Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה על התנהלות של פנצריות

B&W250

פוסטים מומלצים

צמיגי לביטל בפ"ת - הגעתי בעקבות המלצה של חבר,לו המשכנו לגור במרכז הייתי ממשיך להגיע אליו

צמיגי מוריס בצומת בית עובד\נס ציונה - אסף וגילי התותחים,כנ"ל 

מומלצים בחום.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 15.3.2024 בשעה 18:13, B&W250 כתב:

אבל אתה יודע שאין במלאי ! אתה יודע שזה לא המחיר ! 

זה מה שמעצבן.

הם מראש מפרסמים מחיר שהוא לא רלוונטי, ודגמים שאין להם בכלל .

טוב, זו כבר נוכלות לשמה, לא דיברתי על מקרה כזה.

עדיין עדיף לברר טלפונית מראש מאשר להגיע לפנצ'רייה ולהתאכזב ממה שמציעים לך

בתאריך 15.3.2024 בשעה 20:25, Supertigre כתב:

אתה מדבר עכשיו על אנשים שמבינים משהו, עבור אוכלוסייה גדולה מאוד ההחלפה היא כי אמרו להם בטסט או שהגיעו עם תקר ואומרים להם חייבים להחליף כי הצמיג כבר שחוק וצריך החלפה. אותם אנשים גם לרוב מבינים בדבר אחד, במחיר, זה הכל, סומכים על איש המקצוע שמספק להם מוצר טוב ומתאים וכך עקרונית אמור להיות, במציאות זה לא כך. 

זה ברור לי. מה שאני כותב כאן בפורום בא מתוך הנחה שרובנו ככולנו כאן מבינים את החשיבות וההבדלים שבין צמיגים. מי שלא מבין או שלא מעניין אותו ורק רוצה שיחליפו לו כדי שיוכל להמשיך לנסוע - שיבושם לו

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה בלתי נסבל, קרה לי לפני כמה שנים שהמחשב רכב התריע על ירידה בלחץ האוויר באחד הצמיגים, הייתי בפתח תקווה קרוב לפנצ׳ריה אז נכנסתי לתקן,

הבחור הוריד את הצמיג וישר קבע שאי אפשר לתקן בגלל המיקום וחייב להחליף.

אני ייקה בדברים האלה וכשזה נוגע לענייני בטיחות אני לא מתעסק אז שאלתי אותו מה הוא מציע ואיזה צמיגים יש לו במלאי, ישר ענה שאין לו את הדגם שלי (PS4 בזמנו)

והציע צמיג סיני ואמר שאין בעיה להחליף רק את הצמיד הבודד (קדמי)

פה כבר זה היה לי חשוד, כי הצמיגים היה כבר בני כמעט 3 שנים ולהחליף צמיג בודד זה ביג נו נו מבחינתי.

ביקשתי שיחזיר את הצמיג שלי וינפח אויר (הירידה הייתה איטית ומקסימום יש לי קומפרסור נייד) ומיד הרמתי טלפון לגלגלי המגן שיזמין רביעיה חדשה כבר.

למחרת הגעתי אליהם, הורידו את הצמיג וישר אמר שהוא לא מבין למה קבע שצריך להחליף ואין שום בעיה בטיחותית לתקן וכך היה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הצמיגאי שמקבל אותך בכניסה הוא בוגר צמיגיית משחטת הכפר, תמיד תקבל המלצת החלפה למה שיש במלאי ובצמיגיה קטנה זה כמעט תמיד סיני כי מלאי יקר עולה כסף.

לצערי יש לא מעט צמיגיות שהבעלים כבר מזמן אינו מטפל בלקוחות אלא בחשבוניות בלבד ולכן כך זה מתנהל.

באותן הצמיגיות שאני מכיר ועליהן המלצתי לחברים ומשפחה הבעלים ועובדיו הם מן המקצועיים שאני מכיר. 

אלירן מצמיגי המושבה בפתח תקווה, ורן אברהם מהיפר צמיג בסגולה, למשל שניהם אמינים ומציעים שירותיות ומחירים טובים. לא לחינם בכלי רכבים יקרים במיוחד משתמשים בשירותיהם.

עוד במקומות שמפתיעים לטובה, אוטודיפו  בכמה סניפים, שאיני זוכר כרגע את מיקומם. 

חברים שנזקקו להחלפה של רביעיה ראו פרסום על צמיגי מותג ידוע (לא זוכר אם היה מישלין או גודייר) ואכן כך היה. המחיר והשרות היו מצויינים.

אני מניח שאוטודיפו משתדל לגלגל מלאים מהר ומכאן ההזדמנות לצמיגים טריים יחסית ומחירים נוחים. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...