Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי עבודה - איכות או סיניים?

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי, עוד הוצאה... :(

ננסה בינתיים עם חתיכת העץ, ואם יתאפשר תקציבית נקנה עגלה שכזו...

תודה,

צביקה

נ.ב. מה דעתכם בקשר לכלים?

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהודעות קודמות ראיתי כבר מספר אנשים שמשמיצים את הום סנטר, מתייחסים למי שקונה שם כלי עבודה כאל חצי עבריין במקרה הגרוע, או כאל סתם תמהוני במקרה הטוב. רק שתדעו שניתן להזמין בהום סנטר את כל הכלים של סיגנט (מה שאין מזמינים מהקטלוג), והמחירים זהים למחירים של טכנו צינור אחרי "ה15% הנחה...". אני יודע, ראיתי, בדקתי, הזמנתי. אם לוקחים בחשבון שבהום סנטר ניתן גם לשלם בתווים, החשבון כבר נהיה פשוט יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומך בכלים טובים ולא סינים,

כפתרון בשבילך - ניתן לקנות רק את הכלים שאתה ממש צריך כעת כגון סט בוקסות סביר + רצט ומאריך.

אם אתה לא הולך לפרק ראש מנוע מחר או את הצירים לא תצטרך את הבוקסות הגדולות (או ידית מומנט!!).

כמו כן מפתחות פתוחים בגדלים של 1/2 וכו' וסט מברגים קטן אך איכותי.

אינני יודע מה המחירים (סביר שיותר מהסט שמציעים לך) אך באמת כמו שאמרו כאן קודם הסטים הסינית הם ממש כמו לעבוד עם סט "כאילו" כמו של ילדים (מפלסטיק).

המברגים נחרשים או שהידית יוצאת, הבוקסות נחרשות והכי גרוע לך תחפש עכשיו איזה בורג שהרסת עם הכילים הללו, הדלק (והזמן) שתבזבז על זה יעלה לך יותר מכל הסט הזה.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעות קודמות ראיתי כבר מספר אנשים שמשמיצים את הום סנטר, מתייחסים למי שקונה שם כלי עבודה כאל חצי עבריין במקרה הגרוע, או כאל סתם תמהוני במקרה הטוב. רק שתדעו שניתן להזמין בהום סנטר את כל הכלים של סיגנט (מה שאין מזמינים מהקטלוג), והמחירים זהים למחירים של טכנו צינור אחרי "ה15% הנחה...". אני יודע, ראיתי, בדקתי, הזמנתי. אם לוקחים בחשבון שבהום סנטר ניתן גם לשלם בתווים, החשבון כבר נהיה פשוט יותר...

את עניין המחירים הזהים לא הבנתי.

בדקתי כבר עשרות פעמים.

תמיד הרשתות היו יקרות מהחנויות שתבחר(וזה נכון לגבי כל תחום שתבחר ,לא רק כלי עבודה - רהיטים,מזון,ביגוד - אל תשכח שהרשתות צריכות להעמיס עליך את שכרם של העובדים,מנהלים,מחסנים,שכירות של אולמות ענק,קניינים,מנהלי חשבונות,רכבי חברה וכו' וכו' - מה שמקזז את יתרון המחיר שיש להן בקנייה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקים של 6 טון במחיר 165 ש"ח. הבוקים ענקיים ויפים אז לקחתי אותם...

.

.

.

בעיה שהתעוררה היא שהג'ק שלי נמוך מדי בשביל הבוקים האלה, ורק אם אני מרים את הרכב כשהוא נמצא על בלטה אז הבוק בכלל נכנס, מה הפיתרון כדי לנצל את גובהו של הבוק ?

