Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Kärcher K2 Battery - החיפוש אחר הגרניק הנייד המושלם

פוסטים מומלצים

הקדמה

כבר תקופה שאנו בפורום מחפשים אחר הגרניק הנייד המושלם, משום שלרובנו אין גישה קבועה למים או חשמל, או אפילו חנייה פרטית. אצלי המצב טוב יותר אך מעט שונה; אני חונה בחניון תת קרקעי עם חנייה עוקבת, כאשר החנייה הפנימית יותר מקורה משני צדדיה עם מחסן צמוד וחיבור חשמל, אך כאן מגיעה הבעיה של הגישה למים. תחילה, ניסיתי לפתור זאת באמצעות רכישה של Bosch AquaTak 110 שדובר פה רבות בפורום. רכשתי את המכונה, ונסעתי עד מושב קטן בקרית עקרון כדי לרכוש חבית פלסטיק 60 ליטר שאותה תכננתי לשים על עגלה ולחבר הכול יחד.

החלום נגוז כאשר הבנתי שלשטוף רכב, או אפילו רק חישוקים,  בקונסטלציה הזו גם בלתי אפשרית אצלי משום שאין ניקוז קרוב והמים המלולכלים נשארו עומדים מספר ימים עד שהתאדו. מאותו היום, ה-AquaTak נשאר במחסן ללא שימוש, צובר אבק מיום ליום. לפני כחודש, רציתי לעשות דיטיילינג זריז לתא המנוע של הגולף שלי. תכננתי להשתמש ב-AquaTak, אך לא הייתה לי סבלנות לחבר הכול ולהוציא אותו מהמחסן אז השאלתי את ה-Jimmy של חבר טוב. אפילו לא הצלחתי להפעיל אותו, כי הוא שבק חיים, ומבלי סיבה ברורה הפסיק לשאוב מים. החבר, כיאה לחובב גאדג'טים ופדנט רציני, זרק אותו לפח ובתוך פחות מ-48 שעות כבר הזמין את המתחרה הידוע - Worx HydroShot. בלית ברירה, הוצאתי את ה-AquaTak מהמחסן, חיברתי אותו לג'ריקן 25 ליטר והתחלתי לרסס. לפתע נזכרתי כמה שימושי המכשיר הזה, וכמה נוח זה לעבוד עם מכונת שטיפה בלחץ כל כך גבוה.

Jimmy v.s Worx

קראתי בשרשור המפורסם של ה-Jimmy המון ביקורות, ראיתי מאות סרטונים וכמעט שהלכתי על הדגם החדש של ה-HydroShot, ה-40V שמגיע עם שתי סוללות, אך לפתע ראיתי פוסט של @rsm130d באותו השרשור שציין שגם Kärcher מייצרים גרניק נייד, ובלחץ של 110 באר! מיד התלהבתי והתחלתי לעשות שיעורי בית ללמוד אודות המכשיר הזה. לצערי, אף על פי שמדובר בחברה מובילה בתחום הגרניקים, לא מצאתי המון מידע או סרטונים על הדגם של ה-K2 Battery. הסיבה העיקרית, לדעתי, היא בגלל שתי החסרונות העיקריים שלו. הראשון הוא המחיר: ה-K2 Battery עולה פי 3 מה-Jimmy או מה-Worx והשני הוא הגודל שלו. השניים האחרים יכולים להתקפל לתוך תיק חדר כושר שאפשר לשים בתא המטען ולהשתמש בעת הצורך, כאשר ה-Kärcher הוא ממש מכונה גדולה שמצריכה שטח אחסון גדול, שכפי שכבר ציינתי בתחילת השרשור - לא מהווה עבורי בעיה.

היתרון העיקרי של ה-Kärcher הוא לחץ המים. בניגוד למתחרים, הוא מציע לחץ מאוד גבוה של 110 באר, בדומה למה שה-AquaTak סיפק - שעבורי הוא הלחץ המושלם; לא חזק מדי ולא חלש מדי. שאר המכשירים פשוט נראו לי חלשים מדי עבור השימושים שלי, ולא יכולתי להסתכן בנושא. הסוללה מספיקה לכ-15 דקות עבודה, שייראה מעט לרוב האנשים, אבל אני מאמין שאצליח להסתדר עם זה לשטיפה מלאה כולל חישוקים.

יש מספר חנויות בארץ שמוכרות את הדגם הזה. הזולה מבניהן היא "חשמל נטו", שמציעה אותו בכ-1,350 ש"ח ושאר החנויות כבר מטפסות עד 1,600 ש"ח. להפתעתי, KSP גם מכרה אותו במחיר הגבוה יותר (כמעט 1,700 ש"ח), אך KSP מתחייבת להשוות מחירים אז שלחתי להם את הלינק למוצר שמצאתי ב"חשמל נטו" ולהפתעתי אחרי יומיים קיבלתי מסרון שהמחיר באתר התעדכן! ניסיתי שלל קופונים, ניסיתי לבצע את ההזמנה בלילה, ניסיתי להירשם לטלגרם אבל שום קופון לצערי לא עבד על המוצר הזה, לכן נאלצתי לשלם את המחיר המלא וביצעתי איסוף מהסניף שקרוב לביתי.

