Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 ימים בפאפוס - האם לשכור רכב? מה כדאי לעשות?

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

טס לשלושה ימים בפאפוס בעוד כחודשיים.

3 ימים מלאים, יום אחד כנראה ניקח טיול עם שיט ללגונה הכחולה, כך שיום אחד כבר יש מה לעשות.

חשבתי לשכור רכב (וככה לא לשלם על מוניות מהשדה ולשדה) וגם לנסוע איתו למוזיאון הרכב בלימסול ואולי גם לספוטינג.

האם יש עוד משהו ששווה לעשות באיזור לימסול? או מקום קרוב אחר ששווה לבקר בו? מוזיאון תעופה כלשהו? מוזיאון טכנולוגיה נחמד?

יש המלצות למה כדאי לעשות בעיר עצמה מעבר לבטן גב, לטייל בטיילת וכאלה? המלצות למסעדות?

הדעות לגביי רכב בפאפוס מאוד חלוקות, חלק אומרים שהנהגים בסדר ברובם, חלק אומרים שהם מטורפים. מה דעתכם בנושא?

כמובן אם אשכור רכב, אני מחפש לעשות לעצמי את החיים קלים אז אשכור רכב אוטומטי. (אני יודע שנוהגים שם בצד הלא נכון של הכביש)

תודה!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לא מזמן
בעיקר בטן גב
מסעדות ובתי קפה נחמדים באיזור הנמל
קצת טיולים על החוף (צפונית לנמל ולאיזור הארכיאולוגי) יש חוף נחמד
העיר העתיקה - שים לב שסגור בראשון, בשבת זה חצי יום ובאופן כללי סוגרים בין 2-4
יש קניון נחמד ולא גדול מידי (אכלנו שם ב TGIF והיה ממש סבבה, אבל זה לא אוכל מקומי)
לגבי מסעדות, לא מצאנו משהו שהיה ווואוו, סה"כ ביקורות של גוגל עזרו לנו למצוא מקומות שדי הלמו את הביקורות
ישנו במלון אלוסיום - מדהים! מלון משובח, עם ארוחת בוקר מעולה, אומנם לא מהמלונות הזולים אבל שווה כל גרוש

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניון - אתה מדבר על ה-King avenue?

מה זה TGIF?

מצאת מקום טעים לאכול בו גירוס במקרה?

יש לך המלצות איפה לבקר באיזור החוף? כלומר לאיזה אטרקציות או אתרים כדאי להגיע?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן

2. רשת אמריקאית שאני באופן אישי אוהב

3. לא

4. לא ממש

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתכוון למסעדת ההמבורגרים המיתולוגית מארה"ב.

גם הבנים שלי התלהבו לאכול שם...

קשיש שכמוני כבר טעם המבורגרים טובים מזה, אבל מניח שזו חוויה, בעיקר לצעירים.

מציע לך להנמיך ציפיות מבחינת אטרקציות - זה יעד של בעיקר בטן-גב. רמת האטרקציות בהתאם.

דווקא בהרים (טרודוס) יש נופים יפים מאד, יערות וכו'. 

הנמל והעיר העתיקה מאד תיירותיים - עם מלכודות תיירים באנאליות וחנויות של מזכרות מהאייטיז.

בכל-זאת נחמד להסתובב שם. שם כנראה גם תאכלו - לא אותנטי במיוחד...

פאפוס זו עיר שמתפרנסת 100 אחוז מתיירות קיץ. אם תסעו ללימסול, או לרנקה בטח כבר תמצאו מקומות יותר אותנטיים.

לגבי נהיגה - לא מטורפים ולא ציפורים. כמו שאתה ודאי יודע, הם נוהגים שם הפוך, אבל הכבישים ממש לא צפופים, והמקומיים מקבלים בהבנה את האהבלים שכמעט מסתובבים הפוך בכיכר (לא משנה איך אני יודע. יש חיצים עם הכיוון הנכון מצוירים על הכביש ב-99 אחוז מהכיכרות. אין באמת תירוץ להתבלבל). אולי בערים הגדולות יותר מסובך לנהוג - לא יודע, לא הגעתי לשם.