תודה,

צביקה

אני אתרגם לך את מה שכתבת ותבין את עצמך קצת יותר טוב -

"קניתי בוקים 6 טון לאוטו ששוקל 800 ומשהו קילו, הבוקים הנ"ל מיועדים למשאיות קלות ולכן אין שום סיכוי שהג'ק שלי ירים לגובה שהם מיועדים אליו"

לך תחזיר / תחליף... בוקים קטנים של 2 או 2.5 טון מתאימים הרבה יותר לעבודה על רכב פרטי.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור לי, אבל המוכר שידע אותי שהם באותו מחיר וסירב להוריד מהמחיר של ה-3 טון, אז לקחתי את אלו בתמימותי שהם יספיקו... אני ידבר איתו ואחזיר/אחליף בקרוב...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את עניין המחירים הזהים לא הבנתי.

בדקתי כבר עשרות פעמים.

תמיד הרשתות היו יקרות מהחנויות שתבחר(וזה נכון לגבי כל תחום שתבחר ,לא רק כלי עבודה - רהיטים,מזון,ביגוד - אל תשכח שהרשתות צריכות להעמיס עליך את שכרם של העובדים,מנהלים,מחסנים,שכירות של אולמות ענק,קניינים,מנהלי חשבונות,רכבי חברה וכו' וכו' - מה שמקזז את יתרון המחיר שיש להן בקנייה).

דווקא נראה לי שהבנת טוב מאד אך אינך מסכים. אז תעשה ניסיון, פתח את הקטלוג של סיגנט (ניתן לקבל אותו מטכנו צינור) ותבחר פריט - נניח מפתח מומנט 3/8. בטכנו צינור הוא עולה כולל מע"מ 210 ש"ח (כן, כן, אחרי ה"15% הנחה"), בהום סנטר, אין במלאי אבל יש להם בדיוק את אותו קטלוג (נדמה לי שהם מזמינים מ"פלד אספקה" או משהו בדומה) והמחיר זהה. מי שיכול לשלם בתווים יקבל בהום סנטר מחיר אפילו יותר טוב. בדקתי גם את המחירים של הבוקסות וסטים, אותו סיפור.

לגבי התיאוריה שלך על שכירת אולמי ענק, שכר עובדים ומנהלים - על יתרונות לגודל שמעת? אגב, לפי התיאוריה שלך ענק הקמעונאות האמריקאי WallMart אמור היה להיות המקום היקר ביותר לקנות עלי אדמות, בפועל זה בערך להיפך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבר עם המוכר, והוא הציע את הרעיון עם פיסת העץ גם. כאשר ביקשתי להחליף ל-3 טון הוא אמר שאין בעיה אבל הם באותו מחיר אז ההפסד שלי... מה לעשות? האם להחזיר ולקנות 3 טון במקום אחר או פשוט להשאר עם אלו??

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מפסיד בדיוק, את העלות של האקסטרה חומר שלקח לבנות את הבוקים?! :shock:

אם אתה מידה 42 בנעליים ויוזילו את המחיר של נעליים מידה 48 לאותו מחיר כמו של מידה 42 גם תקנה אותן כי יש בהן "יותר"?

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, היתרון הוא שאם יום אחד יהיה לי ג'ק כמו שצריך אוכל להגביה את הרכב הרבה יותר עם בוק זה מאשר עם הבוק של ה3 טון. (גובה מקסימלי הרבה יותר גדול משל הבוק הקטן)

עוד נקודה קטנה חוץ מזה, בשביל 3 טון זה מחיר קצת יקר...

עדיין נראה לך לא שווה? כלומר, כדאי להחליף לקטן?

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 13 שנים מאוחר יותר...

זה גודל ה"דרייב" - מתאם מרובע על הידית, עליו מורכבת הבוקסה.

1/4 - קטן. ידיות קטנות לברגים ואומים קטנים להידוק במומנטים נמוכים, לרוב עד מידה 13-15 מ"מ.

1/2 - גדול, לברגים ואומים גדולים והידוק במומנטים גדולים.

יש בוקסות במידות קטמות לדרייב 1/2 אבל לא נוח לעבוד איתן.

3/8 באמצע.

לבית מספיק 1/4, לא יודע איפה אפשר להשתמש בסט 1/2 בבית.

לרכב צריך לפחות 1/4 + 1/2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...