Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ או תיקון גיר C5 ?

dru
שימו לב! השרשור הזה בן 6259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי נכנס למוסך מורשה טוב ומבקש בדיקה של הנושא. אם אין לחץ מספק יכול להיות שבנסיעה רגילה לא תרגיש כלום אבל תחת עומס הקלאצ'ים יחליקו קצת או שזמן הצימוד שלהם יהיה גדול יותר וזה גורם לבלאי מואץ שיקצר את חיי הגיר (בדומה לקלאץ' בגיר ידני עם דיסקת לחץ פגומה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סי5 שהוחלפו לה השסתומים האמורים בדיוק באותו המוסך. אבל יש כמה הבדלים. אצלי זה התגלה בתקופת האחריות כבר אחרי 20 אלף, אז לא היה לי אכפת. עלות הטיפול אז היתה בסביבות ה- 3000 ש"ח לדברי המוסך. כיוון שלא שילמתי אני לא יודע בדיוק. בכל אופן, לא היה מקום לאי-הבנות כי הגיר נתקע בשלישי בנסיעה ונדלקה נורת סרוויס. יש לציין שרק בביקור שלישי לאיתור אותה התקלה הופיע במחשב התקלות הקוד הדורש החלפה. בגלל שהרכב היה באחריות הם סירבו לנחש ושלחו אותי פעמיים הביתה אחרי "עדכון תוכנה" ופעם אחרת "החלפת חיישן". כיוון שלא שילמתי לא קיבלתי על כך מידע מסודר.

אני יכול להעיד ממקור ראשון שיכולת הדיאגנוזה של המוסך האמור היא ברמה ממוצעת, כלומר על הפנים. קשה להאשים אותם כי זה רכב קשה. לזכותם ייאמר שהם מצויידים בכלי דיאגנוזה יקרים. אני לא יודע מי כן יוכל לתת לך תשובה רצינית.

זה גיר משוגע שיכול בוקר אחד להכניס לך בובמה בהעברה משני לראשון, ואחר כך שנה להיות בובה. כשהיו לי ספקות לגביו השוויתי עם מכוניות זהות של אחרים, ומצאתי שכל גיר מתנהג מעט אחרת, ייתכן בגלל שנהגתי קצת אחרת או כי הוא באמת מכויל אחרת.

אני הייתי מעדיף לחכות לצרות, כלומר ליום שיידלקו קצת נורות או שייתקע האוטו. ואם אתה מוטרד מאחריות הבדיקה אז תיגש ישר למוסך שבדק את האוטו ותעשה אצלו את הטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור כנראה מחפש אישור על התקלה או שנגיד לו אם זה בסדר או לא.

מצטערים, אך שרות זה באופן זמני ובלתי מוגבל מבוטל, לכן תצטרך להכנס למוסך מורשה או מכון ת"ה אוטו' לקבל חוות דעת מיקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , תודה רבה על העצות , אכן קיבלתי חוות דעת ממכון גירים (גירומאטיק) בחיפה.

הצעתם היא " אנחנו לא יודעים אם החלפת שסתום (בודד) תעזור ובכול מקרה זה יכול

להגיע ל 7000 ש"ח לשיפוץ הגיר" (ציטוט) - תיראו אני לא מבין גדול במכונאות אבל פראייר אני לא.

ולכן כול מה שניסיתי לקבל מהפורום הזה זה ..-- במידה ולא מחליפים שסתומים הנזק יכול להיות משמעותי ?? ואני חושב

ש

ESI TURBO

וחבריו פתרו לי את הדילמה ואני אחליף את השסתומים בהקדם .

?האם התכוונת למוסך בבני ברק או בחיפה כשאמרת שהוא לא רציני eyalzo אגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?האם התכוונת למוסך בבני ברק או בחיפה כשאמרת שהוא לא רציני eyalzo אגב

התכוונתי לחיפה. ולא אמרתי שהוא לא רציני, אלא שהדיאגנוזות שלו על הפנים. אבל אני אחדד את הכוונה בזה שהם לא אשמים או שונים מכל מוסך אחר. הרכב שלי עלה לדיון רציני מספר פעמים אצל היבואן, כולל התיעצות עם מומחים מצרפת ועריכת ניסויים לפי פקסים מהיצרן. לדוגמה, אחרי שהמוסך הרים ידיים לגבי רעשים מהמנוע שלי הייתי במוסך המרכזי. השמעתי את המנוע והגיעו למסקנה שזה חלק מסוים. החליפו ולא קרה כלום. הריטואל חזר לפחות ארבע פעמים בהן הוחלפו חלקים יקרים סביב המנוע. דרשתי החלפת המנוע ואמרו לי שזה לא קשור בכלל. אחרי שהמצב התדרדר , איימתי בתביעה והמנוע הוחלף, ואז נעלמו הרעשים. מה שוות כל הדיאגנוזות במקרה כזה?

רוצה עוד אנקדוטה? אחרי ההחלפה, היבואן טען שלא היה צריך להחליף, ורצה שהמוסך יישלם "על הטעות".

גם אצלך אני מניח שתדע את האמת רק אחרי שיחליפו לך כמה דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...