Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אקורד 2006 עם נתונים של רכב בן 5.. למכור או להשאיר עד הקבר?

guyr

פוסטים מומלצים

ההונדה הכי טובה ever.

רכב עם מעט מאוד מחלות. צינור הגה כוח שמזיע ונוזל, וזהו בעך.

תקפיד להחליף שמן תיבת הילוכים - רק מקורי.

וזהו.

טיפול כל 10 אלף או אפילו פחות, והרכב ישרת אותך כמו סוס אסלי.

בכל מקרה אחר - אני אקנה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האנשים שכתבו לפני חסרי אחריות, תמכור לי אני כבר אדאג לשמור עליו..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, דובצע כתב:

הבעיה שאין לי רשיון על אוטומט

אולי ELIC יעלה סרטון איך מסיבים אותו לידני,

או שנעשה לך שיעור קבוצתי,

זה כמו 20 ילדים בני 12 שמצאים אוטו נטוש בקצה השכונה ותחילים לדרדר אותו בלי שליטה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, guyr כתב:

הטרחה הזאת לעשות בדיקת בלמים לפני טסט ועוד שנתיים לעבור ל2 טסטים בשנה.

וכן איכשהו כל כמה זמן מתקלקל משהו (השנה, אלטרנטור, מצבר,איזשהוא מיסב)

וגם המוסכניק שלי לא מתעסק עם חלקים.. הוא רוצה שאני אביא לו את החלקים לטיפול השוטף

תאכלס זה לא סוף העולם ואני סבבה עם זה כי אני כן אוהב את הנושא אבל עם הזמן (ילדים בעיקר) יש פתאום קצת יותר חשובים מהתחביב הזה (כרגע)

קיצור נשאיר את הרכב... אולי בסוף היא תיגנב ולא תהיה התלבטות😄

תשים למכירה ב25 מקסימום תתמקח למכור ב20, מה אכפת לך שים בפייסבוק ויד2 ותקפיץ פעם בשבוע בלי לחץ אם יקנו סבבה אם לא גם בסדר זה לא שהרכב עושה לך בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, WE988244 כתב:

נראה לי כל אחד כאן ישים אלף ש"ח,

ונייצר אוטו שיתופי😀

נמתג אותו ב פורום רכב - אנשים שאוהבים (לדבר על) מכוניות - קארספורום

חברה יש לי 2 יפניות כאלו

אז לפרסם פה למכירה??

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל שלא מדובר ביפנית, אפילו לא מכונית עם מוניטין אמינות יוצא דופן, אבל לפני קרוב לשנתיים מכרתי בורה 2 ליטר ש.י. 2001 עם כמה עשרות אלפי ק"מ מעל 200 כאלה והייתי בול באותה דילמה כמו הפותח אבל כבר אחרי שנתיים של שני טסטים בשנה. מאוד אהבתי את האוטו, גם האמינות היתה לא פחות ממדהימה לטעמי, ודאי לאוטו עם עיניים כחולות ושיער בלונדיני, גם חווית הנהיגה היתה מעולה, מנוע אטמוספרי בשרני עם תגובת דוושה שאין בנמצא היום בעידן הטורבואים, אחיזת כביש משובחת, ישירה ונמרצת עם היגוי הדראולי מתקשר ולא חשמלי מנותק שכל כך נפוץ היום. האמת שחשבתי להשאיר אותו עד מות אחד משנינו, אבל שני הטסטים בשנה והחשש מהתיישנות מואצת, הכריעו את הכף. בכל מקרה אם האוטו מתאים לך פונקציונלית ומגלה אמינות טובה, עדיף לחכות, לפחות את אותו זמן טרם פיצול הטסטים, אם יימאס אז עדיין תוכל למכור, סביר שבמחיר דומה לזה שתשיג היום, למכוניות טובות גם ישנות כאלו תמיד יימצא לדעתי מי שיידע להעריך אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך להנות ממנו, אתה מה שנקרא תהיה יד אחרונה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...