Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעות בנודע לצמיגים ללא פשרות לסקודה אוקטביה 2019 מידה 205/55r16 91v

שימו לב! השרשור הזה בן 664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי תחילת שבוע סקודה אוקטביה אמבשיון מחברת ליסינג רכב היה ליסינג פרטי עכשיו לרכב יש צמיגים סיניים באופן לא מפתיע לא אוהב אותם הרכב ברישיון מופיע מידה 205/55r16 91v רציתי לשמוע מכם המקצוענים על איזה דגם מסויים של צמיגים (את כולם) הייתם בוחרים.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרים הרכב צפוי לנסוע בשנה?

מה סגנון נהיגה, רגוע? אוהב לתקוף פניות? האם הרכב חונה לרוב  בשמש או בחניה מקורה?

אין דבר כזה "ללא פשרות ".

צמיגים יותר אוחזים הם פחות נוחים, נשחקים מהר יותר.

צמיגי נוחות פחות מתאימים לנהיגה נמרצת בסיבובים חדים. ויש כמובן את עניין התקציב.

במידה שלך Falken ZE310 עולים פחות מ 300₪, והם בסדר גמור לנהיגה רגילה ברכב משפחתי. אותו הדבר גם Kleber HP4.

אם הרכב צפוי לנסוע יחסית הרבה להעדפה לצמיגים נוחים ושקטים, אני ממליץ מאוד על Michelin Primacy 4, אותם ניתן למצוא סביב 400₪ לצמיג. המתחרה של מישלין מבית Goodyear נקרא Efficient Grip Perfomance.

אם הרכב לא נוסע הרבה ואוהבים לקחת סיבובים במהירות,  לכן העדפה לאחיזה משופרת, יש במידה שלך Michelin Pilot Sport4 ( הם גם מחוזקים ובעלי קוד מהירות יותר גבוה ) 94Y.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vladclar כתב:

כמה קילומטרים הרכב צפוי לנסוע בשנה?

מה סגנון נהיגה, רגוע? אוהב לתקוף פניות? האם הרכב חונה לרוב  בשמש או בחניה מקורה?

אין דבר כזה "ללא פשרות ".

צמיגים יותר אוחזים הם פחות נוחים, נשחקים מהר יותר.

צמיגי נוחות פחות מתאימים לנהיגה נמרצת בסיבובים חדים. ויש כמובן את עניין התקציב.

במידה שלך Falken ZE310 עולים פחות מ 300₪, והם בסדר גמור לנהיגה רגילה ברכב משפחתי. אותו הדבר גם Kleber HP4.

אם הרכב צפוי לנסוע יחסית הרבה להעדפה לצמיגים נוחים ושקטים, אני ממליץ מאוד על Michelin Primacy 4, אותם ניתן למצוא סביב 400₪ לצמיג. המתחרה של מישלין מבית Goodyear נקרא Efficient Grip Perfomance.

אם הרכב לא נוסע הרבה ואוהבים לקחת סיבובים במהירות,  לכן העדפה לאחיזה משופרת, יש במידה שלך Michelin Pilot Sport4 ( הם גם מחוזקים ובעלי קוד מהירות יותר גבוה ) 94Y.

הרכב כן יעמוד קבוע בשמש אני שמעתי מישלן פרימסי 4 פלוס ואני לא מחפש נהיגה ספורטיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה "פלוס" עולה קצת יותר.

לא ענית לגבי כמות הנסיעות.

פרימסי 4 מצטיין בשחיקה איטית, הצמיגים האלה מחזיקים גם 90 אלף קילומטרים ויותר.

אבל מתייבשים בשמש לפעמים תוך שנתיים- שנתיים וחצי.

הם מאוד שקטים ותורמים לנוחות הנסיעה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, vladclar כתב:

ה "פלוס" עולה קצת יותר.

לא ענית לגבי כמות הנסיעות.

פרימסי 4 מצטיין בשחיקה איטית, הצמיגים האלה מחזיקים גם 90 אלף קילומטרים ויותר.

אבל מתייבשים בשמש לפעמים תוך שנתיים- שנתיים וחצי.

הם מאוד שקטים ותורמים לנוחות הנסיעה.

צודק שכחתי את הפרמטר הנ״ל אני נוסע פלוס מינוס 10,000 ק״מ בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל 10 אלפים קילומטרים בשנה הייתי קונה סט של Goodyear Efficient Grip Perfomance,אבל כאלה שלא מיוצרים בטורקיה.

אלה צמיגים מעולים שמתייבשים פחות מאשר מישלין. 

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=508&cs=1&diameter=6&aspectRatio=13&width=18

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, vladclar כתב:

ל 10 אלפים קילומטרים בשנה הייתי קונה סט של Goodyear Efficient Grip Perfomance,אבל כאלה שלא מיוצרים בטורקיה.

אלה צמיגים מעולים שמתייבשים פחות מאשר מישלין. 

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=508&cs=1&diameter=6&aspectRatio=13&width=18

תודה רבה אני יסע לפנצריה ויבקש את הצמיגים הנ״ל מתוצרת לא טורקיה אני מאזור המרכז.

עריכה אחרונה על ידי _YAIR_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה איזור המרכז?

בלינק שצירפתי יש ברשימה צמיגיה ברמת גן, נקראת "צמיגי שואף " והם בסדר.

בכל מקרה, צריך להתקשר לפני ההגעה, לבדוק שיש אותם במלאי והמחיר תואם לפרסום.

במידה והצמיגים לא במלאי, אפשר לבקש שיזמינו. 

ייקח יום - יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, vladclar כתב:

מה זה איזור המרכז?

בלינק שצירפתי יש ברשימה צמיגיה ברמת גן, נקראת "צמיגי שואף " והם בסדר.

בכל מקרה, צריך להתקשר לפני ההגעה, לבדוק שיש אותם במלאי והמחיר תואם לפרסום.

במידה והצמיגים לא במלאי, אפשר לבקש שיזמינו. 

ייקח יום - יומיים.

איך היפר צמיג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי ניסיון איתם.

שים לב לתאריכי ייצור של הצמיגים.  במקרה שלך טריות הצמיגים חשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...