Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרולית

פוסטים מומלצים

הי אני בת 23 ללא עבר ביטוחי והרישיון שלי מתחת לשנה. מה שמקפיץ לסכומים אסטרונומיים את מחירי הביטוח צד ג' וישיר (11.000) חשבתי לצרף את בן הזוג שלי כבעלות על הרכב, ופלא, המחיר ירד בחדות לאיזור ה 5.0000

ההצעות הן מביטוח ישיר וביטוח 900000

אשמח לשמוע על ההתנסות שלכם מולם מבחינת שירות והשתתפות

ואם יש לכם סוכן מומלץ שמטפל בכם אישית במחירים שפויים , יותר מאשמח להמלצות.🙏🏼 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני מבוטח אצלם.

שימי לב להשתתפות העצמית, יתכן שהיא יחסית גבוהה. כמו-כן בדקי מיהם מוסכי ההסדר.

הוספת בן הזוג כשותף בבעלות על רכב מוסיפה ״יד״, מה שיכול לפגוע בערך הרכב (בתלות בגילו ובמספר הידיים הקודמות) - תקזזי את זה מהחיסכון. כמו-כן, תחשבי מה יקרה במצב של ״פירוק החבילה״ - החבר עלול לתבוע את חלקו ברכב.

אם את יכולה לשתף אותו בבעלות על הפוליסה ולא ברכב - עדיף.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בבני זוג נשואים הוספת בן הזוג לא מוסיפה "יד" לרכב.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי דבר אחד:

זה שהוא הבעלים על הרכב זה סבבה,

אבל כשהוא מבקש את ההצעה הוא צריך לציין שגם את תנהגי ברכב, והם משקללים את הסיכון שלך. זה עדיין מוריד דרסטית? או שפשוט לא סיפרתם להם?

(אני לא באה לדון אותך או משהו, אלא להבין כדי לדעת איך להתנהל. גם אני במצב כזה - אוטוטו שנתיים לרישיון, עם ב"ז שכעת קיבל רישיון...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד ורמת הסיכון שהוא מוכן לקחת .

אני למשל מעדיף הפחתת פרמיה שזה רווח מיידי תמורת הגדלת השתתפות עצמית (אולי יקרה וכנראה לא יקרה).

יש לזכור שביטוח קונים כדי להגן מקטסטרופה ועוד אלף / אלפיים שקל ורק במקרה השתתפות עצמית אינם אסון לרוב האנשים

למרות שסוכני הביטוח ישכנעו ש"כדאי לישון בשקט"

כמו בקזינו - הביטוח תמיד מרוויח

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים בהם אתה צודק, בעיקר אם הנהג ותיק ומנוסה. 

לפות"ש יש רישיון פחות משנה. ייתכן והיא נהגת סופר זהירה, אך כנראה עדיין חסרת ניסיון. 

ההשתתפות העצמית שווישור מציעים כסטנדרט לדעתי קצת גבוהה, לכן המלצתי.

פות"ש, מקווה שלא פגעתי. זו לא הייתה כוונתי בכל אופן. 

עריכה אחרונה על ידי topop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להיות אכפת (מדי*) לחברת הביטוח מי בעל הרכב, אלא רק מי בעל הפוליסה. כך שאין צורך להעביר בעלות על הרכב, מספיק שהפוליסה תהיה על שם בן זוגך (וכמובן שתהיי רשומה בתור נהגת בפוליסה אם היא עם נהגים נקובים בשם), או שתתאימי למגבלות גיל/וותק אם הפוליסה היא לכל נהג.

*לחברת ביטוח צריך שתהיה למבוטח זיקה למוצר אותו מבטחים. אי אפשר לבטח דירה/רכב של מישהו שרירותי, אבל בהחלט אפשר לבטח רכב של בן משפחה. איפה עובר הגבול משתנה בין חברה לחברה, כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, amosbmw כתב:

אם מדובר בבני זוג נשואים הוספת בן הזוג לא מוסיפה "יד" לרכב.

