Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן 1400 - שנת 01 & קליאו 1400 שנת 99 - זקוק לייעוץ והכוונה

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 6218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

נתחיל ברנו מגאן, גיר ידני, 98 כ"ס, 16 שסתומים.

הרכב יד ראשונה, לטענת המוכר, ללא תאונות כלל, והיסטוריה רשומה במוסך רנו בעירו, לרכב 130,000 ק"מ).

אגב,המוכר הוא נכה.

הוא מעוניין למכור את הרכב בחודש הבא, ומעוניין במחיר מחירון.

מספר שאלות:

1. האם הרכב נופל בכוחו מאחיו הגדול (1600 ידני) ?

2. האם קיימות יותר מ 2 כ"א, האם קיים ABS ברכב ?

3. הרכב מסריח מסיגריות, יש לכלוך שחור על הדיפון בדלתות ועל חגורות הבטיחות :? - האם אפשר לנקות דבר כזה ?

4. בהנחה וקליאו B ידנית 1400 גם מתאימה לי - פיסית וכלכלית, הייתם ממליצים עליה בכלל ? (ההיצע בשוק רווי בהרבה רכבים כאלה, מיד ראשונה ושניה)

תודה על כל תשובה, אריאל.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים מומלצים, הביקוש של הקליאו גבוה יותר, אך זה תלוי בצרכים שלך.

כמובן צריך לבדוק היסטורית טיפולים, שבוצעה החלפת טיימינג בזמן ולא לאחר שנקרעה(בדגמים האלה הרצועה בעלת אורך חיים נמוך) בנוסף שהשתמשו בנוזל קירור.

ד"א אני חושב שאתה טועה לחלוטין לגבי ההיצע של רנו קליאו, ממה שידוע לי קשה להשיג רכב במצב טוב והרכב טוב נמכר סביב המחירון מיד, לגבי המגאן המצב שונה הביקוש שלה בינוני לדגם 5 דלתות וחלש מאוד לדגם 4 דלתות.

בכל מקרה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לי רכב נכה וידני......

בכל מקרה בדר"כ ממה שאני ראיתי וחיפשתי מגאן 1.4 בעבר הם לא נמכרות במחירון אפילו השמורות.

לרכב 4 כ"א וABS כמובן.

אני מבין ה2 הייתי בוחר במגאן כי אתה מקבל יותר תמורת כספך אבל לקליאו יש לוק "צעיר" יותר אם זה מעניין אותך בעוד למגאן יש לוק של רכב יחידה.(הרב ממה שיצא לי לראות לבנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים טובים עם גיר ידני. אל תצפה לאמינות מושלמת אבל גם לא נוראה כמ ושחושבים.

מנוע 1.4 מנוע יותר ממספק להתנהלות. אל תשכח ששני הרכבים שוקלים סביב ה-1050 ק"ג ככה ששניהם יהיו זריזים.

תעשה חיפוש לגבי בעיות והערות. רוב הדברים שתקפים ל-1.6, תקפים גם ל-1.4.

בהצלחה בחיפוש.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים מומלצים, הביקוש של הקליאו גבוה יותר, אך זה תלוי בצרכים שלך.

כמובן צריך לבדוק היסטורית טיפולים, שבוצעה החלפת טיימינג בזמן ולא לאחר שנקרעה(בדגמים האלה הרצועה בעלת אורך חיים נמוך) בנוסף שהשתמשו בנוזל קירור.

בכל מקרה בהצלחה

מוזר בספר הרכב שלי, כתוב שהרצועה מחזיקה 5 שנים או 120000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[מוזר בספר הרכב שלי, כתוב שהרצועה מחזיקה 5 שנים או 120000 ק"מ.

תבדוק במורשה לכמה רכבים נקרעה הרצועה הרבה יותר מוקדם.

ד"א איזה דגם הרכב שלך עם 8 שסתומים או 16 שסתומים? אם 8 שסתומים אין בעיה ואז 5 שנים או 120,000 ק"מ אך לא כך במנועי 16V .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם שני הרכבים - מגאן 1.4 ידני שנת 98 היה צורך לי בנסיעה משולבת 1 ל 13.4 ק"מ

ומגאן 1.4 ידני 16V שנת 2001 צורך באותן נסיעות (נהיגה משולבת) 1 ל 14.5 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...