היום אספתי את החבילה, ואני מעוניין להקדיש שרשור ייעודי למוצר הזה כדי להכיר אותו לעוד אנשים ולפרסם את הרשמים שלי לגביו.

image.thumb.png.09717aac4938e78871377ed3754e879e.png

לקראת סוף השבוע אבצע בדיקה מעמיקה ואפרסם רשמים, תמונות וסרטונים. בינתיים, מוזמנים לשאול שאלות ואענה בשמחה!

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק :-) זה גם היה לפני. אבל לצערי אין לי ניסיון טוב עם וואלה שופס בנושא אספקת מוצרים, לכן העדפתי ללכת על KSP.

עריכה: למי שמעוניין, יש את הדגם ב"מציאון" של KSP בהנחה לא רעה ובעלות של 1,190 ש"ח.

עדכון קצרצר:  הגודל שלו משמעותית קטן יותר ממה שציפיתי; Pepsi for Scale.

image.thumb.png.01c16a46406819ee111fcf928981beab.png

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר מדליק לגמרי ואני גם שוקל לרכוש כזה.

תעלה איזה סרטון / תמונות בשימוש שלו.

יש לך מקציף תואם? מקציף אמיתי לא מה שמגיע איתו, מענין איך זה עובד.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, liav12 כתב:

מכשיר מדליק לגמרי ואני גם שוקל לרכוש כזה.

תעלה איזה סרטון / תמונות בשימוש שלו.

יש לך מקציף תואם? מקציף אמיתי לא מה שמגיע איתו, מענין איך זה עובד.

טרם רכשתי מקציף תואם או אביזרים כלל. לא מגיע איתו מקציף, רק שני ראשים בלחצים שונים. יש לי מקציף שרכשתי בזמנו מאמאזון, אני מאמין שעם מספר מתאמים זה אמור לעבוד. 

לפני 1 דקה, much כתב:

כמה ליטר מים נכנס במכשיר?

אף על גודלו, המכשיר אינו אוגר מים. הוא שואב ממקור מים, במקרה שלי חבית 60 ליטר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מחכה בקוצר רוח לחוות דעת וסרטון.

יש אצלי וורקס מעל שנה, פעם קודמת שבאתי להשתמש בו גיליתי שהפסיק לינוק מים.

שלחתי מייל ליבואן, תוך חצי שעה התקשר אליי טכנאי לנסות לעזור לי מרחוק (כנראה אבנית סתמה שם כל מיני דברים), אך לא צלח. אחרי החגים אשלח את המכשיר לתיקון ומקווה שיחזור אליי בהקדם...

מקווה שבזמן הזה לא אתפתה ואזמין את הקארצר בטעות...

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שקלתי לקנות את המכשיר אבל כמה דברים עדיין במחשבות.

אין לו אביזרים בקופסא וצריך לקנות בנפרד צינור יניקה מדלי ומכשיר הקצפה, משהו שמוסיף לשקלול של המחיר הסופי.

זמן סוללה- זה מספיק לשטיפה מלאה לרכב משפחתי, רק בשביל להוריד את הסבון וניקוי גלגלים אבל אם תוסיף גם קדם שטיפה והקצפה הזמן עבודה משמעותי פה.

לקנות  עוד סוללה ולפתור את הבעיה של זמן עבודה תגרור הוצאה משמעותית נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, iEminem כתב:

תתחדש!

מחכה בקוצר רוח לחוות דעת וסרטון.

יש אצלי וורקס מעל שנה, פעם קודמת שבאתי להשתמש בו גיליתי שהפסיק לינוק מים.

שלחתי מייל ליבואן, תוך חצי שעה התקשר אליי טכנאי לנסות לעזור לי מרחוק (כנראה אבנית סתמה שם כל מיני דברים), אך לא צלח. אחרי החגים אשלח את המכשיר לתיקון ומקווה שיחזור אליי בהקדם...

מקווה שבזמן הזה לא אתפתה ואזמין את הקארצר בטעות...

מקווה שיסתדר לך. אעלה בהקדם.

לפני 38 דקות, carHooked כתב:

אני גם שקלתי לקנות את המכשיר אבל כמה דברים עדיין במחשבות.

אין לו אביזרים בקופסא וצריך לקנות בנפרד צינור יניקה מדלי ומכשיר הקצפה, משהו שמוסיף לשקלול של המחיר הסופי.

זמן סוללה- זה מספיק לשטיפה מלאה לרכב משפחתי, רק בשביל להוריד את הסבון וניקוי גלגלים אבל אם תוסיף גם קדם שטיפה והקצפה הזמן עבודה משמעותי פה.

לקנות  עוד סוללה ולפתור את הבעיה של זמן עבודה תגרור הוצאה משמעותית נוספת.

