Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בקשר למשפט על נהיגה ללא מלווה

פליקס
שימו לב! השרשור הזה בן 6503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה תלוי כמה השוטר יחפש אותך בוא נגיד...

יכול להיווצר מצב שאתה כתוב 2005 ויותר ואפילו לא יסתכל ולא ישים לב

יכול להיווצר מצב שכתוב 2004 ויוותר לך

ויכול להיות שיתעמק ויבדוק לפי התוקף, במחשב וכו'

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל(!), במידה ויש לך תיק חזק אתה יכול לנצח גם לבד. אם הילד לא היה טיפש והיה מצהיר על ההתחלה שאף פעם לא היו 3 באוטו אז הוא היה יכול להוציא את הסמוי טיפש מאוד בבית המשפט והיה פה סיכוי לנצח גם ללא עורך דין. כעת, במצבו הנוכחי (בגלל ההודאה), הוא חייב עורך דין אם הוא רוצה עונש קטן יחסית.
אני מאמין שילד בן 18 לא יכול לנצח משפט, ויהי מה.

מי שמנצח ללא עורך דין זה לדוגמא, מי שקיבל דו"ח שגוי כשיש לו הוכחה על שהות בחו"ל, נניח באותה עת, וכיוצ"ב.

אם הילד לא היה טיפש, הוא היה שותק, אבל בינינו, מי מאיתנו חכם...

ושוב- יש דרכי מוצא שרק עורך דין יכול ללכת בהן, לך כנאשם- אסור.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"צילמתי אותך..." גם כן, עוד אמצעי הפחדה.

לפני כארבעה חודשים עמדתי בצומת בית-ליד ממערב למזרח בנתיב השמאלי. הייתי הרכב השני בטור, ולפני היתה אוקטביה לבנה שמסתיימת בספרות 51. לרכב לא היתה כל אנטנה או משהו מחשיד אחר.

הרמזור התחלף לירוק, האוקטביה זינקה ראשונה ואני מזנב בה.

בערך 300 מטר אחרי שחצינו את הצומת אין כבר אף אחד לפנינו - האוקטביה ואני פתחנו פער מכל השאר.

האוקטביה נוסעת בערך 90-100, ואני, שרואה שאין אף אחד בימני (והאמת גם שלטעמי האוקטביה נסעה קצת לאט) ורואה שנהג האוקטביה סתם נוסע בשמאלי בלי שום כוונה לעקוף אף אחד (פשוט כי לא היה את מי לעקוף), עובר לימני ועוקף אותו.

אינני זוכר מה היתה המהירות שלי במדויק, אני רק זוכר שבדיוק הייתי בהילוך רביעי (ויש לי חמישה), ככה שסביר שעקפתי את האוקטביה בערך ב-110 עד 115 קמ"ש.

מעבר לכך, מדובר בקטע כביש בו יש כפל קרקע חריף, ואני זוכר בבירור שלפני שהגעתי לראש הגבעה האטתי קצת כדי שאהיה מוכן במידה ותמתין לי איזו הפתעה לא נעימה במורד.

מכל מקום, אני מגיע לי לצומת כפר-יונה מערב והרמזור אדום. אני עומד, ולפתע אני שומע סירנה מאחורי.

אני מביט במראה ומזהה את האוקטביה שרק לפני כמה רגעים עקפתי עם אורות גבוהים דולקים והנהג כורז לי: "אלפא, עצור בצד".

עצרתי בכניסה לבסיס הצבאי שבימין הדרך (הסדנה המרחבית - מיד אחרי הצומת). יוצא אלי הר אדם לבוש אזרחי, מציג תעודת שוטר, מבקש רשיונות ומטיח בי: "למה אתה נוסע 150?"

אני לא מצטדק. היו מקרים בעבר שנסעתי במהירויות לא חוקיות בעליל. במקרה הספציפי הזה אין שום אפשרות הגיונית שהגעתי ל-150 קמ"ש.

"לא נסעתי 150", עניתי לו.

"אתה כן נסעת!" (הטונים שלו בשלב זה מתחילים לעלות בקצב מבהיל)

"אתה טוען שנסעתי 150? בבקשה, בוא תראה לי את המדידה שלך."

(הוא עובר לשאגות) "מה?! אתה מתנייק עלי?! עם מי אתה חושב שאתה מתעסק? אני יכול לתת לך עכשיו אגרוף, לרסק לך את הפנים! תוריד ת'משקפי שמש שלך כשאני מדבר אליך!!!"

