Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיתי סרטון עם האלוף יצחק בריק והוא הציע להקים חיל טילי ק"ק

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ניתן "לחסל" את חיבאללה כן בהחלט - רק קחו בחשבון שעל מנת לחסל 100,000 חמושים עליך לשלם מחיר דמים של אלפי חיילים הרוגים, פגיעה מתמשכת בעורף עם עשרות עד מאות הרוגים, אלפי הרוגים לא מעורבים בלבנון כולל נשים זקנים וילדים, הרס תשתיות אזרחיות כמעט מוחלט בלבנון ובעקבות הסעיפים האחרונים גינוי בן לאומי כמעט גורף על גבול הטלת סנקציות, מחיר של השבתת המשק במשך תקופה ארוכה ופגיעה בתוצר, סיכון בהפחתת הסיוע הצבאי האמריקאי, הגברת השנאה כלפי ישראל בעולם הערבי- פגיעה בקשרי מסחר עם טורקיה ומדינות ערב מתונות, הורדת מדרג קשרים בינ"ל, השראה לארגונים איסלמיסטיים שיעיים וגם סונים ועוד ועוד. לצה"ל ייקח עוד כמה שנים להצתיידות והערכות מחדש לקונפליקט משמעותי עתידי בכשירות מירבית ועוד ועוד....  האם חיסול מוחלט של חיזבאללה יביא למרד אזרחי באירן שימאס בשלטון האייתולות האם חיסול חיזבאללה יביא אביב ערבי חדש של קדמה וסובלנות כנראה שלא.
אז כן אפשר לחסל את חיזבאללה השאלה היא האם זה הדבר הנכון....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 שעות, davemustaine87 כתב:

מה?

הבנתי נכון?, אתה חושב שמבצע קרקעי בתוך הרצועה שהיה מפיל את החמאס, היית מסיים אותו עם פחות מ-70 הרוגים? 

אתה צריך להגיש את התוכניות שלך לראש הממשלה, מחר אתה תהיה כבר שר הביטחון

כן.

בצוק איתן נכנסנו לעומק של 2-3 קילומטר וישבנו כמו ברווזים במטווח, לא היה ניסיון אמיתי לפגוע בחמאס.

בטח שבמצב כזה יפגעו בלוחמים, גם חיל האויר עסוק בלפגוע בבניינים ולא במחבלים.

בהמשך להשקעה בלוחמי החיר:

https://www.instagram.com/reel/CjvYzCuDN9C/?igshid=NmY1MzVkODY=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו אנשים פה ממש תמימים כשהם מאמינים לכל מילה של מערכת הביטחון והתקשורת.

היא עושה עבודה כל כך טובה שאנשים פה אשכרה מסתכלים על 2 "מבשרי רעות" בתור קוקואים.

מה לעשות שזה המציאות, הצבא לא מוכן למלחמה, ההסכם החדש הוא הסכם עלוב ומביש.

זה שהצבא לא מוכן למלחמה זה לא אומר שחיז' כן, הוא הרבה פחות "מוכן" ועדיין .

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, arik100 כתב:

וואו אנשים פה ממש תמימים כשהם מאמינים לכל מילה של מערכת הביטחון והתקשורת.

היא עושה עבודה כל כך טובה שאנשים פה אשכרה מסתכלים על 2 "מבשרי רעות" בתור קוקואים.

מה לעשות שזה המציאות, הצבא לא מוכן למלחמה, ההסכם החדש הוא הסכם עלוב ומביש.

זה שהצבא לא מוכן למלחמה זה לא אומר שחיז' כן, הוא הרבה פחות "מוכן" ועדיין .

אתה מדבר מתוך ידע או כדעה? 

