Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יד שניה, קטן (?), שמיועד להסיע מ-A ל-B ועם נסועה חזויה נמוכה, עד 45K ש"ח - מה האופציות?

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אחותי מחפשת רכב שבגדול יסיע אותה מ-A ל-B בלי יותר מדי התעסקות. הדרישות די צנועות:

• נסיעות בינעירוניות, לא על בסיס יומי
  • לא יותר מ-10K ק"מ בשנה, סביר שגם לא יעבור את ה-5K
  • מיני/סופר מיני (אלא אם יש משהו אחר שממש שמתאים לדרישות? לא חייב שהרכב בהכרח יהיה קטן, זה פשוט נראה לי מה שיכנס לתקציב)
  • צריכת דלק פחות קריטית בגלל הנסועה החזויה הנמוכה
  • בטיחות - חשוב; עיצוב/ביצועים - פחות
  • אמינות גבוהה ותחזוקה יחסית זולה (כאמור כמה שפחות התעסקות)
  • הכל בא בחשבון חוץ מרכבים צרפתיים (אכלתי מספיק ח*א עם ה-208 שלי לתקופת חיים שלמה בשביל לפסול על הסף, תודה)
  • תקציב - עד 45K
  • מבחינת שנתונים/ק"מ - אין לי מושג, אבל רצוי כמובן שיהיה יותר חדש (בשנתון) ו/או עם ק"מ יותר נמוך (מן הסתם קיים טריידאוף), או בקיצור - להוציא את המקסימום מהתקציב

בגדול אנחנו טאבולה ראסה, אין לנו שום רכב בראש ככה שאנחנו פתוחים להכל

רב תודות 🙏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2, יונדאי i20או קיה ריו מתאימים בדיוק לדרישות.

מנועים אטמוספריים ותיבות הילוכים פלנטריות פשוטים במובן הטוב של המילה יבטיחו אמינות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק אחלה, די חסכונות וזריזה, חפש באמת אבזור lt+ או ltz הבכירה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

איך אפשר בכל זאת "לצמצם" מעט את טווח האפשרויות (מאזדה 2 / i10/20 / ריו / ספארק)? או שעכשיו זו כבר נטו העדפה אישית ומה שנכנס בתקציב? יתרונות/חסרונות כלשהם של הרכבים הנ"ל (נניח מבחינת בטיחות, נוחות, שנתון יותר גבוה / קילומטראז' יותר נמוך שיכנסו בתקציב)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מצמצם יותר, כי זה נותן לך טווח טוב למציאת רכב שמור במודעות.

I10 לחפש עם מנוע 1.2.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה הגיעה עם גיר ידני 1250 או אוטומט 1400 או 1600 אם אני לא טועה.
לא נתפש כרכב אטרקטיבי, פחות מבוקש בלוחות, ולכן value for money גבוה מאוד.
5 כוכבי בטיחות, שלשנתון ולקטגוריה זה יפה מאוד. פשוט וזול לתחזוקה.
הידני נחשב חסכוני מאוד, המנוע יחסית חלש ולכן איטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף גם סוויפט

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני חושב שהספארק תתאים לך די מאובזרת (אין מובילאיי יש מערכת מקורית שמתריעה על סטייה מנתיב)

CARPLAY\ANDROID AUTO וגם די נוחה וזריזה בגלל מנוע יחסית גדול 1.4 98 כ"ס לקטגוריה שלה 

באחת ההודעות כתבו פה על פיאסטה, יש לי במשפחה פיאסטה 1.6 אוטומט רובוטי 2015 נקנתה כחדשה 0 ק"מ ועד עכשיו שורדת יפה בלי בעיות מיוחדות היא יותר גדולה מהספארק בגלל שהפיאסטה סופר מיני והספארק מיני אבל כם הפיאסטה יחסית צפופה וגם הפיאסטה פחות מאובזרת מהספארק 

תבדוק לך את שתיהן תראה מה מתאים לך 

עריכה אחרונה על ידי Shay Shd Dave
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...