Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכיפת מהירות ע"י שוטר עם לייזר

Guest Mikelt89
שימו לב! השרשור הזה בן 908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום בנסיעה בכביש 60 בינעירוני עם הפרדה (לא בטוח אם 90 קמ"ש או מעל, היכן ניתן לבדוק?) נסעתי בקטע מסוים קצת מעל בהתאם לתנאי הדרך, אבא שלי באותו הקטע ראה את השוטר ואמר שהוא צילם אותי, השאלה שלי אם יש לחשוש מדוח או שבמידה ושוטר מאתר עבירת תנועה הוא מחויב לעצור את הרכב ובמקום להגיש לו דוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא עצר אותך אתה יכול להרגע. אכיפה עם ממל"ז מתבצעת במקום.

אז או שלא מדדו אותך, או שהחריגה שלך היתה קטנה, או שזה היה סתם מישהו עם מייבש שיער.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו,מדידה עם לייזר נאכפת באותו רגע(או קילומטר שניים לפרוטוקול)יכל להיות רגוע. 

המשטרה לא מתעסקת עם דוחות ״בקטנה״של מהירות. 

עברתי כמה וכמה פעמים על 120 על לייזר ולא עצרו אותי,מחפשים לרוב 40+ מעל המותר. 

כמות הפעמים שנסעתי אחרי ניידת על 130+ הפסקתי לספור,ואז בורחת לי...פעם הייתי מתרגש מזה. 

אין לך מה לדאוג על חריגה של 20+- מעל המותר בכללי כל עוד זה לייזר אף שוטר לא מספיק משועמם בישביל דוח 250 בלי נקודות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...