Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טקסני

oryo

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, לירון .ה. כתב:

דווקא את הרכבת פה בארץ הם אוהבים מאוד, והשתמשו בה המון חחח.

בזמנו קו הרכבת תל אביב ישירות לחיפה או בנימינה לחיפה עבד מצויין והיה חלופה טובה מאד לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 531
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 17 דקות, ניקו פ. כתב:

בא לצאת. אחרי שהיא כבר קמה ואני יצאתי הסבתא מתחילה "מה לא בסדר לך לידינו? עשינו לך משהו? הרכבת לא רק שלך מותר שיהיו עוד אנשים"....לא היה לי מה להגיד. 

הגזמת, הנה כמה רעיונות:

- "כפות רגליים זו חולשה שלי, אני לא עומד בזה יותר"

- "אני לא מתחבר לכפות רגליים"

- "אכלתי חומוס בצהריים והמצב עלול להסלים"

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע ניקו אתה חזק ממני, הייתי נכנס איתה לדיון על הרגליים שלה באהבה
הנכדה נראית טוב? בת 19 מנהריה זה right up my alley

עריכה אחרונה על ידי Mech Morphix
  • מעניין 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Rשף כתב:

בזמנו קו הרכבת תל אביב ישירות לחיפה או בנימינה לחיפה עבד מצויין והיה חלופה טובה מאד לרכב

היום כנראה יותר טוב, ובעוד שנה, עם החישמול, צפוי להשתפר (אם הממשלה החדשה לא תתקע את הפרוייקט בגלל סיפורי השבת). אני ממעט לנסוע ברכבת, אבל בני וכלתי נוסעים חיפה-ת"א-חיפה על בסיס יומיומי ובאופן בסיסי מרוצים מהשירות. התרלוחות עם חסרי נימוס? לא ביקשתי דיווחים. 

ערסים יש בכל מקום בעולם. השאלה היא כמה תשומת לב הם מושכים. כוחותינו רגישים מאוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, oryo כתב:

אז לישראל יש אמנם כל מיני יתרונות, באמת, אבל רווחה זה פשוט לא אחד מהם.

מעניין אותי מה אתה חושב על זה שבמקביל לאיכות החיים שהיא יתרון גדול, אתה גר במדינה ימנית דתית קיצונית (בסטנדרטים של ארה״ב)?

כמה זה משפיע עליך בפועל? כמה זה מטריד אותך לגבי העתיד?

מה תעשו במקרה של הריון לא רצוי?

תשלחו את הילדים לבי״ס ציבורי כשיגדלו?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די ברור שהצ'חנבוטה התיישבה ליד ניקו בכוונה. אני גם יכול לנחש למה. אבל אשמור את ההשערה לעצמי.

ככל שזה נשמע מוזר, לעתים קרובות ההתנהגויות הכי מזעזעות מגיעות מאנשים מבוגרים בגילאי סביבות 60 פלוס. מין עניין כזה של "אני את שלי עשיתי, עכשיו אני יכול לעשות מה בראש שלי".

ערסים אכן יש בכל מקום, לפעמים הם מסוכנים וגרועים בהרבה מהערסים שלנו, רק שבדרך כלל יש נורמות חברתיות שמגבילות אותם, ואם זה לא מספיק אז יש את נחת זרועו של החוק. פה אין חוק, וגם נורמות חברתיות כבר אין (פעם היו, לא עוד). 

• מצחיק 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, קורן בן אשר כתב:

הצ'חנבוטה התיישבה ליד ניקו בכוונה. אני גם יכול לנחש למה

כי הוא לבש חולצת קארספורום באותו יום, ונראה אקסטרא-סקסי? 😄

הסיפור הזה הזכיר לי את הפעם ההיא שמלצרים רדפו אחריי מחוץ למסעדה כי לא השארתי להם מספיק טיפ. עוד מנהג תמוה שאת היעדרו אני מאד מעריך באירופה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Derish כתב:

הסיפור הזה הזכיר לי את הפעם ההיא שמלצרים רדפו אחריי מחוץ למסעדה כי לא השארתי להם מספיק טיפ. עוד מנהג תמוה שאת היעדרו אני מאד מעריך באירופה

כולם לא משאירים טיפ באירופה או שזה רק אתה?

אני לא דובר הולנדית אבל ברכבת מאמסטרדם לאינדהובן ישבה מולי מישהי בשנות העשרים שלה שלא הפסיקה לצרוח בעצבים בטלפון כשחברה שלה לידה מעודדת אותה. ולא, הן לא נראו מהגרות.

גם בגרמניה שיחות קולניות בתחתית הן מחזה מאוד נפוץ. 

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

פה ושם יש יוצאי דופן, אבל בגדול - ככה מזהים תיירים. כנ"ל לפי הסכומים שהם משאירים לנגני רחוב ועוד כמה תופעות דומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Derish כתב:

כי הוא לבש חולצת קארספורום באותו יום, ונראה אקסטרא-סקסי? 😄

בכלל לא התכוונתי לכיוון הזה. טוב, היה עלי לדעת מראש שזה יגיע לשם.

לפני 14 דקות, Derish כתב:

הסיפור הזה הזכיר לי את הפעם ההיא שמלצרים רדפו אחריי מחוץ למסעדה כי לא השארתי להם מספיק טיפ. עוד מנהג תמוה שאת היעדרו אני מאד מעריך באירופה.

נינחם נחמת טיפשים שבארה"ב זה יותר גרוע. ממש מצפים ממך לטפטף דולרים לכל עבר לכל נותן שירות.

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

בכל אירופה המערבית טיפ זה דבר חריג. הכל מובנה בחשבון. פשוט, ברור, מסודר, נהיר לכולם. 

תרבות הטיפים זה דבר חולני שראוי לחסלו, ויפה שעה אחת קודם.

• אהבתי 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, קורן בן אשר כתב:

ככל שזה נשמע מוזר, לעתים קרובות ההתנהגויות הכי מזעזעות מגיעות מאנשים מבוגרים בגילאי סביבות 60 פלוס. מין עניין כזה של "אני את שלי עשיתי, עכשיו אני יכול לעשות מה בראש שלי".

שוטפים לנו את המוח לתת כבוד והוקרה למבוגרים רק כי הם מבוגרים - כאילו שלהגיע לגיל מבוגר היום זה הישג. כבוד מקבל אדם שנותן כבוד, לא בגלל שיש לו מספר כלשהו בת.ז

• אהבתי 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, קורן בן אשר כתב:

בכל אירופה המערבית טיפ זה דבר חריג. הכל מובנה בחשבון. פשוט, ברור, מסודר, נהיר לכולם. 

אני שואל כי בחלק מהמדינות ראיתי שמצויין בחשבון כולל כל המיסים ושירות ואז אני רק מעגל את הסכום ובחלק לא מופיע ואז אני משאיר יותר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מתי בעשור האחרון נתבקשתי לשלם שירות באירופה, אם יש ספק תמיד אפשר לשאול. מעבר לכך, לא זוכר מתי שילמתי על משהו במזומן. אפילו בשביל לח*בן בשירותים ציבוריים כבר לא צריך מזומן.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...