מסכים שההסכם בושה, אבל הצבא כבר מזמן היה מוכן למלחמה בגלל השטח הזה, השתחררתי לפני חודש וחצי אחרי שירות קבע במערך מבצעי בחיל האוויר ואני מבטיח לך שהצבא מוכן למערכה מול חיזבאללה וכבר התכוננו לכך לפני חודשים רבים אבל תמיד אמרו שהפוליטיקה תנסה למנוע את הלחימה. חבל רק שזה קרה בכל מחיר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, arik100 כתב:

הצבא לא מוכן למלחמה

עכשיו נשאלת השאלה למה הוא לא מוכן למלחמה ואז אנחנו כבר סוטים לנושא פוליטי.
התשובה בשתי מילים פנסיה ושטחים.
אם נקביל את זה למה שיובל אמר קודם, צבא שעומד במקום לא שווה כלום - צבא שעוסק במשימות שיטור לא שווה כלום. כמה חטיבות צה"ל מקצה למשימות שיטור במקום שהתאמנו על מתארי מלחמה? המון...
הסיבה השניה שציינתי היא הפנסיות. במקום שהכסף ילך לאימונים הוא הולך לפנסיות. הצבא הזה לא עשה את הסוויץ' ממדינה של בקושי 2 מיליון הפכנו למדינה של 9 מיליון. הוא צריך לבנות את עצמו מחדש בהתאם. צבא מקצועי זו לא מילה רעה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבא לא מתאמן? עזוב את "שובר גלים" שגרם לזה שכל צה"ל נשפך לאיו"ש,

מאיזור 2018/2019 הצבא עובד מתכונת של 17, 17 (17 שבועות אימון, 17 שבועות תעסוקה מבצעית).

עוד פעם פנסיות?

אין פנסיות תקציביות משנת 2004. מתי יפסיקו לקרקר על פנסיות? כשאחרוני הזכאים יעזבו את העולם? אותה פנסיה הייתה גם לעובדי מדינה כאלו ואחרים. 

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע לא יודע מה קורה בסדיר. לא הייתי שם הרבה זמן. בנוסף מעניין לדעת כמה מג״ב גדל בשנים האחרונות, צריך להבין שזה בא על חשבון דברים אחרים, אתה מחזיק משטרה גדולה מאוד בתוך הצבא. 

במילואים לא קראו לי מספיק. מצד שני את הגדוד שלי פירקו לפני שנה אז אולי מהתחלה לא בנו עלינו…

מעניין מה קורה במילואים של חי״ר ושריון.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.10.2022 בשעה 14:35, anonport כתב:

כל מערכת הביטחון משקשקת מנסראללה. הארגון ממודר ב-100%. שים לב שאפילו עם ארגון חלש יותר, חמאס, לא הצלחנו לגלות איפה מחביאים את גלעד שליט ושאר השבויים היום. אפילו ארגון קיקיוני כמו הגא"פ ירה עד הדקה האחרונה בשומר חומות. וכל זה בשטח קטנטן וללא ריבונות ללא מוצא לאף מדינה (למעט ציר פילדלפי המוגבל)

אתה טועה מאוד. מאוד.

מבלי להיכנס לפרטים, הארגונים האלו מחוררים מודיעינית כמו מסננת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Opel Astra GSI כתב:

צבא לא מתאמן? עזוב את "שובר גלים" שגרם לזה שכל צה"ל נשפך לאיו"ש,

מאיזור 2018/2019 הצבא עובד מתכונת של 17, 17 (17 שבועות אימון, 17 שבועות תעסוקה מבצעית).

עוד פעם פנסיות?

אין פנסיות תקציביות משנת 2004. מתי יפסיקו לקרקר על פנסיות? כשאחרוני הזכאים יעזבו את העולם? אותה פנסיה הייתה גם לעובדי מדינה כאלו ואחרים. 

אני לא מדבר על סדיר

אלא על ימחים, מילואים וכו'

לפני 11 שעות, GABIUBOGI כתב:

אתה מדבר מתוך ידע או כדעה? 

מסכים שההסכם בושה, אבל הצבא כבר מזמן היה מוכן למלחמה בגלל השטח הזה, השתחררתי לפני חודש וחצי אחרי שירות קבע במערך מבצעי בחיל האוויר ואני מבטיח לך שהצבא מוכן למערכה מול חיזבאללה וכבר התכוננו לכך לפני חודשים רבים אבל תמיד אמרו שהפוליטיקה תנסה למנוע את הלחימה. חבל רק שזה קרה בכל מחיר.

