Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי עבודה - איכות או סיניים?

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד שאלה קטנה - האם אפשר לסמוך על המלצות המוכר בחנות או ללכת אך ורק על השמות שהומלצו כאן? (מבחינת שם החברה המייצרת)

תלוי מי המוכר....

אבל מטבע הדברים המוכר בד"כ ינסה לדחוף לך את מה שהכי רווחי בשבילו!

וגם סיפורי אלף לילה ולילה על חברות אלומות שם מגרמניה שפשוט רק מייצרות בדרום סין....

עדיף שתכיר מראש את שמות החברות ותמקד חיפושיך אחר סט מתאים במחיר מתאים של אחת החברות

המוכרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד שאלה קטנה - האם אפשר לסמוך על המלצות המוכר בחנות או ללכת אך ורק על השמות שהומלצו כאן? (מבחינת שם החברה המייצרת)

אין הרבה "הפתעות" בשוק הישראלי,אם מדובר בחנות אמינה ובעלת שם (לא רשת כמו הום סנטר) יש להניח שהמוכר ימליץ לך על משהו שמתאים לצרכיך,מצד שני,כמעט כל חנות שמכבדת את עצמה תחזיק כלים של אחד מהיצרנים שהומלצו כמו סיגנט או בטא .

אגב,לי יש סט גדול של כלים שונים מתוצרת סיגנט ואני מאד מרוצה. מספיק בהחלט לחובבן הביתי וגם למוסך מקצועי (אבל אז אפשר לקזז הוצאות אז באמת כדאי לקנות HAZET ).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן - היום היתי במקרה בהום-סנטר והתרשמתי באמת לטובה מקרוב מההבדל בין כלים פשוטים לכלים איכותיים, וההבדל ניכר...

היה להם רק סט 1/4 של סיגנט, והוא היה ב-250 ש"ח... סט שישה מברגים (שלוש שטוח, שלוש פיליפס) היה ב-120, ומפתח שבדי איכותי וגדול ב-70...

זה היה טוב להתרשמות כללית, מחר אני באיזור יצחק שדה (ראה הודעה לגבי חומרים שאני מחפש לטיפול) אז אוכל להתרשם שם בצורה יותר רצינית ואם אספיק גם אקנה כבר את הכלים הדרושים.

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הום סנטר ?

מי שותה מים קרים באמצע הקיץ (או , מי קונה כלי עבודה בהום סנטר) ?

ביצחק שדה יש לך את טכנו צינור ,שוורץ כלי עבודה , ועוד כמה.

אם תגיע לאיזור פלורנטין , ברח' פלורנטין פינת הרצל יש לך את "דרור כלי עבודה" -- חנות ענקית עם כל כלי שתחשוב עליו בכל תחום , ומחירים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם כלים זולים כבר הרבה זמן, הם לא מתקלקלים עם שומרים עליהם, עם עובדים נכון, יש לי מברגה סינית של וולף 20.4 וולט מתח עבודה - חיה רעה - אני עובד איתה יחסית הרבה לאדם שזה לא תחומי העיסוק שלו ולוקח לי חצי שנה לגמור לה את הסוללה - לא נחלשת ולא שום דבר פשוט חיה רעה, יש לי דיסק של וולף מקדחה מפירמה לא מוכרת שכבר עשיתי איתה עבודות בכמה וכמה דירות ועשרות רכבים

בנוסף לכך היו לי גם כלים יקרים יותר והם התקלקלו באותה המידה שכלים זולים אחרים כן התקלקלו לי - היו לי שלוש מברגות זולות שפשות הפסיקו לעבוד - והיתה לי מברגה של מקיטה וגם מברגה של bosch שגם הן לא החזיקו הרבה זמן מעמד. דווקא הוולף - סוף הדרך!!! והמסורים שלי הם וולף - גם העגול, גם הדיסק וגם הגרונג! גם הבלאוור שלי זה וולף - הכל מחזיק מעמד!...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, סוף סוך מישהו שמוכן להגיד דברים טובים.

בכל מקרה ,אני זוכר שKRESS היו חברה לא מוכרת בארץ ובאמת בתחילה הכלים שלם נראו זולים והיו זולים,קניתי שני מסורים ופטישון שלהם מהדור הישן ביותר ,והם מחזיקים מצויין.היום המותג נהיה יקר .

בנוסף מסור דיסק ללא פירמה ,עושה עבודה קשה מאד באמינות רבה.

כמובן שכלים יותר משמעותיים כמו מקצוע ,פרייזר ,כדאי לפי דעתי לקנות SKIIL או בוש.

בכל מקרה לגבי צביקה ,אם אתה קונה רק כמה מפתחות, סט בוקסות ומפתח שרשרת לפילטר שמן,שעולה 20 שח-בשביל טיפולים קטנים כמו 10 K ,כדאי לך ,לפי דעתי ,לקנות משהו במחיר סביר,פשוט תבחר כלים שנראים לך איכותיים.אצלי סט בוקסות עתיק ולא מוכר מחזיק כבר יותר מ15 שנה,קיבלתי אותו בירושה.גם אם הראצט שלו יהרס(לא נהרס לי),אפשר להחליף רק אותו.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שרשרור כלי עבודה -

הייתי היום אצל טכנו-צינור ברחוב יצחק שדה. קניתי קאטר וזוג מברגים של SIGNET.

מי שיגיע לחנות ויגיד שהגיע בעקבות המלצה מ"אתר האינטרנט של Carsforum" יקבל מיידית 15% הנחה. שווה ביקור!