(אני מצהיר בחיי הפנים, האשכים, הרכב שלי וכל שאר הדברים האחרים שאותו שוטר איים לרסק שכך הדברים נאמרו וכי לא שיניתי מאומה).

אני עומד בשילוב ידיים, נותן לאותו שוטר (מסתבר שהוא בכלל לא שוטר תנועה אלא בלש) לשאוג עלי, מתוך כוונה שהוא יוציא הכל וישחרר אותי. כמובן שלא הודיתי ולא היתה לי כוונה להודות שנסעתי 150, מהסיבה הפשוטה שזה לא היה ולא נברא ומדובר בפנטזיה שלו.

בכל אופן, השוטר לוקח לי את הרשיונות וניגש לקשר בניידת לבדוק עם המסוף בכפ"ס אם אני נוהג בפסילה ואם הרכב שלי גנוב.

מסתבר שהמסוף לא פועל ולא ניתן לקבל את המידע. הפרא ניגש אלי, זורק את רשיון הרכב ותעודת הביטוח לתוך המכונית, משאיר אצלו את רשיון הנהיגה שלי ואומר לי: "אתה עכשיו מעוכב. אני לוקח אותך איתי לתחנה בכפ"ס עד שהמסוף יעבוד. הרשיון שלך נשאר אצלי. סע אחרי".

החלטתי שזה כבר יותר מידי בשבילי. גם עצר אותי כשאין לו שום ראיה נגדי, גם עושה דבר מנוגד לחוק (אסור לו לעכב אותי ככה סתם. אם הוא רוצה לתת לי דו'ח ואין לו פנקס דו'חות, עליו לקרוא בקשר לשוטר תנועה המחזיק בפנקס דו'חות, והוא ירשום לי דו'ח) וגם איים עלי שיכניס לי אגרוף שישבור לי את הפנים ובעיטה שתשבור לי את הביצים (במילים אלו).

עשיתי מעשה שאינני נוהג לעשותו: התקשרתי לאבא שלי שהוא מתנדב ותיק ומוכר במשטרת התנועה. אבא שלי בכלל לא מכיר את השוטר ההוא, אבל תוך כדי השיחה שלי עם אבא שלי הפרא ביקש ממני את הטלפון, החליף עם אבא שלי כמה מילים ופתאום התחיל לדבר איתו כאילו הם חברים מהגן.

אחרי שאבא שלי הרגיע אותו הוא ניגש אלי, הגיש לי את הרישיון, ואמר: "לפעמים זאת לא בושה לומר שטעית. אם היית מודה הייתי משחרר אותך ישר, אבל אתה ניסית להתנייק עלי. תדע לך שעבריינים בכל הארץ רק שומעים את השם שלי ומתחילים לבכות." אמר ונעלם כלא היה.

רציתי לענות לו.

רציתי לומר לו שאני לא מתבייש לומר שטעיתי, פשוט לא עשיתי שום טעות שאני יכול להתנצל עליה.

רציתי לומר שאם כבר מישהו ניסה "להתנייק" על מישהו אחר, זה הוא עלי, ולא ההיפך.

רציתי לומר לו שמצידי עבריינים יכולים להמשיך לבכות. אני לא עבריין ואין לי סיבה לבכות.

רציתי לשאול אותו אם הוא היה מודה בדבר שלא עשה.

רציתי לומר לו את כל אלה, אבל ויתרתי. אם הייתי אומר, בטח כל מופע האימים שלו היה מתחיל מחדש.

שנה טובה לכל בית ישראל,

אלעד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הנמצאים.

אולי תגובה ראשונה, אבל אני עוקב אחרי מה שקורה פה לא מעט זמן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"צילמתי אותך..." גם כן, עוד אמצעי הפחדה.

לפני כארבעה חודשים עמדתי בצומת בית-ליד ממערב למזרח בנתיב השמאלי. הייתי הרכב השני בטור, ולפני היתה אוקטביה לבנה שמסתיימת בספרות 51. לרכב לא היתה כל אנטנה או משהו מחשיד אחר.

הרמזור התחלף לירוק, האוקטביה זינקה ראשונה ואני מזנב בה.

בערך 300 מטר אחרי שחצינו את הצומת אין כבר אף אחד לפנינו - האוקטביה ואני פתחנו פער מכל השאר.

האוקטביה נוסעת בערך 90-100, ואני, שרואה שאין אף אחד בימני (והאמת גם שלטעמי האוקטביה נסעה קצת לאט) ורואה שנהג האוקטביה סתם נוסע בשמאלי בלי שום כוונה לעקוף אף אחד (פשוט כי לא היה את מי לעקוף), עובר לימני ועוקף אותו.

