Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיאטה / בימר 3 או פיאט קופה (הכותרת נערכה. ברוך הבא לפורום, קרא את הכללים)

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה מה אתה מעדיף כוח או נוחות אמינות וטסטייל.

אם אתה בעד שיפורים ובעל איביזה לשעבר ויודע להחזיק הגה אל תחשוב פעמיים לך על הפיאט קופה.

החלום שלי שהיה אימפרזה אבל אחרי שפגשתי בימרית לבנה יפה ישר עמד לי וקניתי .

תאמין לי היתה אצלי שנה וחצי ונהנתי מיכול רגע אפילו להיסתכל עליה.

שוב מה אתה מחפש?

בברכה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה רע במיאטה דור ראשון?

מוטי

- הידיות של הדלת.

- הפנסים המתרוממים.

- הצורה הדקיקה.

מעבר לצורה החיצונית אני חולה על הרכב ואתה יודע את זה.

יש לך פתרונות ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר נוסף למחשבה...ישראל היא אחד המקומות היחידים שקיים בו המושג קצה שלדה.

במקומות אחרים לא מנסים לייפות את הדברים.

שאסי זה שאסי, לא משנה אם בקצה או באמצע...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהרות כמו מיציתי את ההנעה הקידמית הן באמת מטופשות. אח שלי עבר להנעה אחורית (מיאטה NB) על פני קליאו ספורט כאשר אין ספק שיש לו עוד מה ללמוד על הנעה קידמית והקליאו עדיין אוכלת את המיאטה.

השאלה היא מה באמת מעניין אותך.

אני, חובב זריקות והיגוי ייתר מעדיף את המיאטה על פני כל הנעה קידמית שתתן לי, גם הבמוו שיש לה הרבה פעמים דיפרנציאל בעייתי לא קורצת. אני רוצה אותה פשוטה, קטנה וזורקת.

אם אתה מעדיף נהיגה מדוייקת, היגוי סכין וזריזות של רואד ראנר (ביפ ביפ) שאר עם ה 106. אתה רוצה רכב ספורטיבי וגם מפנק? הנעה אחורית עם מרחב ופינוק? בימרית. ואם אתה רוצה רכב יפה וכוחני אז ללא ספק הפיאט.

קיצקצ ההחלטה תלויה רק במאפייני הנהיגה שלך.

נ.ב ימי השוק החזק של מיאטות NB הולך ויורד מדי יום. ככל שמתחזק החורף ככה הNB ימכרו יותר ויותר קרוב למחירון. NB מדהימה נמכרה לפני שבוע במחיר של 107 (עם מערכת של מעל 10K) ואני מניח שבזמן הקרוב אלו שייצאו לשוק יקבלו מחירים נמוכים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- הידיות של הדלת.

- הפנסים המתרוממים.

- הצורה הדקיקה.

מעבר לצורה החיצונית אני חולה על הרכב ואתה יודע את זה.

יש לך פתרונות ?

דניאל.

ידיות - אפשר להחליף.

פנסים - יש קיט שנקרא "איינג'ל אייז" של פנסים כפולים, מתרוממים חצי גובה. ויש גם קיט פנסים שדומה לשל פיאט קופה.

הצורה הדקיקה - יש קיטים ל"ניפוח" יש כמה כאלו בארץ (ואני אל מדבר על פיברגלס בנייה ביתית אלא על קיטים של מאזדה).

מה התירוץ עכשיו?

הא, ויש גם NA מדהימה למכירה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומות אחרים לא מנסים לייפות את הדברים.

שאסי זה שאסי, לא משנה אם בקצה או באמצע...

איזה שטויות!!!

ועוד איך שיש הבדל עצום!! בין קצה שלדה לבין מכת שלדה רצינית (אמצע...) .

קצה שלדה יכול ליהיות משהו שולי לחלוטין! משהו שרק יעזור לך כקונה להוריד את המחיר למוכר המיואש..

לעומת זאת מכת שלדה רצינית יכולה להוות עיוות לבית בולם ולמרחק סרנים ובלה בלה בלה ..

ברור שזה משנה!

לגבי מיאטה NA - נו באמת.. מה אתם רציניים???

