Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולען בכביש

שימו לב! השרשור הזה בן 909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,
היום עשיתי ״תאונה״, היה בולען בכביש בראשון לציון, לא ראיתי אותו כי מי שהיה לפני היה משאית, הוא לא הרגיש ממש אבל גם עצר בצד.
למזלי, הנזק הוא לגלגל, יש פנצ’ר והלך הגנט.

חיפשתי ב-3 מקומות ואמרו לי שאולי אמצא רק בפירוק, עכשיו הרכב שנת 2017(פיאט טיפו2017), הבנתי שהיבואן רכב צריך לדאוג שיהיה את החלפים במלאי 5 שנים.
אני מחר אשאל אותם, אבל מה אתם ממליצים לי לעשות?
ללכת גם למוסך המורשה של פיאט ושיבדקו הכל? הרי בסופו של דבר אני אקבל החזר.
הנזק שרואים זה גלגל שלם אבל אולי משהו נפגע בשילדה וכו?

מה אני צריך לעשות?

היה משטרה רגילה,  שיטור עירוני והכל אז הכל מתועד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה שני עניינים שונים, התאונה והחלפים.

לא ברור לי מה מיוחד בג׳נט שלך שקשה למצוא משהו מתאים. אם תפרט יהיה קל יותר לעזור.

לענין התאונה, צריך להבין מי אחראי על הכביש המדובר, אם זה בתוך שטח ראשל״צ אז זו העיריה וצריך לפנות אליה בבקשה לפיצוי על עלויות התיקון. אם היתה רשלנות בתחזוקה עליה לשלם, אבל אם הם יוכיחו שהבולען  נפער זמן קצר לפני ולא ידעו עליו (והוא לא נגרם מסלילה לא טובה), יתכן ולא תהיה זכאי לפיצוי.

אבל פרה פרה, תמצא ג׳נט, תתקן, תשלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה רק מנסיון עבר אחרי שתתקן ותעשה מה שאתה רוצה כשאתה רוצה לקבל החזר סיכוי סביר שכשתשלח פניה ימרחו אותך אם בכלל תקבל יחס לפניה, הפתרון פשוט והוא לשלוח התראה לפני תביעה והעיריה תרדוף אחריך, רק תוודה שיש לך ביד ראיות וחשבוניות על כל הוצאה מחמת האירוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...