Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה על רכב שמכיל בנינוחות 3 כיסאות בטיחות מאחור

Mc'lovin
שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

אנחנו עם 3 קטנטנים בבית (4.5, 2.5, ובת שבועיים) וזקוק להמלצה על רכב שמכיל בנינוחות 3 כיסאות בטיחות מאחור, או שני כיסאות בטיחות ומבוגר (עדיין, בנינוחות 😆).

המצב כרגע הוא כזה -

יש לנו סוזוקי סוויפט כמעט בת 10, ורנו פלואנס דיזל בת 4.

מסיבה לא ברורה חשבנו לתומנו שהפלואנס תתמודד עם הדרישה הנ"ל,  אך עם הגעת הקטנטונת ושליפת הסלקל מהמחסן, המציאות העגומה טפחה על פנינו. 

התכנית כרגע היא להחליף את הסוויפט ברכב שעונה על הדרישה הנ"ל עם קאץ' קטן (ראו פירוט מטה). האופציות שעלו:

1) הכלכלית - רכישת סיטרואן C4 פיקאסו (5 מקומות) יד שנייה.

2) האקספנסיבית - רכישת סיטרואן C5 איירקרוס - אל מול ההבדל העצום במחיר, יש כאן את היתרונות הרגילים של רכישת רכב חדש שהם משמעותיים עבורנו - מינימום התעסקות (אנחנו מאד מאד עסוקים), אחריות, שקט נפשי, וגם רכב בטוח יותר, מודרני ומאובזר יותר. וכמובן שהאשה תשמח לג'יפון. 

ויש עוד קאץ' - מבחינה משפחתית, הצפי הוא להתרחבות, כנראה ל-4 ילדים, אולי 5. אי לכך חבר הציע לחשוב ללכת כבר עכשיו על מיצובישי אאוטלנדר. מצד אחד נשמע נכון, מצד שני אני חושב שעדיף לחצות גשר כשמגיעים אליו. מי יודע אולי התכניות המשפחתיות לא יתממשו, וזה רכב די עצום שלא בטוח שנצטרך. 

כך שאיך שאני רואה את זה, אלו הן האפשרויות:

- החלפת הסוויפט ב-C4, אם יגיע ילד רביעי, נחליף את ה-C4 באאוטלנדר (או רכב 7 מקומות אחר). האופציה הזו כלכלית יותר כרגע, בעתיד - קצת חושש שיהיה קשה להיפטר מה-C4, ומעבר לכך אם לא יגיע ילד רביעי זה רכב שאולי יחזיק מעמד פחות זמן בטווח הרחוק. קצת הימור. 

- החלפת הסוויפט ב-C5 חדשה, אם יגיע ילד רביעי, נחליף את הפלואנס באאוטלנדר (או רכב 7 מקומות אחר). 

- החלפת הסוויפט באאוטלנדר כבר עכשיו. 

חייב להגיד - אין לי קיבעון על סיטרואן או זיקה מסויימת לחברה, פשוט מהבדיקות שעשיתי אלו פחות או יותר האופציות כשמעוניינים במושב אחורי שעונה על הצורך הנ"ל. 

אשמח לשמוע תובנות שלכם, ואם אתם חושבים שקיימות עוד אופציות טובות אחרות שלא חשבתי עליהן. מבחינה תקציבית, האאוטלנדר זה הפסגה מבחינתנו. 

שבוע טוב ושנה טובה!!!! 🍏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, המבנה של השורה השניה באאוטלנדר דומה לפלואנס ( שני מושבים מלאים ועוד חצי מושב ביניהם )'

ל 3 כסאות בטיחות בשורה הזאת מתאימים הכי טוב מיני וואנים ( פיקאסו, טויוטה ורסו/ פריוס פלוס היברידית,  רנו גרנד סניק ). אם אתם מוכנים ללכת על פיקאסו 5 מקומות אבל יש תכניות לעתיד לילד רביעי, תקנו כבר גרנד פיקאסו. הוא יותר מרווח מאשר מיצובישי אאוטלנדר. אנחנו מסתדרים טוב בטויוטה ורסו ( 6 נוסעים ), מצאתי אותה יותר פרקטית במקרה שלנו  מאשר אאוטלנדר.

אני ממליץ בחום על ורסו לדרישות שלכם.

נ.ב. לא כל כך הבנתי מה התקציב. יכול להיות שגם פיג'ו 3008 מהדגם החדש יכול להיות רלוונטי - גם אופציה ראוייה. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2021 בשעה 19:59, vladclar כתב:

שלום, המבנה של השורה השניה באאוטלנדר דומה לפלואנס ( שני מושבים מלאים ועוד חצי מושב ביניהם )'

ל 3 כסאות בטיחות בשורה הזאת מתאימים הכי טוב מיני וואנים ( פיקאסו, טויוטה ורסו/ פריוס פלוס היברידית,  רנו גרנד סניק ). אם אתם מוכנים ללכת על פיקאסו 5 מקומות אבל יש תכניות לעתיד לילד רביעי, תקנו כבר גרנד פיקאסו. הוא יותר מרווח מאשר מיצובישי אאוטלנדר. אנחנו מסתדרים טוב בטויוטה ורסו ( 6 נוסעים ), מצאתי אותה יותר פרקטית במקרה שלנו  מאשר אאוטלנדר.