ברור שחיזבאלה לא מהווה איום אמיתי אבל כמות טילים כזאת זה ממש לא כיף ומשתק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.10.2022 בשעה 14:42, garicho כתב:

כל מה שמר בריק אומר הייתי לוקח עם קילוגרם של מלח. ניכר שהבן אדם סובל מתראומת מלחמת יוה״כ והתאהב בתפקיד של המוכיח בשער.

בשבוע שעבר פורסם בדה מרקר ש1000 משאיות יצאו מכשירות ממאגרי החירום עקב תחזוקה לקויה.

התענוג יעלה עשרות מיליונים. 

בתאריך 14.10.2022 בשעה 16:44, farkash7 כתב:

אני חושב שאתה היסטרי מאוד. מלחמה עם חיזבאללה לא אומרת מלחמת גוג ומגוג הלכת רחוק.
מלחמה איתם אכן תגרום לנזקים אדירים כאן, טראומת יום הכיפורים 2 כנראה, אבל אני לא חושב שזו תהיה מלחמת גוג ומגוג.
צריך לומר גם מה יקרה בצד השני, חורבן מוחלט. שני הצצדים יודעים את זה ובגלל זה שני הצדדים עושים שפגטים ומעקמים כל קו שהם יכולים כדי להימנע מעימות. אתה לא תשלם על הנזקים של העימות הבא, אני אפילו לא יודע אם תילך למילואים, אז תעצור כאן, תשתה מים ואל תנתח החלטות שאנשים עם יותר ידע ואחריות לוקחים.

אולי טילים מסוריה תימן וכו' זה תרחיש יותר קיצוני

אבל תרחיש שמגיעים טילים מלבנון ועזה תוך כדי התפרעויות בישראל זה לא תסריט יותר מידי מופרך. זה קרה בצורה מסוימת בשנה שעברה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, עדי-אל כתב:

בשבוע שעבר פורסם בדה מרקר ש1000 משאיות יצאו מכשירות ממאגרי החירום עקב תחזוקה לקויה.

התענוג יעלה עשרות מיליונים. 

בתאריך 14.10.2022 בשעה 15:44, farkash7 כתב:

אז פורסם. מדובר במשאיות מאוד ישנות שכבר מזמן נדרשו להחלפה. תראה את המשך השרשור פה.

זה גם שאלה של עלות תועלת. ייתכן והתועלת שבתחזוקה של הנבלות הללו יותר נמוכה מקניה של חדשות? עובדה שכבר 3 שנים עובדים על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Rשף כתב:

עמר דנק, בעל הבלוג ״שאלה אסטרטגית״ עונה על השאלה- מחיר, גמישות, אפקטיביות

זה עניין מורכב, ואני לא לגמרי מסכים עם מה שהוא כותב. הוא טוען שטק"ק טקטי לא יכול להוות זרוע אסטרטגית, אבל זה בדיוק מה שהאירנים עשו, הלכה למעשה - במהלך ארוך טווח ומחושב, הפכו את הטילאות הטקטית לזרוע אסטרטגית שלהם, בזכות הכמויות. במקביל הם עובדים על הקמת יכולות לסגירת מעגלים במרחקים גדולים מאוד, מה שיאפשר שימוש בנשק זה לא רק נגד מטרות סטטיות, אלא גם נגד מטרות סמי-ניידות (למשל ריכוזי כוחות ניידים שחונים בשטח). מבחינה תפיסתית, לא טכנולוגית, הם להערכתי מקדימים את הרוסים בהרבה שנים בכל הקשור לשימוש בנשק זה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2022 בשעה 19:28, יובל .מ. כתב:

בהמשך להשקעה בלוחמי החיר:

https://www.instagram.com/reel/CjvYzCuDN9C/?igshid=NmY1MzVkODY=

זה רק הצוות מטבח

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...