Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השארת בוסטר התנעה ברכב והשפעת הטמפרטורות הגבוהות

adir10
שימו לב! השרשור הזה בן 252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי בוסטר נייד לרכב שנועד לשמש במידה והרכב לא יניע בהתנעת הבוקר עקב מצבר ששבק חיים לפתע (ובהנחה ולא יהיה רכב תורם בסביבה), עד כה השארתי אותו בבית בעיקר מחשש להשארתו ברכב בטמפרטורות הגבוהות-אבל אשמח לדעת האם יש בסיס לחשש הזה?

או שאין בעיה להשאיר אותו ברכב?

אם זה משנה, מדובר בבוסטר של חברת Baseus.

תודה מראש לעוזרים.

עריכה אחרונה על ידי adir10
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצד אחד מצברי ליטיום לסוגיהם לא מתמודדים היטב עם טמפרטורות גבוהות שיכולות לגרום לשריפה ללא התרעה מוקדמת.

מצד שני מתנדבי ידידים מחזיקים כאלו ברכב, אולי תתיעץ איזה סוג הם משתמשים.

מכיון שרוב הבוסטרים מגיעים מסין והאיכות שלהם מוטלת בספק אני לא הייתי שומר בוסטר ברכב.

ממקור ראשון אני יודע על בוסטר כזה שנשאר ברכב ובניסיון ההנעה הראשון נדלק ורק במזל לא הצית את הרכב שניסו להניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מאתר NOCO יצרנית בוסטרים -

NOCO Boost can operate within the temperature range -4ºF to 122ºF (-20ºC to 50ºC). Boost is equipped with thermal sensors that will prevent it from operating outside of this temperature range for your own safety. 

• רעיון טוב! 1

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה סוללת גיבוי כזאת ברכב שישבה בערך 4 שנים בתא המטען, הוטענה מעת לעת כדי לשמור על כשירות, אבל כנראה עקב החום הסוללה החלה להתנפח.

לפני כחודש הייתי צריך אותה כדי להניע רכב עם מנוע צנוע (1300) - למרות שהייתה טעונה לגמרי לא הצליחה להניע אותו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנדבי ידידים בהחלט משאירים את הבוסטר ברכב, בדר"כ בתוך קייס או קופסה. רוב המתנדבים שאני מכיר משתמשים בנוקו/ יוטראי/ באסוס. 

לפני 44 דקות, adir10 כתב:

ובמקרה ואתקע באזור רחוק מהבית אשתמש בכבלים

או שתתקשר לידידים...

בהצלחה!

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי, כבעלים של בוסטר נוקו אני לא מעיז להשאיר אותו ברחב בימי הקיץ. תמיד לוקח אותו איתי ושם אותו בעבודה במקום מוצל ובטוח. בנוסף הבוסטר שלי נמצא בתיק נשיאה שלו. קרה פעם או פעמיים ששכתי אותו בבגאז של הרכב מכוסה. למרות שהרכב היה חם בפנים לא קרה לבוסטר כלום. התיק נשיאה מוסיף להגנה של הבוסטר אבל אני לא יכול ולא רוצה לומר שזה מקנה לו יכולת להיות ברכב סגור בימי הקיץ ללא כל חשש. 
בזמנו השארתי בוסטר GB30 על הכסא הקידמי בטעות חשוף לשמש. הסוללה התנפחה. הבוסטר מתפקד אבל לא הייתי סומך על זה יותר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מתנדב בידידים, יש לי נוקו שנמצא תמידית ברכב, או בתא המטען או במושב לידי.

הוא שרד ללא כל בעיה את הקיץ, לא רואה השפעה כזו או אחרת על יכולת ההנעה שלו.

לי יש מבחן פשוט, אם מכשיר X שרד את החום בים המלח, אז הוא 100% אמין בעיני. 😄

לדוגמא, פעם אחת נסעתי עם הרכב של גיסתי והיה מותקן מעמד לטלפון והחניתי את הרכב.

אחרי 3 ימים הגעתי והמתקן התעוות כולו עקב החום.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנל, אני גם מתנדב בידידים, הבוסטר אצלי תמיד מתחת למושב הנוסע ליד הנהג, בתקווה ששם הכי פחות מתחמם.

• רעיון טוב! 1

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ariel000 כתב:

בתור מתנדב בידידים, יש לי נוקו שנמצא תמידית ברכב, או בתא המטען או במושב לידי.

הוא שרד ללא כל בעיה את הקיץ, לא רואה השפעה כזו או אחרת על יכולת ההנעה שלו.

לי יש מבחן פשוט, אם מכשיר X שרד את החום בים המלח, אז הוא 100% אמין בעיני. 😄

לדוגמא, פעם אחת נסעתי עם הרכב של גיסתי והיה מותקן מעמד לטלפון והחניתי את הרכב.

אחרי 3 ימים הגעתי והמתקן התעוות כולו עקב החום.

מה זה "במשב ליידי"? לי היה נוקו GB30 בזמנו ששכחתי על המושב הקידמי בתוך הרכב בשמש. שחזרתי ראיתי שהסוללה התנפחה עד כדי כך ששברה את הגוף פלסטיק שלה.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב!

סוללת ליתיום כל שהיא שהתנפחה היא פצצת זמן שאף אחד לא יודע מתי תתפוצץ.

אם יש ברשותכם כזו סוללה תעבירו אותה מיידית למקום לפינוי סוללות ועדיף כשהיא בתוך כלי כמו סיר כדי שאם יקרה משהו תוך כדי העברה הסוללה לא תפגע בכם או בסביבה.

עריכה אחרונה על ידי דוב המערות
טעות הקלדה
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציגות יפה של מתנדבים יש פה, לא הייתי מודע💪✌️

לענייננו, לי היה בוסטר (לא מהביוקר) שהייתי שומר בבגאז'. אפילו היה מתחת לרצפת בגאז', יחד עם הגלגל ספייר. באיזשוהי פעם כשבאתי לעזור למישהו שהלך לו המצבר שמתי לב שהסוללה התנפחה. העדפתי להפטר מהבוסטר במהירות, בטח שלא לנסות להניע איתו רכב, מהחשש שהסוללה תתפוצץ/תתלקח.

לפני 22 שעות, mh53 כתב:

NOCO Boost can operate within the temperature range -4ºF to 122ºF (-20ºC to 50ºC).

operating temp storage temp

לרוב טווח האחסון יותר רחב, אבל עדיין יש הבדל.

עריכה אחרונה על ידי yoni162
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Buki כתב:

יש לי בוסטר Noco GB40 שקניתי לפני 7 שנים.

כל הזמן הזה הוא נמצא באוטו בתא אחסון שמתחת לכסא. 

עובד בלי שום בעיות. 

יש לך תא איכסון מתחת לכסא? והבוסטר היה כל הזמן הזה שם בלי שום קשר למזג האויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...