אינני זוכר מה היתה המהירות שלי במדויק, אני רק זוכר שבדיוק הייתי בהילוך רביעי (ויש לי חמישה), ככה שסביר שעקפתי את האוקטביה בערך ב-110 עד 115 קמ"ש.

מעבר לכך, מדובר בקטע כביש בו יש כפל קרקע חריף, ואני זוכר בבירור שלפני שהגעתי לראש הגבעה האטתי קצת כדי שאהיה מוכן במידה ותמתין לי איזו הפתעה לא נעימה במורד.

מכל מקום, אני מגיע לי לצומת כפר-יונה מערב והרמזור אדום. אני עומד, ולפתע אני שומע סירנה מאחורי.

אני מביט במראה ומזהה את האוקטביה שרק לפני כמה רגעים עקפתי עם אורות גבוהים דולקים והנהג כורז לי: "אלפא, עצור בצד".

עצרתי בכניסה לבסיס הצבאי שבימין הדרך (הסדנה המרחבית - מיד אחרי הצומת). יוצא אלי הר אדם לבוש אזרחי, מציג תעודת שוטר, מבקש רשיונות ומטיח בי: "למה אתה נוסע 150?"

אני לא מצטדק. היו מקרים בעבר שנסעתי במהירויות לא חוקיות בעליל. במקרה הספציפי הזה אין שום אפשרות הגיונית שהגעתי ל-150 קמ"ש.

"לא נסעתי 150", עניתי לו.

"אתה כן נסעת!" (הטונים שלו בשלב זה מתחילים לעלות בקצב מבהיל)

"אתה טוען שנסעתי 150? בבקשה, בוא תראה לי את המדידה שלך."

(הוא עובר לשאגות) "מה?! אתה מתנייק עלי?! עם מי אתה חושב שאתה מתעסק? אני יכול לתת לך עכשיו אגרוף, לרסק לך את הפנים! תוריד ת'משקפי שמש שלך כשאני מדבר אליך!!!"

(אני מצהיר בחיי הפנים, האשכים, הרכב שלי וכל שאר הדברים האחרים שאותו שוטר איים לרסק שכך הדברים נאמרו וכי לא שיניתי מאומה).

אני עומד בשילוב ידיים, נותן לאותו שוטר (מסתבר שהוא בכלל לא שוטר תנועה אלא בלש) לשאוג עלי, מתוך כוונה שהוא יוציא הכל וישחרר אותי. כמובן שלא הודיתי ולא היתה לי כוונה להודות שנסעתי 150, מהסיבה הפשוטה שזה לא היה ולא נברא ומדובר בפנטזיה שלו.

בכל אופן, השוטר לוקח לי את הרשיונות וניגש לקשר בניידת לבדוק עם המסוף בכפ"ס אם אני נוהג בפסילה ואם הרכב שלי גנוב.

מסתבר שהמסוף לא פועל ולא ניתן לקבל את המידע. הפרא ניגש אלי, זורק את רשיון הרכב ותעודת הביטוח לתוך המכונית, משאיר אצלו את רשיון הנהיגה שלי ואומר לי: "אתה עכשיו מעוכב. אני לוקח אותך איתי לתחנה בכפ"ס עד שהמסוף יעבוד. הרשיון שלך נשאר אצלי. סע אחרי".

החלטתי שזה כבר יותר מידי בשבילי. גם עצר אותי כשאין לו שום ראיה נגדי, גם עושה דבר מנוגד לחוק (אסור לו לעכב אותי ככה סתם. אם הוא רוצה לתת לי דו'ח ואין לו פנקס דו'חות, עליו לקרוא בקשר לשוטר תנועה המחזיק בפנקס דו'חות, והוא ירשום לי דו'ח) וגם איים עלי שיכניס לי אגרוף שישבור לי את הפנים ובעיטה שתשבור לי את הביצים (במילים אלו).

עשיתי מעשה שאינני נוהג לעשותו: התקשרתי לאבא שלי שהוא מתנדב ותיק ומוכר במשטרת התנועה. אבא שלי בכלל לא מכיר את השוטר ההוא, אבל תוך כדי השיחה שלי עם אבא שלי הפרא ביקש ממני את הטלפון, החליף עם אבא שלי כמה מילים ופתאום התחיל לדבר איתו כאילו הם חברים מהגן.