נ.ב. לא כל כך הבנתי מה התקציב. יכול להיות שגם פיג'ו 3008 מהדגם החדש יכול להיות רלוונטי - גם אופציה ראוייה. 

בלי תקציב קשה לענות אבל מסכים אם מה שנכתב פה, 

לגבי האאוטלנדר לא הייתי שוקל אפילו עד מתיחת הפנים האחרונה מדובר על רכב מיושן מנוע חלש גיר רציף ורועש שותה דלק אין מיזוג ליושבים מאחורה מבחינתי זה לבד נקודה שאסור להתעלם ממנה בקיץ הישראלי.

גראנד פיקאסו או גראנד סנייק ופגו 5008 זה מה שאני הייתי קונה רק לשים לב שבסיטרואן זה לא השנים עם הגיר הרובוטי.

את הפיקאסו היה לי 3 שנים גרסת ה5 מושבים רכב נהדר גרסת ה7 מקומות זהה רק ארוכה יותר אם יש כוונה להרחיב משפחה מראש הייתי הולך על האופציה הזו לגבי הסורנטו היא בסדר אבל פרווה אחרי שתראה את הסיטרואן תבין את ההבדל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות וההצעות!

בתאריך 7.9.2021 בשעה 21:10, Liran xsi כתב:

C5 איירקרוס נבנה במיוחד לדרישות שלך במושב האחורי.

אם צריך 7 מקומות  - 5008 מ-2017 ואילך.

אחרי שבחנו פה כמה אופציות, אנחנו כנראה נלך על ה-C5 בסופו של דבר. בנסיעת מבחן ראינו ש-3 כיסאות בטיחות נכנסו מאחורה יפה, ואשתי ישבה די בנינוחות באמצע בין שני כיסאות בטיחות. 

לפני 14 דקות, itamar01 כתב:

הייתי מציע גם לבדוק אם יש בוסטרים וכיסאות בטיחות צרים יותר שכן ייכנסו ברכב.

זו גם בהחלט היתה אופציה שעלתה, העניין הוא שהכיסאות שיש לנו היום נחשבים ל-TOP מבחינה בטיחותית, והעדפנו בסוף בנקודה הזו לא להתפשר בכלל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תקנה c5 חדש או משומש?

אם משומש על איזה שנתון / דגם תלך? 

מאיפה? וכמה אתה חושב שתשקיע.

אשמח אם לאחר קנייה תכתוס עדכון על הרכב, והקנייה, גם אני שוקל ולא כל כך מיצא רכבים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, gild כתב:

אתה תקנה c5 חדש או משומש?

אם משומש על איזה שנתון / דגם תלך? 

מאיפה? וכמה אתה חושב שתשקיע.

אשמח אם לאחר קנייה תכתוס עדכון על הרכב, והקנייה, גם אני שוקל ולא כל כך מיצא רכבים כאלו.

אני אקנה חדש...

בלוחות קשה למצוא יד שנייה, אבל בקבוצת פייסבוק של בעלי הרכב יש לפעמים אנשים ששואלים אם מישהו מוכר, והרבה פעמים אנשים עונים שכן, אז שווה לנסות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2021 בשעה 19:59, vladclar כתב:

3008 לא מתאימה ל3 כסאות בטיחות או ל2 כסאות ושמבוגר יישב בניהם, זה גם הדילמה שלי ולפי מה שראיתי אצל חבר עם 2 כסאות בטיחות (צ׳יקו נקספיט) מבוגר בגודל נורמלי לא יכנס בנוחות בניהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתם את סיטרואן С5 איירקרוס?

השורה השניה מחולקת בו ל 3 מושבים ולא ל 2.5 כמו בג'יפונים אחרים ( להוציא 5008 ורנו גרנד סניק החדשה).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vladclar כתב:

בדקתם את סיטרואן С5 איירקרוס?

השורה השניה מחולקת בו ל 3 מושבים ולא ל 2.5 כמו בג'יפונים אחרים ( להוציא 5008 ורנו גרנד סניק החדשה).

התחלתי להסתכל עליו, הרכב אמין? בנזין או דיזל? נוסעים באיזור ה10 אלף ק״מ בשנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותם המנועים והגירים כמו ב 3008.

לסיטרואן 5 שנות אחריות.

לדעתי, הדיזל יותר מוצלח, אבל אם רוב הנסיעות שלכם בעיר/ בפקקים, רק בנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vladclar כתב:

זה אותם המנועים והגירים כמו ב 3008.

לסיטרואן 5 שנות אחריות.

לדעתי, הדיזל יותר מוצלח, אבל אם רוב הנסיעות שלכם בעיר/ בפקקים, רק בנזין.

מעולה תודה!
אקבע נסיעת מבחן על הרכב ונראה אם הצודקת מתחברת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...