Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה/ייעוץ לפני רכישת רכב לנהג יחיד

Mycar1996

פוסטים מומלצים

היי 🌟

מעוניין לרכוש רכב עד 70k

נוסע 1000 ק"מ בממוצע בחודש

בעיקר עירוני/בין עירוני 40% ופקקים 60%.

הייתם ממליצים לקחת רכב היברידי?

במידה ולא, מחפש רכב אמין וחסכוני כמה שיותר, קצת מפנק ונוח לישיבה לנסיעות ארוכות של שעה וחצי.

מה אתם ממליצים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו קטגוריה?

סופר מיני? משפחתי?

יש צורך בתא מטען גדול?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש כתב נהג יחיד, אז נשמע שסופרמיני. מה שסבבה, כי זה סגמנט שמציע לא מעט.

בנסועה של 12K לשנה שאלת ההיברידיות לא ככ משנה. תחסוך מעט תמורת מנוע הרבה יותר מורכב.

הייתי מציע לך לבדוק הונדה ג'אז מבחינת החיסכון והאמינות, סיטרואן C3 מבחינת נוחות. סע בשתיהן ותחליט. יש כמובן גם את האיביזה, ברירת המחדל של רבים. 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה כזו החיסכון של היברידי כמעט חסר משמעות, ומביא איתו עלויות נוספות של ביטוח סוללה ועלות רכישה גבוהה יותר.

מצטרף להמלצה על הונדה ג'אז.

• רעיון טוב! 1

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג׳אז אופציה טובה, אמינה וחסכונית אך לא זריזה כמו המתחרות בעלות מנוע טורבו.

הסיטרואן נוחה מאוד, ביצועים טובים אך רצועת טיימינג יכולה להיות בעייתי. צריך להקפיד על שיגרת טיפולים של כול 10 אלף ולהקטין טמיינג לכול 4 שנים או 60 אלף. הייתי קונה רכב כזה עד 4 שנים ואזור ה 60 אלף ואז מחליף. אם אמינות זה בטופ, פחות הייתי ממליץ.

עוד אופציה סוזוקי איגניס, סוויפט גם אופציה טובה.לדעתי המושב באיגניס מאוד נח, חסכונית ואמינה.

בגלל שאתה מבלה לא מעט בפקקים, רכב עם גיר רובוטי פחות הייתי ממליץ.

טיוטה יאריס אמינה וחסכונית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Jack457 כתב:

פות"ש כתב נהג יחיד, אז נשמע שסופרמיני. מה שסבבה, כי זה סגמנט שמציע לא מעט.

בנסועה של 12K לשנה שאלת ההיברידיות לא ככ משנה. תחסוך מעט תמורת מנוע הרבה יותר מורכב.

הייתי מציע לך לבדוק הונדה ג'אז מבחינת החיסכון והאמינות, סיטרואן C3 מבחינת נוחות. סע בשתיהן ותחליט. יש כמובן גם את האיביזה, ברירת המחדל של רבים. 

איזה שנים הייתה ממליץ לבדוק ברכבים שהצעת?

תודה!

לפני 10 שעות, yulianx כתב:

הונדה ג׳אז אופציה טובה, אמינה וחסכונית אך לא זריזה כמו המתחרות בעלות מנוע טורבו.

הסיטרואן נוחה מאוד, ביצועים טובים אך רצועת טיימינג יכולה להיות בעייתי. צריך להקפיד על שיגרת טיפולים של כול 10 אלף ולהקטין טמיינג לכול 4 שנים או 60 אלף. הייתי קונה רכב כזה עד 4 שנים ואזור ה 60 אלף ואז מחליף. אם אמינות זה בטופ, פחות הייתי ממליץ.

עוד אופציה סוזוקי איגניס, סוויפט גם אופציה טובה.לדעתי המושב באיגניס מאוד נח, חסכונית ואמינה.

בגלל שאתה מבלה לא מעט בפקקים, רכב עם גיר רובוטי פחות הייתי ממליץ.

טיוטה יאריס אמינה וחסכונית.

מה עם שאר משפחת ההונדה? 

כמו סיוויק/אקורד וכו'? פחות אמינות? פחות מתאימות לסוג נסיעות שאני נוסע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...