Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים ראשוניים למגדל/ת החתולים המתחיל/ה.

חולגי

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Be roo כתב:

עם כלבים קל יותר, כי הם מחפשים לרצות, המוטיבציה אצלם מובנית, אבל גם שם יש כאלה שהם יותר ״חתוליים״ ותמיד יבדקו קודם ״מה יוצא לי מזה?״.

זה גם מיתוס. נכון, ישנם כלבים שעובדים כדי לרצות, אבל הם מיעוט קטן. לא מומחה לחתולים, אבל ההבדל בינם לכלבים זה נכונות לקבל סמכות. כי כלב זאת חיית להקה וחתול לא. ולכן הוא מקבל את היררכיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@pasat04 - אם החתול יושב עליך ואתה חייב לקום - נסה את הדבר הבא : תניח את החתול בדיוק היכן שישבת. יש סיכוי טוב שהוא יישאר שם וימשיך לנמנם בגלל החמימות של המקום (לא כולל גאזים...). אצלי זה עובד.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, חולגי כתב:

אם החתול יושב עליך ואתה חייב לקום - נסה את הדבר הבא : תניח את החתול בדיוק היכן שישבת

זה מה שהייתי עושה, כשכבר ממש הייתי חייב לקום, אבל לא היה לי לב להעיר אותו. זה היה ממכר.

לפני שעה, ArikB כתב:

מה הסיפור של האוזניים שלו?

מקוריות. זה מה שמייחד אותו. אחרי שאומץ כגור, הבת שלי חקרה את העניין, והסתבר שיש זן כזה.

IMG-20240206-WA0034.thumb.jpg.8c4a7d72bdad350e8b83cc7ad574aea2.jpg

תמונה מיום האימוץ, בן חודש.

• אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pasat04 כתב:

זה יוני, החתול של הבת. הייתי חתולסיטר כחודשיים...

תמונה ששלחתי בקבוצה המשפחתית, עם הכיתוב המקורי.

Screenshot_20240206_174846_WhatsApp.thumb.jpg.fa3be7ed2404ff57332bd50601427e79.jpg

אי אפשר להזיז אותם לא בגללם אלא בגללנו 

מקווה רק שזו לא תמונה שלך בגיל 21.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Night Driver כתב:

אי אפשר להזיז אותם לא בגללם אלא בגללנו

בדיוק.

לפני 14 דקות, Night Driver כתב:

מקווה רק שזו לא תמונה שלך בגיל 21

61.

איך הגעת ל-21?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורא בפורום עם משקפי מציאות מדומה 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...