Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטלו לי את נורת כרית האוויר

alonzk12
שימו לב! השרשור הזה בן 611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי i20 2014 הייתי במוסך שהחליף לי מסרק הגה לפני שבועים וחזרתי אליו כי היה עדעען רעשים, אחרי שבוע נדלק לי נורת כרית האוויר 

ואמרתי לו שיתקן לי גם את זה ואשלם לו

שבאתי לאסוף את הרכב מהמוסך הוא אמר שנורת כרית האויר כבתה ולא נדלקה יותר 

שמתי לב שאני פותח את הסוויץ נורת כרית האוויר לא דולקת בכלל

יכול להיות שהוא ביטל אותה איכשהו?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אתה והמוסכניק ההזוי שלך? הוא כיבה אותה מה שאומר שלא יפתחו הכריות אוויר בזמן תאונה זה עבריה פלילית.

אם היא לא נדלקת בהתחלה זה חמור מאוד.

• אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Sparrow420 כתב:

לגמרי!

למה אתה ממשיך לעשות את זה לעצמך?

לפני 54 דקות, ABSULUTT כתב:

עוד פעם אתה והמוסכניק ההזוי שלך? הוא כיבה אותה מה שאומר שלא יפתחו הכריות אוויר בזמן תאונה זה עבריה פלילית.

אם היא לא נדלקת בהתחלה זה חמור מאוד.

לפני 46 דקות, Sparrow420 כתב:

לגמרי!

למה אתה ממשיך לעשות את זה לעצמך?

חזרתי אליו כי היה לי אחריות ורציתי שיתקן לי את הרעשים , ושאלתי אותו על הדרך על מנורת כרית האוויר והוא טוען שהיא כבתה ולא נדלקה יותר 

איך אפשר לעזעזל לבטל דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה 5 מקומות פנויים לנתיכים ("פיוזים"), לא בטוח אם צריך להיות שם או לא ברכב הזה.

תבדוק בספר רכב שלך איזה נתיך של הכריות אוויר (שים לב שיש לפעמים נתיך נפרד לכריות ולחיווי שלהם), תבדוק שהוא שם ושהוא לא שרוף.

לפני כשעה, alonzk12 כתב:

חזרתי אליו כי היה לי אחריות ורציתי שיתקן לי את הרעשים

אמרנו לך בשרשור הקודם שלך שעדיף שהוא לא יגע לך באוטו, היית מנסה לקבל ממנו פיצוי כספי כלשהו אם אתה כל כך רוצה

אבל לתת לו להמשיך לעבוד על הרכב זה פשוט לבקש צרות.

לפני כשעה, alonzk12 כתב:

איך אפשר לעזעזל לבטל דבר כזה?

וזה לא בהכרח נתיך, אולי בכלל שם לך מדבקה מתחת ללוח מכוונים שלא יראו את הנורה

עריכה אחרונה על ידי Sparrow420
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Sparrow420 כתב:

וזה לא בהכרח נתיך, אולי בכלל שם לך מדבקה מתחת ללוח מכוונים שלא יראו את הנורה

בנאדם לא יפרק דש בשביל לשים מדבקה
פיוז זה הדבר הקל לעשות ואם כבר מפרקים דש, שולפים את הנורה

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, סולל הדרך כתב:

בנאדם לא יפרק דש בשביל לשים מדבקה
פיוז זה הדבר הקל לעשות ואם כבר מפרקים דש, שולפים את הנורה

לפני 19 דקות, Buki כתב:

אישית ראיתי את זה ברכב שכור.

Screenshot_20191122-151205(1).jpg

אין מדבקה אני רואה את הסימן של הכרית אוויר אבל לא דולקת לכן אני חושב שזה פיוז

או שהוא ניתק משהו 

למרות שאמרתי לו שיסדר את זה ואני ישלם לו אני לא מבין למה שהוא יעדיף לנתק את זה בלי תשלום..

בכל מצב זה המצב כרגע מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, alonzk12 כתב:

בכל מצב זה המצב כרגע מה אפשר לעשות?

לעשות סריקת תקלות עם סורק שיודע לקרוא קודים של כל המערכות ולראות איזה קוד תקלה יש במחשב כריות אוויר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Buki כתב:

לעשות סריקת תקלות עם סורק שיודע לקרוא קודים של כל המערכות ולראות איזה קוד תקלה יש במחשב כריות אוויר. 

יש לי שקניתי מחול של vegat משהו כזה זה יעזור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי פיג'ו 307 מאיזה בחור צעיר, שכנראה נדלקה לו נורת כרית אוויר, מפה לשם הנורה כבר לא נדלקה. האם הוא ידע מה עשו או אם הוא עשה את זה בעצמו - אין לי מושג.

פאסט פורוורד כמה שנים קדימה, נתקע לי הספידומטר והמד שמראה את הקילומטרג', הלכתי לאיזה מכון בחולון שהחליף לי את היחידה והראה לי ששמו מדבקה על הנורה שנדלקה עבור כרית האוויר. למזלי זה לא היה הרבה לפני שהחלטתי לעבור לרכב הבא, והורדתי אותו מהכביש. פשוט נסעתי במשך שנים עם, כביכול, כרית אוויר דפוקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, aviaviavi כתב:

אני קניתי פיג'ו 307 מאיזה בחור צעיר, שכנראה נדלקה לו נורת כרית אוויר, מפה לשם הנורה כבר לא נדלקה. האם הוא ידע מה עשו או אם הוא עשה את זה בעצמו - אין לי מושג.

פאסט פורוורד כמה שנים קדימה, נתקע לי הספידומטר והמד שמראה את הקילומטרג', הלכתי לאיזה מכון בחולון שהחליף לי את היחידה והראה לי ששמו מדבקה על הנורה שנדלקה עבור כרית האוויר. למזלי זה לא היה הרבה לפני שהחלטתי לעבור לרכב הבא, והורדתי אותו מהכביש. פשוט נסעתי במשך שנים עם, כביכול, כרית אוויר דפוקה. 

השאלה עם זה מבטל רק כרית 1 או את כולם?

לפני 16 דקות, alonzk12 כתב:

השאלה עם זה מבטל רק כרית 1 או את כולם?

20220814_115405.jpg

20220814_102159.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה ששלחת יש שני נתיכים עם ציור של "כרית אוויר" , הנתיך השמאלי מסומן "IND" .  שני הנתיכים  מספקים 12 וולט  לכל הכריות, כאשר הנתיך המסומן IND כנראה משויך גם  למעגל נורית חיווי.  בדוק תקינות הנתיכים שנראים במקומם בתמונה שניה ועדכן.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ד ו ד כתב:

בתמונה ששלחת יש שני נתיכים עם ציור של "כרית אוויר" , הנתיך השמאלי מסומן "IND" .  שני הנתיכים  מספקים 12 וולט  לכל הכריות, כאשר הנתיך המסומן IND כנראה משויך גם  למעגל נורית חיווי.  בדוק קיום ותקינות הנתיכים ועדכן.

איך אני יכול לבדוק אותם יש שיטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...