היא כתבה "בן זוג". כנראה שאין שם נישואין או ש"ע (ידועים בציבור, ברית זוגיות וכו'). יש לזה משקל משפטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, chrono כתב:

לא אמור להיות אכפת (מדי*) לחברת הביטוח מי בעל הרכב, אלא רק מי בעל הפוליסה. כך שאין צורך להעביר בעלות על הרכב, מספיק שהפוליסה תהיה על שם בן זוגך (וכמובן שתהיי רשומה בתור נהגת בפוליסה אם היא עם נהגים נקובים בשם), או שתתאימי למגבלות גיל/וותק אם הפוליסה היא לכל נהג.

*לחברת ביטוח צריך שתהיה למבוטח זיקה למוצר אותו מבטחים. אי אפשר לבטח דירה/רכב של מישהו שרירותי, אבל בהחלט אפשר לבטח רכב של בן משפחה. איפה עובר הגבול משתנה בין חברה לחברה, כנראה.

ביטוח ישיר הסכימו לבטח רק כשאני בעלת הרכב והוא הנהג העיקרי . למישהו יש ניסיון עם ביטוח ישיר ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, טרולית כתב:

הוא הנהג העיקרי

אם את תהיי הנהגת העיקרית בפועל - אל תעשי את זה!

במקרה כזה כשחס וחלילה את תצטרכי את הביטוח את פתאום תגלי שהם מנסים להתנער מהאחריות.

וכשחברת ביטוח מנסה להתנער מאחריות, היא בדרך כלל מצליחה.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, שחר 1 כתב:

אם את תהיי הנהגת העיקרית בפועל - אל תעשי את זה!

במקרה כזה כשחס וחלילה את תצטרכי את הביטוח את פתאום תגלי שהם מנסים להתנער מהאחריות.

וכשחברת ביטוח מנסה להתנער מאחריות, היא בדרך כלל מצליחה.

איך יש להם להתנער ? הם ידעו להגיד לו שאני נסעתי בו יותר ממנו ? בתכלס אם אני לא עושה אותו כנהג עיקרי זה יגיע ל 11.000 שקל ביטוח . נפלתי על הראש?

לפני שעתיים, chrono כתב:

ביטוח ישיר נתנו לי הצעה שאני בעלת הרכב , הפוליסה על שמי אבל הנהג העיקרי הוא בן זוגי( מוזיל באלפי שקלים את המחיר כמו שכתבתי) האם הגיוני ? לסמוך על זה ? כי כתבת שהפוליסה תהיה על שמו .. אשמח להסבר ר

לפני 12 שעות, sperial כתב:

גם אני מבוטח אצלם.

שימי לב להשתתפות העצמית, יתכן שהיא יחסית גבוהה. כמו-כן בדקי מיהם מוסכי ההסדר.

הוספת בן הזוג כשותף בבעלות על רכב מוסיפה ״יד״, מה שיכול לפגוע בערך הרכב (בתלות בגילו ובמספר הידיים הקודמות) - תקזזי את זה מהחיסכון. כמו-כן, תחשבי מה יקרה במצב של ״פירוק החבילה״ - החבר עלול לתבוע את חלקו ברכב.

אם את יכולה לשתף אותו בבעלות על הפוליסה ולא ברכב - עדיף.

יש אופציה שקיבלתי מביטוח ישיר שאני בעלת הרכב , בעלת הפוליסה ועדיין הוא רשום כנהג עיקרי , ללכת על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, טרולית כתב:

איך יש להם להתנער ? הם ידעו להגיד לו שאני נסעתי בו יותר ממנו ? בתכלס אם אני לא עושה אותו כנהג עיקרי זה יגיע ל 11.000 שקל ביטוח . נפלתי על הראש?

הם יכולים לגלות. תראי פה, מקרה של תביעה במצב דומה. חברת הביטוח זכתה בתביעה.

• אהבתי 1

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...