ובשורה התחתונה תקבל רכב מאוד מהנה ואני אישית הייתי מעדיף אותו על פני איזה STI או איבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך shnaper

הכוונה שלך לרכב חזק כמו שאתה מחפש בתקציב כזה הוא לרכב עם יכולות בינונות ...

מבחינת ביצועים על הדף האיבו יותר טובה מהסטי

אבל אם אהבת את האסטי אתה יכול לזרום איתה לנסות אפילו חדשה או משהו בנסיעת מבחן .

חדשה בתקציב כזה אתה לא תקבל

אכן אפשר להבין למה אתה רוצה הנעה אחורית ולכן כל התגובות המיותרות האלה על האיביזה וכל החרא הזה לא במקום.

בתקציב כזה אתה מגיעה לשנתון 03-4 של sti

שזה נחמד מאוד... תוכל להשקיע מיתר זמנך ומכספך כדי לשדרג אותה למהירה וחדה יותר

בברכה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אופציה שיכולה ליהיות נחמדה מיאטה משנתון נגיד 2005 ובעודף שישאר לך להגדיש אותה ולתת לה יותר כוח ועצבים זה יכול ליהיות פרוייקט מאוד נחמד הוא ניכנס לך בתקציב ובשורה התחתונה תקבל רכב מאוד מהנה ואני אישית הייתי מעדיף אותו על פני איזה STI או איבו

מיאטה מוגדשת תאבד מהאיזון הטבעי שלה ותהפוך למכונית מרגיזה.

והייתי מציע לפותח השרשור לקחת בחשבון שרוב המגיבים למעט קומץ אינם בעלי נסיון על אי-אלו מהרכבים המוזכרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...