Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה על התנהלות של פנצריות

B&W250

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, IsraCar כתב:

מה?

איך אורזים?

שואלים אותך קודם בנייר או בפלסטיק?

אנא ספר, מעניין לדעת.

אגב, יש גם נקודת אור בסיפור של פותח השירשור.

נקודת האור היא (כמה מפתיע)... אוטו-דיפו,

כולה 200 שקל יותר מההצעה הכי זולה, ועושים לו את העבודה כמו שצריך כבר פעם שלישית או רביעית?

כל צמיג שמורידים לך מגלגלים ישר לתוך שק פלסטיק עבה, ואת אותו צמיג הם מסמנים מאיזה גלגל הוא ירד. 

עושים את זה בטח כדי שכשמעמיסים לך את הגלגלים חזרה לאוטו אז המושבים/תא המטען לא יתלכלך. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 שעות, razi_pazi כתב:

קבל המלצות למקומות בהם היה לי ניסיון טוב.

צמיגי חנניה ברחוב וסרמן ביפו.

מצטרף בחום להמלצה על צמיגי אנטון חנניה ביפו (ביפת ובווסרמן).

בשנתיים האחרונות 3 רכבים במשפחה ועוד כמה של חברים החלפנו אצלם צמיגים.

מבחר גדול, צמיגים 'טריים', שירות מהיר, ומחיר הכי נמוך שמצאתי.

ברכב שלי זה התבטא ב-300₪ פחות מההצעה של הפנצ'ריה הקרובה ל-4 צמיגים, אז שווה לי את הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב בעלי הפנצ'ריות אפילו לא מבינים איך מנצלים את היכולות של מכשירי ה- האנטר המשוכללים שלהם, כל מה שהם יודעים זה איזון בסיסי בלבד. בסוגי צמיגים וכו' הם לא רוב לא מבינים כלום וחלק נכבד מאוד מהם פשוט רמאים שדוחפים את הזבל הסיני במחירי פרימיום לכל מי שקצת לא מבין. 

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון פנצ'ריות שמדורגות גבוה מאד בגוגל מפות - 4.8 או אפילו 4.9 , וכשבאים בפועל , השירות מזלזל ולא נעים , ולא ברור

מאיפה כל ה"תשבחות" האלו שהם מקבלים. 

מקום אחד יוצא מן הכלל שהוא רמה אחרת , ובאמת אני יכול להמליץ עליו זה "צמיגי מלאכי" באזור התעשייה של רעננה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי דבר אחד. בהנחה ולא מדובר בתקר שאינו בר תיקון ושאתה חייב להחליף עכשיו, אלא בהחלפה ידועה מראש בגלל בלאי או רצון לחדש - אין להם במלאי את הדגם שאתה רוצה? מה הבעיה לבקש מהם להזמין בדיוק את הדגם הזה, ולבוא להתקין כשזה מגיע?? אם הם רשת, אז בכלל לא אמורה להיות להם בעיה לקבל את זה תוך יממה אחת לכל היותר.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.3.2024 בשעה 22:43, WE988244 כתב:

אני קיבלתי בחיים שירות לא איכותי בכמה מקומות,

עד שמצאתי את צמיגי המושב בפ"ת אחלה בחור, (באזור שם יש תחרות מי מתקן לך פנצר ביותר זון יש ב10 ויש ב20 ש"ח מחירי שחיטה) נכנסתי אליו פעם עם בורג בצמיג, הוא הוריד את הצמיג הוציא את הבורג, לא היה בריחה של אוייר הכניס למים הכל תקין, החזיר לאוטו ואמר לי סע לשלום, שאלתי אותו מה עם כסף, הוא אמר לי לא תיקנתי,

אח"כ הזמנתי רביעית צמיגים לאוטו של אשתי השווה לי מחיר על פלאנקן 310 למחיר הכי זול שמצאתי בגוגל + קיבלתי תוך יומים צמיגים טרים

צמיגי המושבה של אלירן נחשבים לנותני שרות בין הטובים ביותר בפתח תקווה. 

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, zaf כתב:

צמיגי המושבה של אלירן נחשבים לנותני שרות בין הטובים ביותר בפתח תקווה. 

אני הגעתי אליו בזמנו מהמלצות כאן בפורום.