אחרי שאבא שלי הרגיע אותו הוא ניגש אלי, הגיש לי את הרישיון, ואמר: "לפעמים זאת לא בושה לומר שטעית. אם היית מודה הייתי משחרר אותך ישר, אבל אתה ניסית להתנייק עלי. תדע לך שעבריינים בכל הארץ רק שומעים את השם שלי ומתחילים לבכות." אמר ונעלם כלא היה.

רציתי לענות לו.

רציתי לומר לו שאני לא מתבייש לומר שטעיתי, פשוט לא עשיתי שום טעות שאני יכול להתנצל עליה.

רציתי לומר שאם כבר מישהו ניסה "להתנייק" על מישהו אחר, זה הוא עלי, ולא ההיפך.

רציתי לומר לו שמצידי עבריינים יכולים להמשיך לבכות. אני לא עבריין ואין לי סיבה לבכות.

רציתי לשאול אותו אם הוא היה מודה בדבר שלא עשה.

רציתי לומר לו את כל אלה, אבל ויתרתי. אם הייתי אומר, בטח כל מופע האימים שלו היה מתחיל מחדש.

שנה טובה לכל בית ישראל,

אלעד.

לפעמים זה כבר עניין של עיקרון.

לא איכפת לי להתעכב חמש שעות גם, העיקר לא לבקש סליחה על משהו שלא עשיתי.

לא איכפת לי לקבל דו"ח, העיקר לא להתבכיין כמו ילד על טעות שעשיתי.

אז לא משנה איזה בילוש היה עוצר אותי, אם הייתי צריך לבקש סליחה על משהו שלא עשיתי בשביל לצאת מזה נקי, לא הייתי מבקש במידה ולא עשיתי. שיעכב עד מחר.

וזה ידוע שכשהם מדברים עם מישהו שנשמע מבוגר ויודע מה הוא אומר, הטון שלהם משתנה. אם היית מדבר עם אבא שלך כאילו הוא עורך דין חשוב ומוכר, היית בכלל בהלם איך כל טון הדיבור שלו משתנה.

כל הנושא הזה של השוטרים - זה רק משחק. צריך רק לדעת איך לנצח בו.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סליחה אבל רק מילה אחת לומר כאן : עצר אותך שוטר מה שעושים עם זה ....

מה שישאל אותך אל תענה לכלום אל תאמר רק לשנייה וזה לא ההיתי אני זה הוא לא בירך כי עברה זקנה בדיוק הרגע ובלאבלאבלא המטרה שלו זה לדפוק דו"ח (למה יש לו כובע ?)הצג לו רשיונות ביטוח וטסט זהו ...

הדבר היחידי שתאמר זה א.מ.ל (אין מה לומר) רוב הסיכויים זה שאתה יוצא נקי ...השוטר רוצה שתגיד משהו כי נתפסת , ברגע זה אתה פולט משהו מתוך לחץ שמפליל אותך מאוחר יותר ...

ולשוטרים אין פיתרון לזה עד כמה שידוע לי ....

בהצלחה יום נעים וזהיר לכולם !

נניח ואתה נוסע במהירות האור מה יקרה אם פתאום תדליק אורות.....

איך הנהג של המפלסת שלג מגיע לעבודה ביום מושלג....

it's better to die on your feet than to live on your knees

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את ההודעה שלך ואת כל התגובות, אז ככה: הכל קם ונופל במשפטי תעבורה על מה שכתוב בדו"ח. יש בדו"ח סעיףבו השוטר רושם את דברי הנהג. החבר שלך שקיבל העתק מהדוח צריך לבדוק מה כתוב שם, ואם לא רואים מה כתוב כי זה מופיע כנראה רק בהעתק שבידי המשטרה, שינסה לזכור מה רשם השוטר לפני שהחתים את חברך על הדוח.החבר לא חתם על נכונות הדברים אלא רק על קבלת הדוח ואין בחתימה משום הודאה שמה שנרשם נכון או לא ולכן אין משמעות לחתימה עצמה. צריך לזכור כי אם רשום שהחבר הודה שהיה אדם שלישי ברכב, אז מצבו רע מאוד, ולא תעזור לו שום טענה בבית המשפט שלא היה שלישי, כי אז השופט יתרשם שהוא שקרן, שכן אחרת מה פתאום אמר במועד רישום הדוח שהיה שלישי ואפילו לחמש דקות. זה דבר אחד. דבר שני הוא לא תועד וזה ודאי כי אחרת היה נשלל רשיונו במקום ל30 יום והיה מקבל שיפוט מהיר בגין נסיעה בפראות/ מסוכנת ואם לא קיבל על זה דוח אז מבחינת החוק זה לא היה. החבר שלך יורשע כנראה על סמך הודאתו כפי שנרשם בדוח.