NA רכב נחמד גג פתוח התנהגות טובה . אני לא מוצא את ה"אחורית" בNA כאשר אין LSD!

למה לעזאזל לבחור לעבור מ106 ראלי 16V למיאטה NA?

לדעתי הוא יורד ולא עולה! (אבל זאת רק דעתי)

המיאטה NA חלשה מראלי סטנדרט אז בטח ובטח שממנוע 16V...

אני חושב שהקופה תענה לדניאל על הבקשות. הרבה יתר מאשר מיאטה !

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני אומר מקומות אחרים,אני מתכוון לארצות אחרות.

כשאני אומר ארצות אחרות , אני מתכוון למקומות אחרים על גבי הגלובוס בהם לא נצמדים לקשקוש שנקרא מחירון,

ויחד עם זאת, רכב שעבר תאונה כלשהי אינו יכול להמכר במחיר גבוה במיוחד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויחד עם זאת, רכב שעבר תאונה כלשהי אינו יכול להמכר במחיר גבוה במיוחד.

עובדה שכן!

שים לב לבורדו בפורסמה...

אני הייתי אחד הפוטנציאלים לקניה אבל היה לי גבול מסוים שלא הסכמתי לחרוג ממנו.

הרכב עם שאסי מקדימה (לא ממש קצה אלא נראה כמו קצת יותר...) והרכב נמכר ב14 מעל ..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידיות - אפשר להחליף.

פנסים - יש קיט שנקרא "איינג'ל אייז" של פנסים כפולים, מתרוממים חצי גובה. ויש גם קיט פנסים שדומה לשל פיאט קופה.

הצורה הדקיקה - יש קיטים ל"ניפוח" יש כמה כאלו בארץ (ואני אל מדבר על פיברגלס בנייה ביתית אלא על קיטים של מאזדה).

מה התירוץ עכשיו?

הא, ויש גם NA מדהימה למכירה.

דימוי של סָפר ?

סתם, צוחק.

שלח לי בפרטי את הפרטים על המיאטה ההיא, אם אתה מדבר על הלבנה של CROC או על האדומה 1.6 אתה יכול לחסוך את הכתיבה, אני לא מתכוון לשלם פי 2 מהמחירון. גם אם מדובר ברכב מושלם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהרות כמו מיציתי את ההנעה הקידמית הן באמת מטופשות. אח שלי עבר להנעה אחורית (מיאטה NB) על פני קליאו ספורט כאשר אין ספק שיש לו עוד מה ללמוד על הנעה קידמית והקליאו עדיין אוכלת את המיאטה.

השאלה היא מה באמת מעניין אותך.

אני, חובב זריקות והיגוי ייתר מעדיף את המיאטה על פני כל הנעה קידמית שתתן לי, גם הבמוו שיש לה הרבה פעמים דיפרנציאל בעייתי לא קורצת. אני רוצה אותה פשוטה, קטנה וזורקת.

אם אתה מעדיף נהיגה מדוייקת, היגוי סכין וזריזות של רואד ראנר (ביפ ביפ) שאר עם ה 106. אתה רוצה רכב ספורטיבי וגם מפנק? הנעה אחורית עם מרחב ופינוק? בימרית. ואם אתה רוצה רכב יפה וכוחני אז ללא ספק הפיאט.

קיצקצ ההחלטה תלויה רק במאפייני הנהיגה שלך.

נ.ב ימי השוק החזק של מיאטות NB הולך ויורד מדי יום. ככל שמתחזק החורף ככה הNB ימכרו יותר ויותר קרוב למחירון. NB מדהימה נמכרה לפני שבוע במחיר של 107 (עם מערכת של מעל 10K) ואני מניח שבזמן הקרוב אלו שייצאו לשוק יקבלו מחירים נמוכים יותר.

השאלה כאן אם הפיאט היא יפה וכוחנית ותו לא. אם זה ככה, אני אחשוב על זה שנית, סה"כ הייתה לי כבר כוחנית אחת שלהתנהג לא ידעה וזה נגמר בנינו לא כל כך יפה. אגב, לטעמי היא הייתה יפה מאוד.

