Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטלו לי את נורת כרית האוויר

alonzk12
שימו לב! השרשור הזה בן 590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Sparrow420 כתב:

בעקרון עם רב מודד במגעים שיש ליד הדירוג אמפר

אבל יכול להוציא אותם להסתכל אם החוט שרוף, old school

אה אני אז יוציא איך אני שולף אותם ? 

סליחה פשוט זה פעם ראשונה שאני מתעסק עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם צבת, אני משתמש בלדרמן שלי.
תזהר לא להפעיל יותר מידי לחץ שאתה תופס, זה פלסטיק

עריכה אחרונה על ידי Sparrow420
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת פיוז לא יכבה נורת כרית אוויר.

פנה למוסך אחר לבדיקה לקבלת חו"ד באם המוסך הראשון ביטל את הנורה בלוח השעונים שאגב מתפרק בקלות, פנה בתלונה למשרד התחבורה מיד.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ba323f כתב:

פנה למוסך אחר לבדיקה לקבלת חו"ד באם המוסך הראשון ביטל את הנורה בלוח השעונים שאגב מתפרק בקלות, פנה בתלונה למשרד התחבורה מיד.

הבנתי מה משרד התחבורה יעשה? והאם כדאי לדבר עם בעל המוסך לשאול עם הוא עשה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, ba323f כתב:

על פי  הציטוט שלוח השעונים יורד בקלות  וכל הסיפור המרמז שהמכונאי המדובר לא כל כך מיודד עם תחום הדיאגנוסטיקה, ברור בסבירות גבוהה מאוד שאחת מהשתיים, הוציא  את המנורה או שכיסה אותה עם נייר דבק אטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ד ו ד כתב:

על פי  הציטוט שלוח השעונים יורד בקלות  וכל הסיפור המרמז שהמכונאי המדובר לא כל כך מיודד עם תחום הדיאגנוסטיקה, ברור בסבירות גבוהה מאוד שאחת מהשתיים, הוציא  את המנורה או שכיסה אותה עם נייר דבק אטום.

אני יכול לפרק לבדוק בעצמי או שזה מסובך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, alonzk12 כתב:

הבנתי מה משרד התחבורה יעשה? והאם כדאי לדבר עם בעל המוסך לשאול עם הוא עשה משהו?

משרד התחבורה ימנע ממנו לעשות תעלולים כאלה לאנשים אחרים ואולי גם להעמיד אותו לדין (אני לא בטוח)

אם אתה מדבר איתו תקליט את השיחה ותשאל אותו מה הייתה הבעיה ואיך היא תוקנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד התחבורה ימנע ממנו לעשות תעלולים כאלה לאנשים אחרים ואולי גם להעמיד אותו לדין (אני לא בטוח)

אם אתה מדבר איתו תקליט את השיחה ותשאל אותו מה הייתה הבעיה ואיך היא תוקנה

יש לי את השיחה לפני שלקחתי את הרכב הוא טען שהיא כבתה ולא נדלקה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לטענתו לא עשה שום דבר ברכב חוץ לסובב מפתח?

לקח לך כסף?

לא אמר כלום על זה שאין יותר נורה גם שצריך להיות? (לפני ההנעה)

הוא כאילו תיקן לי את הרעשים שהיו לי והחליף למסרק הגה חדש כי באתי אליו בטענה שהרעש לא הסתדר

ועל הדרך אמרתי לו על נורת כרית האויר שיתקן לי

הוא לא לקח כסף ואמר שהיא כבתה ולא נדלקה יותר

על הסיבוב בסויץ גילתי רק היום שהיא גם לא נדלקת שווה לדבר איתו על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעונין לגלגל את הסיפור לכיוון של משרד התחבורה, ממליץ להעביר את הרכב למוסך מורשה יצרן שיפרק ויתעד את הממצאים. אולי גם פירוק הלוח וצילום אופן "כיבוי" הנורית שבוצע במוסך עשוי להתקבל, לא יודע. בסופו של דבר חשוב להשמיש את המערכת לבטחונך וזאת בעדיפות ראשונה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דבר ראשון תמצא לך מוסך טוב ותסדר את הבעיה שיש לך עם הכריות אוויר, על הדרך תנסה לברר ממנו אם המוסך הקודם עשה איזה משהו לא תקין ואז תהיה חכם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Sparrow420 כתב:

לדעתי דבר ראשון תמצא לך מוסך טוב ותסדר את הבעיה שיש לך עם הכריות אוויר, על הדרך תנסה לברר ממנו אם המוסך הקודם עשה איזה משהו לא תקין ואז תהיה חכם יותר.

לפני 5 שעות, ד ו ד כתב:

אם אתה מעונין לגלגל את הסיפור לכיוון של משרד התחבורה, ממליץ להעביר את הרכב למוסך מורשה יצרן שיפרק ויתעד את הממצאים. אולי גם פירוק הלוח וצילום אופן "כיבוי" הנורית שבוצע במוסך עשוי להתקבל, לא יודע. בסופו של דבר חשוב להשמיש את המערכת לבטחונך וזאת בעדיפות ראשונה.

לפני 6 שעות, ba323f כתב:

סרקתי את התקלות וזה מה שקיבלתי

298353155_743724366858267_858383534903127088_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שניתקו קונקטור כלשהו שקשור לכל הכריות אוויר, או פיוז (יש תיבת פיוזים גם בתא המנוע וגם בתא הנוסעים)

פותח שרשור מאיפה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...