Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול שירותים דרך הפסקת הוראת קבע

BRAVO30

פוסטים מומלצים

האם זה לגיטימי לבטל פשוט הוראת קבע למגוון שירותים שאני אולי רוצה להפסיק, במקום "לדבר" איתם על כך שאני מעוניין להפסיק? 

נניח אני רוצה לבטל את המנוי שלי למפעל הפיס, מכון כושר, כבלים וכו'...האם זה בסדר שאני פשוט מבטל הוראת קבע או שזה מסבך אותי? פשוט אין לי כוח לתקשורת עם כל הגופים האלה שינסו לשכנע אותי להישאר או יקשו את עניין ההיפרדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עלול לסבך אותך. הדבר עלול להירשם לך כאי תשלום ואז המשמעות שהם יכולים לתבוע את התשלום ויותר חמור מכך, זה יירשם לך במערכת הבנקאית מה שיקשה וייקר קבלת אשראי / הלוואות / משכנתאות. 

אין מנוס מלהסדיר את ביטול השירות שאתה לא מעוניין בו ולשמור תיעוד על הביטול לאחר שבוצע. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגיטימי, תרים טלפון.

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון (או טפל פרונטלית, למשל במכון הכושר) וודא שיש לך אישורים ושמור אותם.

את הוראה הקבע בטל רק אחרי שהתשלום האחרון ייגבה, או שתשאיר אותה והיא תתבטל אוטומטית אחרי שנתיים ללא פעילות.

כמובן עקוב אחרי החשבון כדי לזהות גביה שגויה. גם אם תהיה כזו ברר מול הגוף הרלוונטי לפני שאתה,מבטל הוראת קבע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, BRAVO30 כתב:

מכון כושר

הפעם היחידה בחיים שלי שביטלתי הוראת קבע, היתה מול מכון כושר של הבת שלי, שלא הצלחתי ליצור איתו קשר בשום דרך, אבל המשיכו לחייב כמו שעון.

אח״כ התחילו לשלוח לה הודעות על חוב. אמרתי לה להתעלם. עד שהתייאשו.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא הצורה לבטל עסקה, ולא צריכה להיות לך תקשורת ארוכה מדי עם הגופים. אני מעדיף הודעת מייל (לצורך התיעוד) עם משהו כמו: "אני מבטל את העסקה" וזהו. החוק מחייב אותם לפרסם מייל. כנראה שיבוא "תחקיר", אתה לא חייב להסביר, ולא רואה סיבה לבזבז עליהם יותר מדי זמן. גם הם לא תמיד מסבירים לך שיקולים עסקיים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא הניג'וסים בביטול עסקות עבר דרך ארוכה ב-20 השנים האחרונות. אם ביטול חוזה האינטרנט שלי בתחילת שנות ה-2,000 לקח לי 4 שעות (!!!) של התמודדות מול נציגי החברה והסתים רק כאשר הסבלנות שלי פקעה סופי ועשיתי את השנוא עלי - הרמתי קול, הרי שבשבוע שעבר ביטלתי כמה כרטיסי אשראי בשיחה שארכה כ-5 דקות, ועיקרה היה הבהרת התנאים של כרטיס אשראי נוסף, כזה שלא בוטל.

הבעיה המרכזית היום היא ההמתנה למוקדי שירות והניווט ב-IVR.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברות הגדולות בד״כ יש אפשרות להתנתק במייל.

ניתקתי לאחרונה קו סלולר של פרטנר בהודעת מייל. התקשר אלי נציג לשאול למה אני מתנתק וביצע את הניתוק בלי חפירות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.12.2023 בשעה 10:20, BRAVO30 כתב:

מפעל הפיס

https://www.pais.co.il/contactus/CancelSubscription.aspx

כבלים

https://www.hot.net.il/heb/selfservice/custdisconnect

לגבי מכון כושר ושאר הדברים שאתה רוצה לבטל 

פשוט לרשום בגוגל "בקשת ביטול XXX" בXX אתה שם את שם החברה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.12.2023 בשעה 14:57, sperial כתב:

הרי שבשבוע שעבר ביטלתי כמה כרטיסי אשראי

השפיע עליך השרשור התנהלות כלכלית?😄

האם זה לגיטימי לבטל פשוט הוראת קבע למגוון שירותים שאני אולי רוצה להפסיק, במקום "לדבר" איתם על כך שאני מעוניין להפסיק?

