Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלות ואמינות של תוכנת ניהול מנוע סטייג 1

פוסטים מומלצים

אהלן יש לי שברולט אקווינוקס 2020 מנוע 1.5 טורבו 170 כוח סוס

(מציין שהאוטו כרגע עשה 65 אלף קילומטר ולא פספס טיפול מאז שירד לכביש הכול באוטו במצב חדש)

מניסיון של אנשים שעשו תוכנת ניהול מנוע לאוטו טורבו יש תקלות או מחלות או ירידה באמינות של האוטו לאחר שנעשה התוכנת ניהול מנוע?

אני מעוניין לעשות תוכנת ניהול מנוע האוטו יחסית זריז אבל קצת איטי בסוף היום 

המלצות על מקומות?

עריכה אחרונה על ידי GM0011
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא נראה שיש בעיות עם stage 1 בפורומים בחו"ל לרכב שלך. אני לא יודע מה תדירות הטיפולים אצלך, אבל במידה ואתה מחליט להתקין תוכנת ניהול הייתי מקצר את המרווחים של הטיפולים ודואג לטיפול בשמן איכותי בתקן המתאים.

יש רכבים שהם רגישים יותר/אמינים פחות ועדיף שלא להתעסק עם תוכנות ניהול למינהם אבל שוב, לא מצאתי בעיות חריגות בפורומים אחרים. מציע לך לבדוק גם קצת בעצמך ולעשות סקר שוק לגבי אמינות הדבר.

אני יכול להמליץ לך על תוכנת ניהול של Trifecta מניסיון של 3 שנים כבר עם Sonic RS1.4T. 

מה לגבי אחריות, הרכב נמצא באחריות עדיין? אם כן תשקול זאת שוב .. 

חג שמח

נאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...