ונהנתי

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Yellow Engine כתב:

לא הבנתי דבר אחד. בהנחה ולא מדובר בתקר שאינו בר תיקון ושאתה חייב להחליף עכשיו, אלא בהחלפה ידועה מראש בגלל בלאי או רצון לחדש - אין להם במלאי את הדגם שאתה רוצה? מה הבעיה לבקש מהם להזמין בדיוק את הדגם הזה, ולבוא להתקין כשזה מגיע?? אם הם רשת, אז בכלל לא אמורה להיות להם בעיה לקבל את זה תוך יממה אחת לכל היותר.

הם טוענים שאין במלאי ולא יהיה , וגם אם יהיה זה במחיר אחר ובלבלבלה....ובא תיקח סט סיני  במחיר של ובא אירופאי ...

מה שמעצבן זאת השיטות מצליח, השקר, התחמון , 

יש לנו תבוא, הרי מה אכפת לו שתבוא כשהוא יודע בוודאות שאין לו , לא משקיע עליך שקל בשיווק , מקסימום לקוח 1 מ 10 ידפוק אותו בסט אחר וישחיל אותו , גם סבבה .

העיקר תבוא .

אבל אתה יודע שאין במלאי ! אתה יודע שזה לא המחיר ! 

זה מה שמעצבן.

הם מראש מפרסמים מחיר שהוא לא רלוונטי, ודגמים שאין להם בכלל .

• מבאס 1

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.3.2024 בשעה 04:39, tinoki כתב:

גלגלי המגן בבית דגן.

מקצועיים והוגנים ממש

מסכים 100%

מקצועיים ושירותיים. צמיגים שהזמנתי בטלפון זה מה שקיבלתי כשהגעתי להתקנה

עריכה אחרונה על ידי WideFocus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני רוצה למשל ,צמיגים תוצרת מישלין, אני נכנס לאתר של היבואן ומתחיל להתקשר לפנצריות שמומלצות ומופיעות באתר. 

בדרכ יש שתיים או שלוש שהן הכי זולות.

בוחר אחת מהן, הם עושים לי הזמנה, ותוך יום, ולפעמים אפילו באותו יום, אפשר לנסוע ולהרכיב.

עובד מצויין.

עשיתי את זה לפני הרבה שנים, ומאז מזמין מאחת מהן. מחירים תמיד יותר זולים מאשר בפנצריות אחרות.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Yellow Engine כתב:

בהנחה ולא מדובר בתקר שאינו בר תיקון ושאתה חייב להחליף עכשיו, אלא בהחלפה ידועה מראש בגלל בלאי או רצון לחדש

אתה מדבר עכשיו על אנשים שמבינים משהו, עבור אוכלוסייה גדולה מאוד ההחלפה היא כי אמרו להם בטסט או שהגיעו עם תקר ואומרים להם חייבים להחליף כי הצמיג כבר שחוק וצריך החלפה. אותם אנשים גם לרוב מבינים בדבר אחד, במחיר, זה הכל, סומכים על איש המקצוע שמספק להם מוצר טוב ומתאים וכך עקרונית אמור להיות, במציאות זה לא כך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי סט צמיגים ממש לפני כחודש.

מידת צמיגים שונה בין הסרנים, וצמיג (קונטיננטל קונטי ספורט 7) שבכל מיני מקומות אמרו שיקח חודש עד שיגיע וצריך להזמין במיוחד.

הסתכלתי באתר טייר4יו וראיתי פנצ'רייה במחיר שנראה זול משמעותית מאותה פנצ'רייה מפורסמת.

עשו עבודה טובה, הצמיגים הגיעו כ3 ימים לאחר ההזמנה ושילמתי עם ההזמנה 500 ש''ח להבטיח את ההזמנה.

ניסיון מוצלח ונעים עם ''צמיגי עדי'' ראשון לציון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים בערך היה לי פאנצ'ר בכביש בין עירוני, זמן קצר יחסית אחרי שהחלפתי רביעיית צמיגים למשהו איכותי יחסית. עד שהצלחתי לעצור ולהחליף גלגל הצמיג נפגע קשה.

בדקתי בגוגל ומצאתי פאנצ'ריה עם דירוג גבוה לא רחוק. נכנסתי לשם ואמרו לי שהצמיג הרוס ובלי למצמץ הציעו לי להחליף לסיני חסר שם  כשיש עוד שלושה צמיגים חדשים איכותיים. ההמלצה הזאת לא מצאה חן בעיניי אבל הבעלים התעקש שאין כל בעיה עם זה.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...