Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרופסיה - מי משתמש?

boy23
שימו לב! השרשור הזה בן 618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן יודע, היה אשכול כזה אבל הוא מאוד עתיק ולא רלוונטי עם תגובות של תעשה השתלה, מינקסי או כאלה ששמעו מהחבר של הדודה שזה גורם לבעיות ברבייה ובביצועים.

אז השאלה פה היא אחרת, האם יש פה כאלה שמשתמשים בפרופסיה וממליצים? או ההפך מתנגדים כי קרה להם משהו?

איבדתי הרבה שיער בשנים האחרונות וזה גנטי נטו. לא מצבי רוח, לא תזונה ולא עונות השנה. 

משתמש במינוקסי כבר יותר מעשור והוא לא מצליח להחזיק כבר. השיער הופך לדק וקצר.

אם לא אקח את התרופה עכשיו,

עוד 3-4 שנים אני עם קרחת. אני נמצא במצב שעוד אפשר להציל את המצב.

השתלת שיער לא רלוונטית עבורי. בדקתי עם המון רופאים, איזור תורם קטן ודלילות למעלה לטענתם זה הולך ל NW7-6 🥲

לכל מי שאומר שקרחת זה סקסי וגברי.

תראו לי גבר אחד, אחד, בעל שורשים חזקים וקו שיער נמוך שבחר מבחירה לעשות קרחת. כל כמה ימים להעביר 0 על כל הראש.

נכון לא קיים? 

לא נכנע ולא משלים עם שום דבר. אם אפשר להילחם אני שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להילחם נגד כל דבר. שמש. איתני הטבע. הזמן. הגנטיקה.

רק שב-99.9999 אחוז מהמקרים זה אבוד מראש, ככה. במיוחד גנטיקה.

תחסוך לעצמך כסף ותסכולים ותקבל את עצמך כפי שאתה.

ולא, אתה לא תיראה מוזר או יוצא דופן, קרחת היא בסך הכול חזות נפוצה מאוד במזרח התיכון. :-)

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, boy23 כתב:

תראו לי גבר אחד, אחד, בעל שורשים חזקים וקו שיער נמוך שבחר מבחירה לעשות קרחת. כל כמה ימים להעביר 0 על כל הראש.

נכון לא קיים? 

היי !  אני קיים.

למרות שבאיזה שהוןא שלב הפסקתי עקב מגבלת תנועה שבהמשך השתלבה עם עצלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כבר כ4 שנים, שיפר משמעותית את המצב, הבדל שממש שמים לב. 

עושה פעם בשנה בדיקות דם, בהמלצת הרופא משפחה למעקב.

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, boy23 כתב:

נכון לא קיים?

התחלתי לגלח את הראש הרבה לפני שבאמת נהייתה לי קרחת טבעית. עכשיו אין ברירה כי בקושי יש צורך לגלח החלק העליון של הראש, אבל לפני עשור היה צריך.

מה אני אגיד לך, הייתי מעדיף לא לגלח ושלא יצמח בכלל.

אולי אני הוזה, אבל באמת שעם ראש מגולח אני נראה הרבה יותר יפה ואסתטי מעם שיער, מסתכל אחורה והשיער לא הסתדר לי טוב בלוק לדעתי. אולי דעתי תשתנה עוד כמה שנים, אבל כרגע זה נראה ככה.

מה שעוזר לזה זה שלטעמי יש לי מבנה גולגולת יחסית יפה.

עפתי פה על עצמי ברמות 🤣

• אהבתי 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, David32 כתב:

אולי אני הוזה, אבל באמת שעם ראש מגולח אני נראה הרבה יותר יפה ואסתטי מעם שיער

לדעתי כל גבר ככה. עדיף לגלח את הראש ולהודות בזה שאתה קירח, מאשר כל מיני נסיונות של לסרק לצד, לשים פאה או השתלת שיער, שזה לדעתי נראה פתטי.

כנ"ל שיער לבן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, amit_a כתב:

אני משתמש כבר כ4 שנים, שיפר משמעותית את המצב, הבדל שממש שמים לב. 

עושה פעם בשנה בדיקות דם, בהמלצת הרופא משפחה למעקב.

מה המטרה בבדיקות הדם? מה בודקים שלא נפגע?

הרופאת עור שלי המליצה לעשות בדיקת זרע לפני הלקיחה של הכדורים לראות שהכל תקין ואולי בהמשך אחרי כמה חודשים לראות שאין באמת פגיעה

הרגשת או מרגיש תופעות לוואי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מרגיש שום תופעות לוואי.

גם עשיתי בדיקת זרע לפני והכל ברוך השם תקין. ישנן תופעות לוואי לתרופה רק צריך לעשות את הבדיקות כדי לדעת שאתה לא בסטטיסטיקה שלהן.

יש הרבה דגים בים....אבל הכל תלוי באורך החכה שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שבעתיד הלא רחוק יוכלו לקחת ממש מעט זקיקי שיער וישכפלו אותם לכמה שצריך. עד אז אני מסתפר לבד במכונה.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Michazzz כתב:

אני מאמין שבעתיד הלא רחוק יוכלו לקחת ממש מעט זקיקי שיער וישכפלו אותם לכמה שצריך. עד אז אני מסתפר לבד במכונה.

זה יקח עוד המוווון זמן.

אני אישית שומע על שכפול שיער כבר עשור ושום דבר לא קורה, כל פעם מוצאים בעיה אחרת. ( עמידות, כיווני צמיחה, עכברים)

ממליץ לך לטפל כבר היום כי שיער שאובד לא חוזר.

במקרה שלי גם אם מחר יפרסמו שקיים שכפול זקיקי שיער וה FDA מאשר וכל הקבוצות ביקורת וכו.. יש לי בכיף אפשרות להוסיף עוד 10 אלף זקיקים מקדימה ובכתר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Michazzz כתב:

אני מאמין שבעתיד הלא רחוק יוכלו לקחת ממש מעט זקיקי שיער וישכפלו אותם לכמה שצריך

הבעיה זה לא לשכפל, הבעיה זה לחבר אותם לראש

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קולגה כבן שלושים וקצת שמשתמש כבר 10 שנים.

לטענתו זה מילא לו את המפרצים שהתחילו להדלדל בגיל מוקדם ומאז הוא לוקח כדי לשמר.

כרגע לפחות (הכרנו רק לאחרונה), השיער שלו נראה בריא ומלא.

מעבר לזה אין לי פרטים על מינון ותופעות לוואי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...