Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי עבודה - איכות או סיניים?

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגדול, למשתמש ביתי 3/8 יענה על 99.8% מהדרישות.

בהינע 1/4 אין בוקסות גדולות, בהינע 1/2 אין קטנות, בהינע 3/8 יש גם וגם (לא הכי קטן, ולא הכי גדול, סוג של באמצע).

ריצ'רץ', הסט בקישור הוא של 1/4". בוקסות בגדלים בין 4 ועד 13 ממ.

לשם השוואה, ברגים של מצבר (אצלי לפחות) צריכים בוקסא 11 ממ.

קח בחשבון שמדובר על סט זול. מאד זול. בפעם האחרונה שהידקתי משהו (כסא הרכב בפיאט מריאה, הרכב הראשון שלי) הבוקסא נשברה לי ביד. לא ניתן להפעיל הרבה כח על סט 1/4".

בלינק הזה יש לך סט 3/8, לפי מה שאני מבין זה בגודל 6 ממ ועד 24 ממ. ברוזנפלד הוא עולה יותר...

לי אישית יש סט 1/4" וסט 1/2", שניהם של סיגנט. טאיוואני, אבל איכות מצויינת לשימוש ביתי. את הגדול קניתי עבור הרכב, לא השתמשתי בו לשם כלל... אני כן משתמש בו לפעמים בבית, בעיקר עם תליית הטלויזיה על הקיר ודברים דומים. אבל השימוש שלי קצת שונה משימוש "ביתי רגיל" כי אני אוהב לבנות דברים, הסדר גודל שלהם משתנה ומגוון... מה שכן, לא חושב שהשתמשתי במשהו גדול מ-16 ממ אי פעם. בינתיים. :twisted:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, למשתמש ביתי 3/8 יענה על 99.8% מהדרישות.

בהינע 1/4 אין בוקסות גדולות, בהינע 1/2 אין קטנות, בהינע 3/8 יש גם וגם (לא הכי קטן, ולא הכי גדול, סוג של באמצע).

יש בוקסות קטנות כמו זו 6 מ"מ לדרייב 1/2 רק שמאוד לא נוח להשתמש בהן.

להבנתי השאלה הייתה מה צריך לשימוש בבית.

לא מה צריך משתמש "בייתי" לעבודה על האוטו.

בבית, הכוונה בתחזוקה של הבית בכל מקרה אין כמעט שימוש בבוקסות. כל סט 1/4 הכי פשוט, מתאים. 15295_771-LM.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על התשובות המפורטות.

אכן, הכוונה הייתה לשימוש ביתי ולא לרכב כדוגמאת פירוק דלת מקרר שהייתי צריך לעשות לפני כמה זמן ונתקעתי.

הסט 1/4 הזה יותר נורמאלי? http://atlastools.co.il/Product/30305443

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי השאלה הייתה מה צריך לשימוש בבית.

לא מה צריך משתמש "בייתי" לעבודה על האוטו.

ואם יש לו גראג' בבית והוא עובד על האוטו?...:lol:

כל אחד מגדיר "שימוש ביתי" בצורה שונה, פלוס- אנחנו עדיין בפורום רכב.

במידה והשאלה תעלה, היא קיבלה התייחסות בתשובה שלי.

ריצ'רצ'- אכן, סט לא רע בכלל. שלי דומה מאד (בוקסות ביט שונות).

וטיפ.

קנה לך גם מתאם בוקסות למברגה:wink: לא תתחרט.

021973.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בהמשך להמלצה הקודמת:

ראיתי סט שונה של פרוקסן במחיר טוב יותר ועם יותר חלקים. האם הוא הבא יעשה את העבודה לטיפולים פשוטים?

מבחינות המידות הוא אחלה ומכסה את כל הצרכים, השאלה שלי אם הוא איכותי למשתמש חובב, או שזה זבל שידפוק לי את ההברגות?