אשמח לשמוע על חוויות נהיגה או מבחנים של הפ.קופה (יצאתי פייביש ?) בהקשר להתנהגות. זה נושא חשוב לי.

דניאל. פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-קח מהמיאטה את ההנאה האחורית וקיבלת רכב גג פתוח מאכזב למדי-רועש ,קופצני,צפוף,ובטח שלא מרגש מבחינת מהירות

הקופה לא רק יפה וכוחנית היא אפילו מהנה למדי בפניות ועם כיול מתאים לא תהסס לקשקש בזנבה-גם מבלי לעזוב את דוושת הגז,מכל שאר הבחינות-מרווח ,נוחות,עידון וכו תקבל מלוא החופן בהשוואה למיאטה

הבימר תתן גם וגם וגם תהיה יקרה יותר לאחזקה ועם תדמית לא חיובית כל-כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימוי של סָפר ?

סתם, צוחק.

שלח לי בפרטי את הפרטים על המיאטה ההיא, אם אתה מדבר על הלבנה של CROC או על האדומה 1.6 אתה יכול לחסוך את הכתיבה, אני לא מתכוון לשלם פי 2 מהמחירון. גם אם מדובר ברכב מושלם .

קיבלת.

עומר - אפשר להתקין ב NA דיפרנציאל, אני נסעתי באחת שכבר מותקן בה LSD (וגם שבלול, כך שזה "פותר" את "בעיית" הכוח).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כאן אם הפיאט היא יפה וכוחנית ותו לא. אם זה ככה, אני אחשוב על זה שנית, סה"כ הייתה לי כבר כוחנית אחת שלהתנהג לא ידעה וזה נגמר בנינו לא כל כך יפה. אגב, לטעמי היא הייתה יפה מאוד.

כתבתי בעבר באריכות על הקופה. אתה יכול לחפש.

אני מכיר את גירסת ה-16V ולמרות שהתנהגות הכביש שלה טובה היא פחות טובה משל הפיז'ו שלך. יש לה אחיזה מצויינת, מהירות פנייה מעולה (אם נכנסים נכון לסיבוב) והדיפרנציאל מאוד עוזר לנצל את הכוח ביציאה. עם זאת ההענות שלה לשינויי כיוון ובלימה/האצה בתוך הסיבוב לא מתקרבת לזו של הפיז'ו.

לא מכונית מהסוג שלא נהנים לנהוג בה בסיבובים, אבל גם לא המכונית למי שאוהב לשחק בסיבובים עם הזנב. מצד שני, מבחינת ביצועים ואחיזה זו ליגה אחרת לפיז'ו וגם זה כיף.

אם תמצא E36 325 קופה ידנית תקבל מכונית קצת (ממש קצת) יותר איטית אבל הרבה יותר מעניינת לנהיגה ועם בלמים טובים יותר. רק צריך להזהר בכביש רטוב כי אין אומנת אלקטרונית.

עכשיו לך תמצא...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל בהצלחה.

אני ויתרתי , הבחור איתו הייתי בקשר שבוע דפק לי ברזים על ימין ועל שמאל (לא לעיניין) .

בסופו של דבר זה היה נראה כמו מכירה פומבית ביניי לבין "מתחרה" אחר שהלך על הקופה (תרתי משמע)..

המחיר נסגר על 53 (לפי מה שהבנתי) שזה 14 מעל המחירון על רכב עם שאסי מקדימה אבל סה"כ נראה כאקזמפלר לא רע! (רחוק ממה שנראה באותם תמונות שפורסמו..).

אני הסכמתי לשלם 12 מעל .. שם זה נגמר!

.

לא מדוייק.

אני קניתי את הרכב ב- 53K,כולל מערכת יקרה של אלפי שקלים

(קומפוננט מקדימה+פאנל דולפינים+סאב+מגבר+רמקולים אחוריים מקוריים).

לגבי הפרונט של הרכב דובר כבר רבות,לא סיבה שתדיר מעיניי שינה.

אגב אני מכיר באופן אישי 5 קופה,אחת מהן הייתה שלי,

וזו בוודאות במצב מכאני הכי טוב.

ושלי שהייתה במצב הרבה פחות טוב,נמכרה ב-14K מעל

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...