Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוביות אריזה - יצא למישהו קצת להיכנס לזה?

Muzic4Ever

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וערב טוב,

בנסיעה האחרונה יצא לי להתנסות בטרנד החדש הזה. הוא כנראה נכנס דיי חזק מאז חברות הלואו-קוסט משווקות כרטיסים במחירי פיתת שווארמה אבל עם תיק גב בלבד. והאתגר הוא אכן להצליח להעמיס ציוד באחד כזה של 20 ליטר.

אז ניסיתי, וזה באמת עובד. הבעיה היא, רכשתי סט מאוד זול מאלי המהיר והוא החזיק נסיעה אחת בלבד. 

כאמור, הניסוי עבר בהצלחה וכרגע מחפש לרכוש סט שידע להאריך שנים. יש כאלו עם רשת, בלי רשת. בד, ניילון, מתכווצים, תא כפול. מיליון אפשרויות. לכן החלטתי לפנות לחכמת ההמונים ולראות אולי מישהו הגיע למסקנה איזה יצרן (ואם יש גם סדרה או דגם) עדיף?

קישורים יתקבלו בשמחה.

תודה,

2024-06-15 23_16_20-Amazon.com _ BAGAIL 4 Set_6 Set Compression Packing Cubes Travel Accessories Exp.png

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever
  • רעיון טוב! 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Muzic4Ever כתב:

שלום לכולם וערב טוב,

בנסיעה האחרונה יצא לי להתנסות בטרנד החדש הזה. הוא כנראה נכנס דיי חזק מאז חברות הלואו-קוסט משווקות כרטיסים במחירי פיתת שווארמה אבל עם תיק גב בלבד. והאתגר הוא אכן להצליח להעמיס ציוד באחד כזה של 20 ליטר.

אז ניסיתי, וזה באמת עובד. הבעיה היא, רכשתי סט מאוד זול מאלי המהיר והוא החזיק נסיעה אחת בלבד. 

כאמור, הניסוי עבר בהצלחה וכרגע מחפש לרכוש סט שידע להאריך שנים. יש כאלו עם רשת, בלי רשת. בד, ניילון, מתכווצים, תא כפול. מיליון אפשרויות. לכן החלטתי לפנות לחכמת ההמונים ולראות אולי מישהו הגיע למסקנה איזה יצרן (ואם יש גם סדרה או דגם) עדיף?

קישורים יתקבלו בשמחה.

תודה,

2024-06-15 23_16_20-Amazon.com _ BAGAIL 4 Set_6 Set Compression Packing Cubes Travel Accessories Exp.png

מעניין ..

מה אתה מצליח לאחסן בכזה תיק ?

אתה יכול לשתף קישור של אלי אקספרס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בעצם. הצורה שזה בנוי מאפשרת לאכסן חולצות ומכנסיים במעטפות הגדולות, לבנים בקטנות יותר, בגד ים, נעלי בית.. כל מה שצריך לטיול. 

העניין הוא שזה מאוד נוח כי הכל מסודר בתיק כמו טטריס. קל מאוד לארוז ולפרוק. מה גם שזה חסך משהו כמו 20-30 אחוז, בדקתי עם ובלי. 

מה שכן, הסוג שאצלי זה המתכווץ, עם שני רוכסנים. 

אני חושב שלטיולים עם תיק גב הסוג הסגור  פחות מתאים למקומות לחים כי הבגדים לא מקבלים אוורור. מצד שני, למקומות מאובקים או חוליים כמו חוף הים - אלו עם הרשת פחות מתאימים כי הלכלוך פשוט יכנס פנימה. 

ואז גם צריך להחליט האם ללכת לכיוון המעטפות או שעדיף קוביות כי יש גם טרולי. בקיצור, כנראה שהאפשרות הטובה ביותר היא פשוט להזמין שלישיה מכל סוג של יצרן עם מוניטין כמו Osprey או סמסונייט כמו שהמליצו למעלה. 

ל eagle creek יש המון מבחר אבל משום מה הם לא שולחים ארצה. חבל. 

אחפש קישור לאלו שרכשתי, במידה ואמצא אפרסם כאן. 

עריכה: מצאתי, 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $7.38  50%OFF | 6 Pcs/Set Pink/Blue/Grey Travel Storage Bag Large Capacity Waterproof Luggage Clothing Underwear Storage Bag Bag With Zipper
https://a.aliexpress.com/_EH6YDkf

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever
  • אהבתי 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה'טרנד' קיים כבר כמה עשורים, יתכן שמשהו פשוט השתנה באלגוריתם שלך והתחלת לראות יותר תוכן רלוונטי. האמת שזה כ"כ עתיק שלדעתי את הסט הראשון שלי עוד רכשתי בחנות פיזית של ממס"י, לפני ש-DX ועליאקספרס היו שמות מוכרים.

אני מכיר אנשים שלא מסוגלים לדמיין את חייהם בלי הנ"ל, ומצד שני כאלה שנרתעים ממנו. אצלי אישית הרעיון לא ממש עבד, משום שאני בד"כ נוסע עם תיקי גב בגדלים שונים והצורה של הדברים האלה מגבילה מאד את האפשרות לדחוף עוד זוג גרביים או חולצה מגולגלת לתוך חלל פנוי. אני בהחלט רואה את ההגיון במוצר למי שנוסע וטס עם טרולי, במיוחד אם הוא מסוג האנשים שאוהבים לעצור לבדיקות נוספות בבידוק הבטחוני.

נכון להיום מדובר במוצר גנרי, בשל, ולא יקר - מה שמאפשר להצטייד בכמה סטים מיצרנים שונים ולעשות mix&match לפי הצרכים הספציפיים בכל נסיעה. המותגים המוכרים (סמסונייט, פרצוף צפוני, דוייטר וכו') יציעו איכות ושרידות קצת יותר גבוהה, אבל זה לא שיש שם הרבה פטנטים או דרכים שונות לבצע את הפונקציה הבסיסית. התכונות המבדילות היחידות שאני יכול לחשוב עליהן הן רוכסנים אטומים למים ורשת אוורור או כיס נוסף למסמכים, אבל חוץ מזה מדובר בטכנולוגיה פשוטה ופרימיטיבית כמו פטיש.

ובלי קשר לשאלה, סרטון חובה לכל חובבי הלואו-קוסט שמתקשים לארוז באופן קומפקטי:

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה !

אני לא טס מספיק ..  אבל אם וכאשר ..  

צריך למצוא דרכים לארוז נכון בטיסות הלואו-קוסט שלוקחות עמלות שמנות על אריזות גדולות עם משקל עודף.

לפני 13 דקות, Derish כתב:

ובלי קשר לשאלה, סרטון חובה לכל חובבי הלואו-קוסט שמתקשים לארוז באופן קומפקטי:

סרטון חזק !  יש בינינו מומחים באריזות 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...