Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיונות להתמודד עם שכן שחונה במעבר ומפריע

Nakamichi

פוסטים מומלצים

אני לא מבין איך נותנים הצעות לשים עמודים\מחסומים איפה שאנשים חונים לא במקום. לא מפריע להם בגלל החניה. מפריע להם להיכנס ולצאת מבחני. אם ישימו מחסומים אז המחסומים יפריעו להם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים האלה תופסים הרבה פחות רוחב מעבר ממכונית, לכן מפריעים פחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרכב מפריע בגלל כל הרוחב שלו, אם תשים עמוד באמצע אז חסכת 50% מההפרעה.

בכל אופן, לי חונים קבוע במקום שאנשים לא מבינים שזה הכניסה לחניה שלי, אינספור שיחות למשטרה, ריב עם שכנים, פעם אחת חנו שם ולא הצלחתי לחנות, הלכתי לאותו שכן ובסוף נשארתי שם שעתיים הם עשו מסיבת הולדת נכדה, ישבתי ושתיתי איתו.

לא אשכח שהיה אורח של שכן, שפשוט הוריד את השלט של ה"אין חניה" ותפסנו אותו במצלמה, אותו בעל דירה התבייש והתקשר לצעוק על האורח הטיפש.

לסיכום זה רק איך מסתדרים עם השכנים, אם המעבר זה רק לחניה שלך (לא כמו אצלי) פשוט תחנה שם אתה.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, avizaz כתב:

לסיכום זה רק איך מסתדרים עם השכנים, אם המעבר זה רק לחניה שלך (לא כמו אצלי) פשוט תחנה שם אתה.

זה יכול לעבוד אבל גם יכול שלא. הוא יכול להתעצבן שמחנה שם למרות שיש לו חניה משלו ולך תדע למה הוא מסוגל...

אבל למה לא לשים נגרר קטן ב-500 שקל? או מגירה קטנה עמוסה בבטון וברזלים שלאף אחד לא יהיה סבלנות להרים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, anonport כתב:

אבל למה לא לשים נגרר קטן ב-500 שקל? או מגירה קטנה עמוסה בבטון וברזלים שלאף אחד לא יהיה סבלנות להרים? 

לא יודע מה מצוקת הפוסט קורונה/מלחמה בקרב עיריות אחרות, אבל במרכז ת"א זה מזמין קנס מטעם הפיקוח של העיריה (כן, כן, גם אם המפגע הוא בשטח הפרטי של הבניין). לא צריך ששום שכן או עובר אורח ילינו על המפגע, פשוט מספיק פקח משועמם שמתחשק לו לדפוק קופה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, עדי-אל כתב:

אני לא מבין איך נותנים הצעות לשים עמודים\מחסומים איפה שאנשים חונים לא במקום. לא מפריע להם בגלל החניה. מפריע להם להיכנס ולצאת מבחני. אם ישימו מחסומים אז המחסומים יפריעו להם 

כי לא משנה כמה תסתכסך עם העמוד, הוא לא ידקור אותך בלהט הרגע...

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, anonport כתב:

למה לא לשים נגרר קטן ב-500 שקל? או מגירה קטנה עמוסה בבטון וברזלים שלאף אחד לא יהיה סבלנות להרים? 

קודם כל, הדברים שאתה מתאר נשמעים כמו מפגע אסטטי. אם כבר, אז הפטריות והעמודים שהוצעו לעיל הם פתרונות אלגנטיים יותר.

חוץ מזה, פות"ש מחפש פתרון קסום שבו הצדק ינצח וכולם יחיו יחד בהרמוניה. ע"פ השקפת עולמו, הוא לא אמור לשלם מכיסו (או מכיס הוועד) על תיקון דרכיו של השכן. במדינה אידילית כמו שווייץ הוא היה קורא למשטרה והם היו מבהירים לשכן באמצעים חוקיים שזו התנהגות לא נורמטיבית. אבל בישראל רוב השוטרים באים מאותה אסכולה תרבותית כמו השכן, ולכן לגיבורנו אין הרבה סיכוי לנצח, בקרב הזה או בשאר המלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Derish כתב:

קודם כל, הדברים שאתה מתאר נשמעים כמו מפגע אסטטי. אם כבר, אז הפטריות והעמודים שהוצעו לעיל הם פתרונות אלגנטיים יותר.

ההבדל שלנגרר לא צריך לבקש היתר בניה מהעיריה בגלל שהוא לא נחשב משהו קבוע ואין היגיון לפגוע בו. 

לפני 7 שעות, Derish כתב:

חוץ מזה, פות"ש מחפש פתרון קסום שבו הצדק ינצח וכולם יחיו יחד בהרמוניה. ע"פ השקפת עולמו, הוא לא אמור לשלם מכיסו (או מכיס הוועד) על תיקון דרכיו של השכן.

אין דבר כזה במציאות שלנו וגם אם כן הרי שפות"ש לא נמצא במציאות הזאת אחרת למה עליו לשאול פה אם האלטרנטיבה ההגיונית היא לפנות בנימוס לשכן. ד"א על אותו משקל אני יכול לחלום שאין צורך לנעול דלת בגלל גנבים חסרי מצפון

לפני 7 שעות, Derish כתב:

במדינה אידילית כמו שווייץ הוא היה קורא למשטרה והם היו מבהירים לשכן באמצעים חוקיים שזו התנהגות לא נורמטיבית. 

לא נראה לי. בשטח פרטי למשטרה אין סמכות לקנוס או בכלל להכנס אלא אם יש חשד לפשע וכל העבירות הקטנות האלה נופלות בין הכיסאות (וגם אני עברתי כאלה כשחסמו אותי וסבלתי מאוזלת ידה של המשטרה). זה בדיוק החיסרון של בתים משותפים ולמה אני בחיים לא אגור ככה. מצידי לגור בחירבה העיקר שתהיה לי אדמה משלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.12.2023 בשעה 07:03, BloodFist כתב:

אצלנו הועד התקין עמודים/פטריות בכל מקום שבו עמדו אנשים ולא אמורים לעמוד

כשהשכן נחוש, הפיטריות זזות ממקומן.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.12.2023 בשעה 20:49, anonport כתב:

אבל למה לא לשים נגרר קטן ב-500 שקל? 

כי זה:

ציטוט

69(ו)  לא יחנה אדם רכב, לא יעמידנו ולא ישאירנו עומד בדרך אם –
(1) רוחבו עולה על 2.50 מטר, למעט רכב צה"ל שנעצר לשם מילוי תפקיד צבאי;
(2) הוא גרור או נתמך שנותק מגורר או תומך, אלא בעת ביצוע עבודות כאמור בתקנה 69(ב)(3).

ואם אנחנו כבר על זה, תמצא לי נגרר עם טסט ב-500 שקל. אני אוסיף גם דמי תיווך.

• אהבתי 2

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...