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שרשרור כלי עבודה -

הייתי היום אצל טכנו-צינור ברחוב יצחק שדה. קניתי קאטר וזוג מברגים של SIGNET.

מי שיגיע לחנות ויגיד שהגיע בעקבות המלצה מ"אתר האינטרנט של Carsforum" יקבל מיידית 15% הנחה. שווה ביקור!

בטכנו צינור גם אם תגיד שאתה דוד של שר החוץ הנורווגי תקבל הנחה.

זה שיטה ידועה להציג מחיר יקר ולתת לכולם הנחה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק לגבי השיטה.

יום אחד לכנסתי לחנות חלפים בפ"ת,שאלתי כמה עולות צלחות ברקסים,אמר לי המוכר 80 שח.

באתי שבוע אחרי זה ביקשתי את הצלחות מהמוכר ששוב אמר לי 80 שח, ודיברתי בטלפון לאיזה דקה,כשחזרתי היה שם אחד אחר ששאל אותי ,כמה הוא אמר לך שזה עולה? אמרתי לו 80,והוא אמר יפה אז הוא עשה לך הנחה גדולה.

לא נכנס לנחש כזה שוב.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטכנו צינור גם אם תגיד שאתה דוד של שר החוץ הנורווגי תקבל הנחה.

זה שיטה ידועה להציג מחיר יקר ולתת לכולם הנחה....

גם אם זה נכון, עדיין תוכל להתחיל את המיקוח מנקודת התחלה נמוכה יותר.

המחירים שם לא נראים גבוהים בכלל... 14 ש"ח למברג שטוח של SIGNET. 40 ש"ח לקטר...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שלא קונים בהום סנטר, רק רציתי לראות מה יש שם כי כבר הייתי באיזור...

איזה חנות באמת הכי זולה בתחום? ראיתי כאן הרבה המלצות בעיקר שוורץ כלי עבודה או טכנו צינור... מה עדיף? (או אולי "דרור כלי עבודה" יותר זולים?)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי שעבר קניתי סט של סיגנט 30 חלקים, 2\1 כולל בוקסות ארוכות ב 350 ש''ח אחרי מע''מ

בת''א ברחוב יצחק שדה.אחריות לכל החיים. לדעתי סט מקצועי מספיק למכונאי חובב.באותו רחוב היה

גם סט של BETA ב 1200 ש''ח.

קטונתי מלראות את ההבדל בין הכלים במהלך העבודה.

זהו.

לא רציתי לכתוב את שם החנות ,אבל לאחר שראיתי את השם (טכנו צינור) הזה בהודעתך אז שם קניתי את הסט.

זהו.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא...

לשאלה שמישהו שאל בעניין הידית המלוטשת של הראצ'ט - זה נוח מאוד והכי קל לנקות בתום השימוש, אני מעדיף מלוטש על פני ציפוי גומי או משהו בסגנון, מצד שני אני גם עובד עם כפפות Mechanix או כפפות לייטקס מתי שאני מתעסק בנוזלים (שמנים וכו'), הכי נוח לדעתי, מומלץ בחום ל-95% מהעבודות... ה-5% הנותרים הם לעבודות שממש חובה להרגיש עם היד.

ההמלצה הגורפת על כלים איכותיים נכונה וגם אנוכי קונה אך ורק כלים טובים, בעיקר תוצרת Craftsman האמריקאית ואם מרשה התקציב אז Snap-on שהם ללא ספק הכלים הכי טובים שעבדתי איתם אי פעם (כשעבדתי על מכוניות המירוץ של Road///Race Engineering בסדנא שלהם... אחח איזה כיף) אבל במחירים מטורפים לגמרי ראצ'ט נורמלי עולה כמעט 100 דולר (!).

מי שלא עבד אף פעם עם כלים איכותיים לא יודע כמה ההבדלים ביניהם לבין הזבל מתוצרת סין גדול, וזה מגיע אפילו לעובי הדופן בבוקסות - בוקסות של Snap-on הן הרבה יותר דקות מכל זבל טייוואני אבל גם חזקות בהרבה, איכות!!!

מישהו פעם שם לב מה העובי של המכניזם בראש של ראצ'ט טוב לבין ראצ'ט מאפן?

ראצ'ט כמו Craftsman שיש לי (ידית מלוטשת 11 אינצ' ראש מתקפל, $35~) יש לו ראש הרבה יותר דק, מה שאומר שהוא נכנס לכל מיני מקומות שראצ'ט מאפן פשוט לא ייכנס אליהם!

לסיכום, למכונאי המתחיל / חובב הייתי ממליץ על סט 3/8 (ולא 1/4 או 1/2), הוא עושה את העבודה ב-99% מהזמן בלי בעיה.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, סוף סוך מישהו שמוכן להגיד דברים טובים.

.

מדובר באדם שבכינוי שלו מוכל השם של הזוועה המוטורית "דייהו לאנוס".

אם הייתה לי זוועה כזאת, הייתי משתמש גם בכלים אוזבקיים... :wink:

מלה אחת טובה : פעם הציעו לי בקופה בסופר, מברגה סינית באיזה 20 ש"ח.

עד היום היא עובדת, היא טובה בעיקר להבריג ברגי עץ או ברגים קודחים, אבל בשביל 20 ש"ח מי אני שאתלונן. אני בטוח שאם אני אשתמש בה על הרכב או על משהו עדין, זה יעלה לי הרבה מאוד כסף לתקן את הנזקים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...