צודק, רק אתמול גיליתי לצערי את העניין עם צינור היניקה. לגבי הסוללה - טרם ניסיתי אבל אתמול הטענתי אותה ל-60% בערך

ועל הצג היא הראתה 22 דקות עבודה, אף על פי שהם מציינים 15 דקות. לקנות עוד סוללה זה אכן פתרון יקר אך מצאתי מספר מוכרים

באיביי שמוכרים אותה ב-300-400 ש"ח, שזה עדיין מייקר את העסק אבל כנראה שלא תהיה לי ברירה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: טוב, מסתבר שבאמת צריך צינור יניקה מיוחד. כפי שציין @carHooked, הוא אינו מגיע בקופסה, שזה די מבאס. כנראה שהייתי צריך לעשות יותר שיעורי בית.

ל-KSP אין לי זמן לחכות עוד שבועיים לאספקה, ובכל החנויות שבדקתי אין במלאי, מלבד חנות אחת בשם KarcherStore בפתח תקווה (5 דקות מהבית שלי). לשמחתי,

הבחור הצליח להזמין לי את זה ואאסוף את זה היום אחר הצהריים כך שאוכל לבדוק את המכונה בסוף שבוע. העלות הייתה 219 ש"ח לצינור של 5 מטר, לצערי לא היה להם

את הצינור הקצר יותר במלאי (הכי קטן הוא 3 מטר). מכיוון שאני מסתובב עם דליים/ג'ריקנים, נראה לי קצת מיותר כל המרחק הזה וגם אני מרגיש שהוא יוריד מהלחץ של המים.

בכל אופן, זה סביר עבור פתרון זמני רק כדי לבדוק את יכולות המכונה ועד שארכוש פתרון יותר קבוע ואמציא לעצמי איזושהי שיטת עבודה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור נרכש בהצלחה מ"KarcherStore" בפתח תקווה בעלות של 219 ש"ח:

image.thumb.png.ff5d509ec634ba5141d103293295e308.png

Karcher מציעים שני דגמים של צינורות ליניקה ממקור מים:

SH3 - צינור יניקה 3 מטר

SH5 - צינור יניקה 5 מטר

כל הדגמים מתאימים עבור הגרניקים שלהם בדגמים K2 עד K7.

כפי שניתן לראות, הצינור מגיע עם פילטר בקצה שנכנס למקור המים ובנוסף גם עם תפסן פלסטיק

שמונע יציאה שלו ממקור המים בעת משיכה. בסוף שבוע הקרוב אבדוק את המכונה, אעלה סרטונים וחוות דעת.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - תתחדש 😁

דבר שני - מחכה לדיווח שלך

דבר שלישי - בקשר לנושא אקדח הקצף וכו׳ אל תיקח אחד של קארשר הוא בינוני מינוס, 

אחד של mjjc יעשה עבודה מצויינת גם בלחץ הזה.

דבר רביעי - אני אכתוב בקרוב שרשור גדול על איך לשדרג מכונות של קארשר, לכל מי שמעוניין,

כל נושא האביזרים, חיבורים, חלופות למה שהם מציעים ונותנים עם המכשיר וכו׳

(מחכה לכמה דברים מ-dhl)

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 3

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הטיפ, יש לך את המכשיר בעצמך? 

רכשתי MJJC בזמנו כשרכשתי את ה-AquaTak, האם הוא יכול להתחבר בקלות לאקדח של Karcher או שצריך מתאם?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי MJJC, כשקונים אותו, מגדירים למוכר איזה מתאם לחבר והוא מחבר אותו לחלק העליון של הבקבוק,

אני בתהליך מעבר (יקר, מאוד יקר..) לעבודה עם חיבורי QUICK RELEASE מכל הכיוונים,

עד אז, אני עדיין עם ה-MJJC שלי והוא עובד יופי בסך הכל, נותן קצף מצויין.

חשוב לציין,

כרגע אני עם קארשר K5 שמוציא לחץ גבוה ממה שיש לך (145 באר), 

עד לא מזמן היה לי K2 שהוציא 110 באר, עבדתי עם ה-MJJC איתו ולא היו בעיות בכלל.

בגדול, זה עניין של סוג הסבון ויחס הסבון למיים בבקבוק.

אתן עוד פרטים בשרשור שאפתח בקרוב ואענה שם על כל השאלות.

פשוט רק ב3.10 מגיעים לי כמה דברים שאני צריך עבור הגרניק שלי.

מחר אני מקווה לצלם לך את ה-MJJC עם המתאם שתראה מה אתה צריך (קצת מאוחר לזה עכשיו)

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובטח,

מצורפות תמונות של תוסף הקצף של mjjc 

שים לב לסיומת המותאמת לסדרה K של קארשר

יש שנתות בצד הבקבוק שתדע כמה אתה מדלל (לפחות ראשונית)

אני משתמש במעט טפלון בנקודת ההברגה,

זה עוזר לשמור על האטימה ועל הבקבוק שהוא פלסטי, מול ההברגה של האקדח עצמו שהוא מתכתי.

CC363AA6-C749-4393-B8BB-8243D862B987.jpeg

26762232-B5FD-464A-9B16-A462095A6537.jpeg

C0040B56-2CDA-4E0E-A199-368C888EC925.jpeg

28EADC92-6DFB-4402-8479-0ED93B4A2AB2.jpeg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...