ענו די הרבה אבל אחזק, בגדול פחות. כל התקשרות כזו היא תכלס חוזה וכשאתה מפסיק תשלומים אתה מפר אותו חד צדדית. הדרך היותר אלגנטית היא ליזום ניתוק התקשרות. ביטול הוראת קבע הייתי שומר למקרי קיצון של הפרת הסכם ע"י הצד השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, yoni162 כתב:

השפיע עליך השרשור התנהלות כלכלית?😄

השפיע עלי שאחת החברות התחילה לגבות דמ"ש חצופים וסירבה לבטל. חברה אחרת תהנה מלא מעט עמלות. זב"שם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי שנים רבות צילצלתי לנטווויזן כדי לעשות מנוי. הבוס שלי שמע את השיחה ואמר לי מה אני משוגע, אתה לא יודע שמגיע לך אינטרנט מהעבודה והביא לי אינטרנט לעובדים.

התקשרתי לנטוויזן 15 דקות אחרי השיחה הראשונה וביקשתי לבטל את עסקה.

אמרו לי אי אפשר - כבר נתנתו לך סיסמה.

אמרתי להם שעוד לא השתמשתי בה, לא גלשתי ביט אחד,עברו רק 15 דקות, זו עסקה מרחוק שזכותי לבטל, ואמרו לי לא משנה.

אתה מחויייב לשנה, אתה תשלם לשנה גם אם לא תשתמש.

התווכחתי איתם בטלפון שעה וחצי , לא הזיז להם כלום.

הם רוצים את ליטרת הבשר שלהם.

חבורה של חולרות, לא ממליץ לאף אחד להתקשר איתם.

התעצבנתי עליהם כ"כ שהתקשרתי לחברת האשראי לבטל. הם הזהירו אותי שהחברה עלולה לתבוע.

ואכן, הם שלחו מכתב אזהרה עם קנסות. לא הייתי בבית אלא בחופשה ארוכה. המשפחה שלא רצתה להדאיג אותי שילמה ולא סיפרה לי על המכתב עד שחזרתי.

לא לנתק את אמצעי התשלום. עם החוקים של היום המצב יותר טוב. אתה מודיע שאתה מנתק את השירות והם חייבים לבטל (לא כל עסקה, כדאי לבדוק באתר כל-זכותי), לא צריך לתת הסברים. לא צריך לבקש, אתה מודיע. לא צריך לנהל שיחות טלפון, פשוט שולחים מייל.

שוב אני חוזר, לא לעשות שום עסקה עם נטוייזן, חבורה של גנבים.

עריכה אחרונה על ידי Coro

01000100 01101111 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01110100 01100101 01101100 01101100 00100000 01110100 01101000 01100101 01101101 00100000 01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01010010 01110101 01110011 01110011 01101001 01100001 01101110 00100000 01100010 01101111 01110100 01110011 00101110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ביטול שירות, זה ביטול תשלום.

יש שירותים שתמשיך לקבל לפרק זמן מסויים גם אם לא יצליחו לחייב אותך, ותהיה לך אפשרות להנות מהם (גם אם בפועל לא תעשה זאת). גם אלה שירותים מקוונים שכביכול לא "עולים" לספק פר לקוח.

גם חדר כושר, שהוא לא שירות דיגיטלי, אם המנוי נשאר פעיל, איש לא ידע אם ניצלת אותו או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהעברתי את ההורים שלי מהוט ל- יס אמרתי לנציגה ששאלה למה וכו'  שהם חוזרים בתשובה ואין להם יותר טלויזיה.

שיחת הניתוק הכי קצרה שהיתה לי ever. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...