• מעניין 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא צעיר וטעמתי טובים יותר ועדיין מקום נחמד.
בנמל, סתם לשבת לשתות בירה בשקיעה ולנשנש משהו גם אם זו מלכודת תיירים, עדיין המחירים סבירים בטח ביחס לת"א
כנ"ל בעיר העתיקה, יש מסעדות ובתי קפה ממש נחמדים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, natco כתב:

פאפוס זו עיר שמתפרנסת 100 אחוז מתיירות קיץ. אם תסעו ללימסול, או לרנקה בטח כבר תמצאו מקומות יותר אותנטיים.

אם נשכור רכב נגיע ללימסול בשביל מוזיאון הרכב ונשלב עוד דברים. יש לך המלצות לאטרקציות באיזור לימסול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להשכיר רכב.

אספו אותנו מהשדה למגרש של חברת ההשכרה, בחזור אותו הרעיון רק הפוך.

המלון שלנו לא היה במרכז פאפוס אז זה היה חובה, אבל ללא קשר טיילנו בעיירות ליד ולכן אני ממליץ לשכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dorsht כתב:

יש לך המלצות לאטרקציות באיזור לימסול?

פעם אחרונה שהייתי בלימסול, זה היה בטיול לפני גיוס...

מלון 4 העונות היה חדש לגמרי אז...

כדאי שנמתין למישהו שהיה שם במילניום הנוכחי.

בטיול ב2021 אנחנו מפאפוס עלינו להרים (היה חורף ושלג וממש נחמד) .

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, dorsht כתב:

אם נשכור רכב נגיע ללימסול בשביל מוזיאון הרכב ונשלב עוד דברים. יש לך המלצות לאטרקציות באיזור לימסול?

אם אתה אוהב לנהוג יש מלא כבישים נחמדים בשכונה של לימסול..לטפס להרים מהצד הזה ואתה יכול להתגלגל דרך ההרים עד לפאפוס חזרה, אני הייתי נוסע מפאפוס ללמיסול בכביש הרגיל מוזיאון הרכב בלמיסול נחמד אבל זה בהגזמה שעתיים לראות(זה דיי קטנציק אבל ממש מגניב) ומשמה אתה יכול לטפל להרים ולצאת בצד של פאפוס.

• אהבתי 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהב, אבל פחות בקטע של לחפש הרפתקאות וכבישי מעניינים במדינה שנוהגים בה בצד הלא נכון.

מה עוד מומלץ באיזור לימסול חוץ מהמוזיאון? יש עיירות יפות בדרך אולי? איזשהו מקום בטבע ששווה לבקר בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכור רכב. הנהיגה די קלה כי הכבישים לא עמוסים.

תעלה לטרודוס וללגונה קח טרקטורון. השייט היה סיוט לכולם חוץ מלילד אלד שטחן נקניקיות יותר ממה שכולם הקיאו יחד.

https://m.facebook.com/search_results/?q=קפריסין+שלי

כאן תוכל למצוא הרבה מידע ומסלולים באיזור 

מה ההרכב שאתם נוסעים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, dorsht כתב:

יש את השרונה מרקט שלהם בלימסול, שבמקרה נתקלנו בשוק המקורה הזה. המקום נקרא agora ואם רוצים לקנח אחרי זה בגלידה, יש את anita ליד..

לא אוכל wow אבל היה פתוח בשבת ככה שזה נחמד. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Night Driver כתב:

שכור רכב. הנהיגה די קלה כי הכבישים לא עמוסים.

תעלה לטרודוס וללגונה קח טרקטורון. השייט היה סיוט לכולם חוץ מלילד אלד שטחן נקניקיות יותר ממה שכולם הקיאו יחד.

https://m.facebook.com/search_results/?q=קפריסין+שלי

כאן תוכל למצוא הרבה מידע ומסלולים באיזור 

מה ההרכב שאתם נוסעים.

הרכב - זוג. מחפשים גם בטן גב וגם קצת לטייל באיזור.

יש המלצות איפה לשכור טקטורון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...