Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיונות להתמודד עם שכן שחונה במעבר ומפריע

Nakamichi

פוסטים מומלצים

יש לנו שכן שמחנה קבוע באחד המעברים.

הוא מפריע לכניסה לחנייה שלי. 

אני יכול להכנס, אבל זה מצריך תמרונים. 

משיחה איתו - מבחינתו זה לא מפריע. הוא לא מתכוון להפסיק. ואז השיחה התדרדרה והפסקתי אותה.

אפשר להתקשר ל-100 והם מתקשרים אליו להזיז. אבל זה לא פתרון כל יום.

הועד מודע לעניין. הוא לא מסכים עם צורת החנייה שלו, אבל גם לא מתכוון לעשות כלום איתו - יש עוד רכבים שחונים בצורה שמפריע לשאר האנשים והם מבחינתם לא שוטרי תנועה.  מי שרוצה שייפנה נקודתית לשיטור/פיקוח.

כל פתרון הכולל אלימות ונזק - לא אופציה.

יש לכם איזה רעיון להתמודד עם הדבר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צו עשה/אל תעשה של רשם בתים משותפים. זה הליך משפטי אצל פקיד שתפקידו רישום ופיקוח על הבתים השותפים  במשרד המשפטים, ומשמש שופט שלום לצורך העניין. יעלה לך עלות טיפול משפטי.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Nakamichi כתב:

כל פתרון הכולל אלימות ונזק - לא אופציה.

כלומר אותו שכן מפעיל נגדך אלימות ועושה נזק, אבל אתה תישאר אזרח שומר חוק ותנצח באמצעות היושרה הפנימית שלך? ובכן, בהצלחה עם זה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כי לך תדע על מי נפלת ואיך הוא יגיב כשהוא מקבל A taste of his own medicine. (שכחת כנראה איך נראים החיים בישראל 😀)

זה מבאס אבל זה לפעמים חלק מהשיקול איך להגיב לאלימות. אתה צודק שהאידאל הוא להחזיר באותה אלימות ושהחרא הקטן יבין, אבל שוב, לפעמים זה עלול להתהפך עליך.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל דבר אחר הייתי דואג שיהיו מצלמות חנייה שיתעדו אם הוא פוגע ברכב שלך.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Coro כתב:

לפני כל דבר אחר הייתי דואג שיהיו מצלמות חנייה שיתעדו אם הוא פוגע ברכב שלך.

גם ברכב וגם בבית שצופות כלפי מטה לכיוון החניה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרים כאלה מרתיחים אותי כי גם אני עברתי את זה. מבחינת המשטרה זה מקרה שאין רצון להתעסק איתו אלא אם היא חייבת (חסימת חניה היא חייבת וגם את זה היא עושה בעצלתיים ולפי נוהל). מה אפשר בכל זאת לעשות? 1) להניח חפץ שימנע ממנו לחנות (עציץ או רהיט או סתם כלי פלסטיק גדול). 2) לנסות לפנות אליו באמצעות צד שלישי. 3) לבקש מחבר נכה שינסה לעבור עם כיסא או עם רכב. במקרה כזה אין מחלוקת שהוא יפסיד בטיעונים.

לפני 3 שעות, Derish כתב:

כלומר אותו שכן מפעיל נגדך אלימות ועושה נזק, אבל אתה תישאר אזרח שומר חוק ותנצח באמצעות היושרה הפנימית שלך? ובכן, בהצלחה עם זה.

כשלי חנו בחניה כל העצות שקיבלתי היו לחתוך למניאק את הצמיגים כדי שילמד להבא. זה נכון אבל יש אנשים שלא מסוגלים לזה, במיוחד אם המשטרה משום מה תחליט לחקור. וזה גם יכול להצית מלחמה ולך תדע עם מי הסתבכת אולי הוא ירדוף אותך ויחתוך בחזרה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל ברור אבל לאנשים שלא מסוגלים לזה אין מה לחפש בישראל, אלא אם כן הם גרים באיזו עיירת ספר. לכל חברה יש חוקים משלה והמזרח התיכון הוא מקום אלים. השכן הוא לא הבעיה ולא האנומליה בסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצלם את הרכב חונה בצורה שמפריעה לתנועה ולהעלות למשומשת. 

• מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Derish כתב:

אין לזה שום קשר ליושרה פנימית.

לפעמים יש במשוואה עוד גורמים.

וזאת גם לא תופעה ייחודית לישראל.

הבריונות משתלמת בכל העולם.

אולי החוסר יכולת/רצון של השיטור פה להתמודד עם בעיות יומיומיות הוא חריג.

מישהו החליט שרכב שחונה לא כמו שצריך מחוץ לבניין זה דו״ח ובתוך הבניין - תלך. תתלונן. שופט. צו. אכיפה. למה לא גם דו״ח? ככה.

אני גם חשבתי שמחסום פיזי כלשהו זה הפתרון הכי טוב. 

הבעיה שזה אומר שאני שם על דעתי ועל חשבוני מחסום בשטח המשותף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Nakamichi כתב:

יש לכם איזה רעיון להתמודד עם הדבר הזה?

כבר אמרו לך להחנות במקומו, במעבר.

מה אתה אומר על הרעיון?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...