Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם לא חושבים שיש מקום לבטל אירועים ביום העצמאות?!

אליעזר

פוסטים מומלצים

@arik100 לא אומרים להפסיק לחיות. אבל לדעתי אי אפשר לפצוח בחגיגות שמחה כאילו לא קרה דבר.

וגם אני מתכוון להגיע לטקס בכיכר החטופים.

עריכה אחרונה על ידי ArikB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשבילי יום העצמאות זה החג, לכל השאר אני לא בדיוק מקושר. חייבים לציין את יום העצמאות בצורה מכובדת, לא בהכרח עם זיקוקים בלהתחשב לרגשות של משפחות החטופים. זאת אצבע בעין לחמאס, חיזבאללה, איראן ושאר אויבי מדינת ישראל.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

נכון שאתה גר צפונית לאשדוד ודרומית לנהריה?

כן, אבל אני לגמרי בקטע שאם ראש מועצת מצפה רמון סבור שזה לא נכון אצלם אז תהיה לו הזכות להרים מופע זמבורות, לייזרים ואקרובטיקת רחפנים במקום, ואם ראש עיריית חדרה סבור שהוא ממש חייב מופע זיקוקים של שעתיים לפחות, ע"מ שהאוכלוסיה שלו תהיה מסוגלת להזדהות עם תושבי קו העימות, אז גם לו תהיה הזכות לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ששרת הטקסים והבוס שלה עושים חוכא ואיטלולא גם מהטקסים הממלכתיים. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • משעמם 2
  • רעיון טוב! 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, mikyl כתב:

אצבע בעין לחמאס, חיזבאללה, איראן ושאר אויבי מדינת ישראל

אחרי שנגיע להכרעה, זו בוודאות תהיה אצבע בעין. כל עוד שאין הכרעה, אני מרגיש שמופעי ראווה של מטוסי F35, קצת מקדימים את המאוחר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה בשביעי, אני די אביוולנטי בנוגע ליום העצמאות.

מניח שיהיו זיקוקים לא מהסוג שעושה צורות וצבעים.

פחות בקטע להיות בדרום אני אשאר במרכז. אולי אלך לתל אביב מחר אבל גם לא רוצה לפספס את הזיקוקים אז כנראה אשאר ואחכה שיגיעו הזיקוקים.

אני בתור אחד של חיה ותן לחיות, לא אגביל אף אחד ואתן לו לעשות מה שהוא רוצה, בלי יותר מדי ג"ג. כי לא בא לי לשלוט על אף אחד וגם זה סתם יוצר אנטגוניזם.

אם אתם מרגישים צורך לחגוג באופן צנוע או לא לחגוג בכלל זה בסדר מצידי, אם אתם בוחרים לחגוג בראש חוצות, תעשו חיים.

העיקר תזכרו שזה רק יום אחד ולא חבל לבזבז יום עצמאות על שהייה בעצבות יתרה?

עזבו שהיו צריכים להזיז כבר מזמן את יום הזיכרון ויום העצמאות לפחות בכמה ימים הפרש.

משהו בסגנון של יומיים של זכרון ויומיים של עצמאות וביניהם הפרש של יום יומיים?

• אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 31 דקות, אליעזר כתב:

אחרי שנגיע להכרעה, זו בוודאות תהיה אצבע בעין. כל עוד שאין הכרעה, אני מרגיש שמופעי ראווה של מטוסי F35, קצת מקדימים את המאוחר.

הכרעה בסיפור הזה לא יכולה להיות אצבע בעין, זה צריך להיות עורבים שמנקרים את העיניים מהגופות שלהם.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, omerkot כתב:

כן, אבל אני לגמרי בקטע שאם ראש מועצת מצפה רמון סבור שזה לא נכון אצלם אז תהיה לו הזכות להרים מופע זמבורות, לייזרים ואקרובטיקת רחפנים במקום, ואם ראש עיריית חדרה סבור שהוא ממש חייב מופע זיקוקים של שעתיים לפחות, ע"מ שהאוכלוסיה שלו תהיה מסוגלת להזדהות עם תושבי קו העימות, אז גם לו תהיה הזכות לעשות את זה.

הכל עד פגיעה בפוסט טראומטיים ומחוץ לאחזור שציינתי כמעט כולם פוסט טראומטיים ברמה כזו או אחרת.

תחגוג, תביא אומנים ותעשה מסיבות אבל את הזיקוקים שים במחסן לימים יותר רגועים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אליעזר כתב:

אני מרגיש שמופעי ראווה של מטוסי F35, קצת מקדימים את המאוחר

להבנתי, מדובר במטס הצדעה מעל הר הרצל, ואולי מעל אתרי הנצחה נוספים, בזמן הטקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מההודעה הזאת והלאה דעות נקיות בנושא בלבד, נמאס כבר מהגועל שגולש מהשרשור הפוליטי המגעיל לכשעצמו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז השביעי לאוקטובר העצבות נוכחת ברקע כל הזמן. החדשות אצלי פועלות כל הזמן והפושים באייפון דורכים אותי לשמע יקרה משהו רע יותר משכבר קרה.

הילדים הקטנים לא אשמים, היתה קורונה ארוכה, מלחמה ארוכה ומה יישאר להם מזכרונות הילדות?

לא אקח אותן לבמות השנה כי זה מרגיש לי "מזויף", אבל כן נאכל מחר על האש מסורתי בבית עם כל המשפחה. עוד יום חופש רגיל מבחינתי.

רק שיעבור בשקט.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, אורח לרגע כתב:

אם המצב הנוכחי נקרא עצמאות, ועוד שמצדיק חגיגות אז קטונתי, באמת.

עצמאות זה כאשר יש לך מדינה משלך. האם זאת סיבה לציין/לחגוג ואם כן איך כל אחד יחליט בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחגוג לא, לציין כן. 

אף פעם לא התחברתי לבמות לקצף ולדוכנים, זה תמיד נראה לי מפגן של המוניות וטעם רע. 

גם מרגיש לי לא לעניין למסחר את זה. 

כל אחד יכול לחגוג בספונטניות עם המשפחה בבית, בים, בפארק או בהופעה של אייל גולן. אני לא צריך שראש העיר יארגן לי את זה. 

דווקא מטס חיל האויר, חידון התנ"ך או הענקת פרסים על מצויינות נראה לי מתאים, דווקא עכשיו. 

• אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...