Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר למצוא/לקנות משטח פלדה קטן?

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי היי,

מחפש בנרות לקנות פח שחור מעורגל בחם (לא מגולוון) מפלדה דלת-פחמן (נראה שבארץ הנפוצות הן ST 37/52? לא ממש אכפת לי הסוג, רק שיהיה פלדה דלת-פחמן, מעבר לזה הכי פשוט והכי זול שיש), בעובי 7~ מ"מ ובגודל 42x42.

בדקתי עם מעל 20 מקומות ובלשון המעטה אף אחד לא ממש מתלהב מעבודה כזאת קטנה (במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב לא יודעים מה זה פלדה דלת-פחמן). אפילו מחירים לא רצו/ידעו לתת לי (כמה זה אמור לעלות לעזאזל? עד עכשיו אין לי מושג. מעריך עד 300 ש"ח?).

מבחינתי כל עוד העלות סבירה אז גם לשלם על המינימום מבחינת מידה (1x2 מטר?) ושיחתכו ממנה.

גם חשוב שלא יהיה מפלדה ממוחזרת.

יש מקום כזה בנמצא? או לחלופין מקום שיסכים למכור שאריות מעבודה אחרת? ואם יוכל לעשות גם גימור בקטנה (עיגול/ריכוך פינות), אז מה טוב.

תבורכו

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם סקופ לא רוצים למכור לך את המינימום?

https://www.scope.co.il/

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Blaz00r כתב:

היי היי,

מחפש בנרות לקנות פח שחור מעורגל בחם (לא מגולוון) מפלדה דלת-פחמן (נראה שבארץ הנפוצות הן ST 37/52? לא ממש אכפת לי הסוג, רק שיהיה פלדה דלת-פחמן, מעבר לזה הכי פשוט והכי זול שיש), בעובי 7~ מ"מ ובגודל 42x42.

42X42 מילימטר או סנטימטרים ?

מה זה משנה לך כמה אחוז פחמן יש בפלדה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לגשת אל https://www.vlm.co.il/

בזמנו כשהם ישבו בתל אביב, את כל השאריות שלהם הם אגרו בחצר (אחת לכמה חודשים היה מגיע מישהו וקונה את הפסולת הזו ומפנה אותה).
אני הייתי ניגש, מבקש לקחת משם חתיכה ותמיד היו מאשרים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

מה גם סקופ לא רוצים למכור לך את המינימום?

https://www.scope.co.il/

כבר ניסיתי איתם ונפנפו אותי, אנסה שוב, נראה שהרבה תלוי במי שעונה לטלפון וכמה נכונות יש (או אין) לו לעזור

לפני 10 שעות, מרק10 כתב:

42X42 מילימטר או סנטימטרים ?

מה זה משנה לך כמה אחוז פחמן יש בפלדה ?

42x42 ס"מ, 7 מ"מ

צריך פלדה דלת פחמן בגלל היכולת הולכת חום שיורדת עם עליית תכולת הפחמן (וגם כי המחיר עולה עם תכולת הפחמן). בתכלס גם פלדה עם תכולת פחמן בינונית מינוס כנראה תספיק אבל להבנתי גם ככה רוב הפחים השחורים הם ST 37/52 (דלי פחמן) ככה שזה בכל מקרה סוג הפלדה הכי נפוץ וזול

לפני שעתיים, ירחמיאל כתב:

תנסה לגשת אל https://www.vlm.co.il/

בזמנו כשהם ישבו בתל אביב, את כל השאריות שלהם הם אגרו בחצר (אחת לכמה חודשים היה מגיע מישהו וקונה את הפסולת הזו ומפנה אותה).
אני הייתי ניגש, מבקש לקחת משם חתיכה ותמיד היו מאשרים לי.

אבדוק, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Blaz00r כתב:

כבר ניסיתי איתם ונפנפו אותי, אנסה שוב, נראה שהרבה תלוי במי שעונה לטלפון וכמה נכונות יש (או אין) לו לעזור

ניסית לחפש מסגריה שתמכור לך חתיכה כזו? או שאולי תקנה עבורך דרך הספק שלהם?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נואשת מספקי הפלדה, בדוק עם סדנאות שמייצרות מיגונים לג'יפים. הם מתעסקים הרבה עם פלדות זולות בעובי 6-7 מ"מ. אולי יש להם שאריות

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, אחרי הצעות מחיר שנעו בין 260 ל-700 (!) ש"ח הגעתי למקום בשם צינומטל (אזה"ת נתניה) שיכין לי פלטה של ST37 במידות שביקשתי במחיר מצחיק של 117 ש"ח כולל מע"מ 🙂

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נירוסטה 6 מילימטר טוב לך אתה מוזמן לקחת ללא עלות.

דברים כאלה בדרך כלל מוצאים במסגריות (חיתוכי גיליוטינה/להבה/לייזר).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחש שצריך לרתך אותה למקום ולא כל אחד\מקום יכול לרתך אלומיניום, לפחות לא בצורה טובה. זה פלוס המידה הדי ספציפית שהוא ציין, שעלולה להתעוות אם החלק יהיה מאלומיניום. 

מה שאני לא מבין זה העובדה שצויין שחשוב שזה לא יהיה פלדה ממוחזרת- מה המשמעות של זה?

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המידות והצורך במוליכות חום טובה, מניח שהוא מתכוון להשתמש בזה לתנור האפיה (כתחליף לאבן שמוט או משהו בסגנון).

בחול זה מאוד מקובל, ומסייע בחלוקת חום שווה לחלק התחתון של האוכל שנאפה.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאכל'ס, סוג של גם וגם האמת. 

דוגמא טובה לקיבולת חום גבוהה שלא שווה כלום למטרה זה האריחים של מעבורת החלל...Molten Space Shuttle Tiles Safe to Touch

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...