Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק לקטנועים 50 סמ"ק

dor700
שימו לב! השרשור הזה בן 6856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה פתאום פקקים? אנחנו בעולם השלישי? יש מידה לכול דבר. אם אתה לא יודע את יחס התערובת - חפש באינטרנט את סוג המנוע שלך. אל תשכח שהיחס משתנה במזג אויר קר וחם. "בערך" (פקקים...) תמיד תוכל לשים והמנוע לא ישבות בגלל זה אם תנהג כך פעם - פעמיים; מה שכן - אתה יכול לקצר את אורך החיים שלו אם תהפוך זאת להרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האקלים אצלנו בארץ יחסית חם ככה שאפשר להשתמש באחוזים גבוהים יותר של שמן, באקלים קר משתמשים בטיפה פחות כי כמה שיותר שמן לוקח לתערובת יותר להשרף .

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שיטה טובה, ולא היוותה בעיה עד עכשיו, בשביל מה לו להסתבך עם מזרקים ומדידים אם יש שיטה פשוטה שפועלת?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שיקח סיכון, הוא בסופו של דבר יעשה את ההחלטה, אבל אני הייתי משקיע עוד דקה ואפילו יותר כדי שאני ישים תערובת נכונה של שמן .

אם זה כל כך מסורבל אז אפשר לבדוק את המכסה של אותו שמן ולפיו לדעת כמה לשים, שוב זה לא תמיד יהיה הכי מדוייק שיש אבל זאת דרך קיצור .

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שיטה טובה, ולא היוותה בעיה עד עכשיו, בשביל מה לו להסתבך עם מזרקים ומדידים אם יש שיטה פשוטה שפועלת?

מה יש כאן כול כך להסתבך? מחזיקים 1 מדיד מפלסטיק בבית, אחד - לא יותר. זה יכול להיות גם כוס אשל ריקה - ומודדים באחוזים. מה כול כך מסובך? למה לא לעשות דברים בדיוק כמו שיצרן המנוע אומר? הרי ברור שהמנוע לא יתפגר אם נעשה זאת אחרת, אבל למה? זהו ההבדל בין מנוע שמאריך חיים למנוע שאחרי שנתיים כבר לא סוחב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא יודע מי היצרן אבל יש לי את הפרטים הבאים:

דגם:B 35 D

ארץ יצור: ITALY

מספר סידורי:431070583

אני ישמח אם מישהוא יעזור לי למצוא את אתר היצרן או פרט כל שהוא על המנוע, כי כל מה שאני יודע זה את סוג הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנועים היו נהרסים, אנשים היו מוותרים על שיטה זו ולא ממלאים כך את התערובת.

בשנתיים ו... שעבדתי בתחום הדלק אף אחד לא התלונן על כך שנהרס לו מכשיר כל שהוא...

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שאמרתי שהמנועים נהרסים; מה שכן אמרתי זה שיש הבדל בין מנוע מוקפד למנוע שזלזלו בו - גם אם זה רק 2 פעימות פרימיטיבי. פעמיים אמרתי שהמנוע לא יתפגר אם נעשה זאת בשיטת ה"סמוך"... יש מה שנקרא הבנת הנקרא.

זה כול כך קלאסי ואופייני לנו, הישראלים: היצרן אומר ככה, אנחנו נעשה אחרת! למה מי הוא בכלל?? אנחנו הרי יודעים יותר טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת שודים יקרה

אני מעריך מאד את היידע שלך בנושא והרצון לעזור אבל בואי ואשאל אותך שאלה מתחום קצת אחר, אם בבישול מוסיפים תבלינים בערך ולא לפי המתכון בספר הבישול התוצאה תיהייה דומה?

זה לא שאני מנסה לומר שאת מבינה במיטבח ולא במכונאות חלילה זה רק דוגמא שעלתה לי לראש כי אני טוב בבישול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, SUZUKI, התמונה שלך :-D מזכירה לי דוגמא לויכוח הנ"ל: ברשותי טייפון בן למעלה מ- 5. הוא נוסע טוב יותר מהרבה טייפונים אחרים, חדשים יותר. הוא פשוט מהיר יותר.אני מרשה לעצמי לזקוף זאת גם (לא רק) לעובדה של ההקפדה בדברים הקטנים, כמו שמן 2 פעימות משובח וכו'. למנוע דו פעימתי אין טולרנס רחב במיוחד של דברים או גורמים שמשפיעים על אורך חייו ולכן כדאי, שוב, להקפיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר לטייפונים שכמוך גם לי יש טייפון כמו שהבנת שנת 94, אז יש לי שאלה אליך אם תוכל לעזור.

כשאני מאיץ מעמידה יש לי איזה תחושה שהוא חלש משהו וכשאני מגיע לסוף מהלך הידית של הדלק (גז בלשוננו) אז הוא נחנק לי ואם אני מרפה קצת והוא ממשיך כמו טיל. התופעה מוכרת לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי (לצערך... לשמחתי :-D ) התופעה לא מוכרת. החשד הראשוני שלי נופל על החיבור של כבל הגז למאייד או על המאייד עצמו. תתחיל מהקל לכבד: תחליף מצת, תכוון מאייד וכו'. יש פורום לנושא זה, אם איני טועה. לאופנועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם מנוע של מגזמת 23 סמ"ק 8000 סל"ד

המנוע עובד טוב מאוד אם דלק 98 מערובב אם שמן מנוע שתי פעימות

עד היום השתמשתי בדלק 96 אבל הוא נשמע כאילו הוא מגמגמם בסרק בגלל העופרת שיש בדלק 96

היום שמתי לו 98 והמנוע עובד טוב מאוד ומרגישים שיפור בביצועי המנוע

נ.ב

תבדוק כמה CC נכנס לך בפקק של השמן מנוע אצלי למשל זה 7 CC לכל פקק.

במנוע שלי אני שם 4 אחוז שמן והוא עובד טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת שודים יקרה

אני מעריך מאד את היידע שלך בנושא והרצון לעזור אבל בואי ואשאל אותך שאלה מתחום קצת אחר, אם בבישול מוסיפים תבלינים בערך ולא לפי המתכון בספר הבישול התוצאה תיהייה דומה?

זה לא שאני מנסה לומר שאת מבינה במיטבח ולא במכונאות חלילה זה רק דוגמא שעלתה לי לראש כי אני טוב בבישול.

עם כל הכבוד ליידע שלך אני חושבת שתדלקתי קצת יותר ממך והכנתי יחד עם הלקוחות שהיו מגיעים לתחנה תערובת לאופנועים, מכסחת דשא, וכו'....אם כולם קונים את השמן ומשתמשים בפקקים לצורך מדידה כנראה שזה מספיק טוב.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...