(לא ברור לי מה ההבדל בינו לסט שהומלץ פה קודם)

http://www.cartools.co.il/item-494/%D7%A1%D7%98-%D7%91%D7%95%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%98%D7%A8%D7%99-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%99%D7%A0%D7%A2-12

עריכה אחרונה על ידי דור--
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היא לא שההברגות יידפקו, אלא שהבוקסות ייחרשו... זה ההבדל בין סט איכותי לסט זול באופן מחשיד. הסט הזה נראה סביר. לפרופקסן יש שם סביר בארץ, אבל איכותי זה לא בדיוק. כך לפחות לדעתי האישית והמקצועית.

השנקל שלי, אם אתה מתכנן להשתמש בכלים הרבה, תשדרג קצת את התקציב והאיכות של הכלים. נוסחא שעלתה פה בפורום אומרת לחלק את המחיר לשנים והשימושים שהכלי אמור לשרת אותך.

אישית הייתי קונה סיגנט. כמו שאמרתי קודם, יש לי 2 סטים שלהם, ואני מכיר את האיכות היטב. הם לא הכי איכותיים, אבל הם מעל ומעבר למצויינים ביחס איכות מול מחיר ועמידות לאורך זמן בשימוש ביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט כזה באמזון עולה 38.17 דולר כולל משלוח עד הבית.

(צריך להתחבר כדי לראות מחיר משלוח)

חלקים בחומר כרום-ואנדיום באיכות טובה למשתמש חובבן.

עריכה אחרונה על ידי adddiaz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטים של DEKO באליאקספרס ניראים טוב ובמחיר אטרקטיבי כמו זה.

אבל הם לא בחומר כרום-ואנדיום.

הניסיון מרא לי שבוקסות מפלדה פשוטה בגודל מעל 13 מ"מ נשברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק הזמנתי היום סט של מקיטה מאמזון אנגליה, 158 פאונד כולל הכל עד הבית (דרוש פריים, נשלח לארץ למרות שכתוב שלא, להתקדם להזמנה).

ea95861438ccbfc2c6a3a188689bf3da.jpg

Makita 90352 Home Repair Kit, Blue/Black/Silver, Large Set of 227 Pieces https://www.amazon.co.uk/dp/B01N9YQQEG/ref=cm_sw_r_cp_api_i_vQ4RCbFK6NVVV

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

שרשור מאד מעניין. החלטתי לעשות לעצמי מתנה ליום ההולדת ולקנות סט MID-RANGE של 3/8 מ"מ שאמור לתת מענה לרב הדברים. כרגע המועמד המוביל זה PROFXENE 526 שעלה פה למעלה. מחיר מעולה, אתם ממליצים על האיכות.

כמה שאלות שעלו לי:

1. האם חובה ידית T בסט? האם כדאי לקנות במקום אחר? בעיקר להחלפת פלאגים.

2. ציינו במקומות רבים ידית כוח. מה זה למעשה? איפה קונים ובאיזה אורך?

3. בהמשך לשאלה הקודמת, אילו פעולות מבצעים עם ידית כוח ואילו עם ראצ'ט רגיל? מניחוש שלי - פתיחת ברגים שמהודקים חלש / הידוק עם ראצ'ט ופתיחת ברגים שמהודקים חזק (כמו בורג אגן שמן) עם ידית כוח

4. אני יודע שעובדים בתעשייה עם ידיות מומנט. האם גם מקובל בתחום הרכב? האם אתם מחזיקים ידיות מומנט? אם כן - באיזה טווח לטיפולים בסיסיים לרכב. מחיפוש יקר ידית בסיסית עולה כמו 2-3 סטים.

5. מפתח לפילטר שמן - רואה שהם בעיקר לדרייב של 1/2. האם יש גם כאלו לדרייב של 3/8 (מדובר על פילטר לדייהטסו שרייד)? נראה לי אזמין באינטרנט אז אשמח למילות חיפוש מתאימות (או ללינק - עוד יותר טוב).

6. כפפות - איפה אתם קונים ואילו?

תודה רבה על השרשור המעמיק והממצה.

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...