שים לב, אם נותן הדוח הוא לא השוטר הסמוי, אלא אחד מאלה שהגיעו אח"כ והסמוי לא רשום כלל בדוח(אולי קרה כזה נס), הדוח לא חוקי ויבוטל ע"י השופט.

לגבי השאלה של חלק מכותבי ההודעות על מגבלת הסעת נוסעים: נהג חדש שהוציא רשיון מ1.11.04 ורשום ברשיון שהוא נהג חדש ועדיין לא מלאו לו 21 שנים, רשאי להסיע 2 נוסעים בנוסף לו, או רכב מלא אם יש לידו מלווה כמו בשלושת החודשים הראשונים. אם עבר גיל 21 והוא נהג חדש לא חלה עליו המגבלה. וברגע שיקבל רשיון קבוע ל 5 שנים גם אם הוא מתחת לגיל 21 אין עליו כל מגבלה.

בכל מקרה שיהיה לחבר שלך בהצלחה, וחשוב לזכור שאם יורשע ויקבל פסילה אפילו ליום אחד, בסיום השנתיים יקבל רשיון נהיגה כנהג חדש לעוד שנתיים ואולי ידרש למבחן תאוריה חוזר וטסט כתנאי לקבלת הרשיון( טסט כמבחן שליטה). מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה, עדכון קטן:

לפני כמה ימים היה לו משפט, הוא כמובן לקח עו"ד.

עו"ד אמר לו שהוא השיג עונש כדלקמן:

קנס של 800 ש"ח, ושלילה על תנאי של שלושה חודשים למשך 3 שנים.

מה אתם אומרים? עונש סביר? או שניתן להשיג "דיל" טוב יותר? אני אמרתי לו שלדעתי זוהי עסקה טובה, הוא יצא ללא שלילה בפועל בכלל, וקנס יחסית נמוך של 800 ש"ח, אבל מצד שני השלילה על תנאי היא לתקופה ארוכה של 3 שנים. מה דעתכם?

שאלה נוספת שלי: מה זה בעצם אומר על תנאי? זה אומר שאם הוא עושה את אותה העברה בדיוק (כלומר נהיגה עם מעל 2 נוסעים כשאסור לו לעשות כן) רשיונו נשלל שוב פעם לתקופה של 3 חודשים? או שמא אם הוא עושה כל עבירת תנועה שנחשבת באותה רמת חומרה כמו להסיע מעל 2 נוסעים?

תודה לעונים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני נוהג עם יותר מ2 אנשים באוטו מתחת לגיל 21 אז זה אסור?????????????.

אתמול יצאנו עם חבר שלי והוא לקח שלושה אנשים באוטו מתחת לגיל 21 ,עצר אותנו שוטר והוא לא אמר כלום על זה.

כנראה הוא עצר אותו לבדיקת רשיונות כשהם בודקים רשיונות הם רק בודקים שיש לך רשיון לסוע ושהרכב לא גנוב

לי היה מקרה דומה עם אופנוע עצר אותי שוטר מרכיב (אסור להרכיב עד גיל 18 באופנוע- זה דוח של 500 שקל) מבקש רשיונות וזה אני וחבר שלי לחוצים וזה בסוף אומר לי "טוב בסדר סע"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי בדיוק אותו סיפור קרה לחבר שלי היום.. (וקצת חבל לי לפתוח שירשור רק על שאלה קטנה)

הוא עשה כל מיני עברות וזה..

קיצר הוא עצר ברמזור ואז אחד במרצדס E התחיל לצרוח עליו על איך שהוא נוסע ואמר לו שהוא שוטר..

חבר שלי היה בדיוק בנתיב שאפשר גם ישר וגם שמאלה וזה במרצדס היה בנתיב שאפשר רק ישר אז חבר שלי ברח שמאלה..

קיצר ניראה לכם שהוא באמת היה שוטר? ועוד במרצדס?

או שהוא סתם הפחיד אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ אני לא ממש בקיא

אבל חבר שלי נעצר לפני מספר חודשים על מהירות

והשוטרים ראו שהוא מסיע 3 מאחורה ואחד מקדימה (2 מעל המותר)

ושללו לו את הרישון לחודש + החרימו את הרכב לחודש (750 שקל זה עלה להחזיק ת'רכב במגרש)

ועוד משפט על המהירות......

זה לא החוק (לא על המהירות על הנוסעים) ?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...