Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת אוזניות In ear מבטלות רעשים אקטיביות

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכן שהזמנתי את הREDMI AIRDOTS 3 PRO. הגיעה הגרסה הסינית, אין הבדל חוץ משפת המדריך.

מולטיפוינט עובד מצויין בחיבור ל2 מכשירים. המכשירים מתחברים אוטומטית חזרה כשמגיעים לטווח, אין צורך בפעולה יזומה.

הצד השני שומע אותי מעולה בשיחות. איכות הצליל קצת פחות מה65T אבל עדיין בסדר גמור. אין לי MIUI כדי לבדוק את שאר האופציות.

סה"כ קניה מצויינת ב47$, נקווה רק שיחזיקו מעמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמח לשמוע שאתה מרוצה!

תבדוק אם מתחבר לך אוטומטית חזרה גם אחרי יציאה מהטווח של מעל 10 דקות נגיד, אצלי זה לא מתחבר לבד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת ביקורת על הAIRDOTS 3 PRO אחרי 3 חודשי שימוש.:

1. איכות הקול לא מדהימה למוזיקה - לא נורא אבל גם לא משהו. הווליום יחסית נמוך, אני לפעמים מוצא את עצמי מעלה למקסימום ואני ממש לא מהשומעים בווליום גבוה

2. מולטיפוינט - עובד מצויין עם 2 סלולריים. מתחבר חזרה אחרי ניתוקים לא משנה כמה זמן עבר. אין טענות בעניין זה.

אבל - כל צליל קטן במכשיר השני (כולל לחיצה על כפתור הפעלה "להעיר" אותו) קוטע את ההאזנה בראשון. זה משהו שלא נתקלתי בו בJABRA.

3. האזניות לא תמיד יושבות טוב בתוך הקייס. לפעמים כשמחזירים אותן הן נשארות דלוקות ו"חוטפות" את הצליל מהטלפון.

4. אין רשת על האזניות - באמת שלא מבין למה. עולה גרושים ומונע סתימה שלהן משעווה. לא ברור.

אלו סה"כ התלונות\דברים מעצבנים שנתקלתי בהם.

למרות הכל - עדיין מומלצות ושוות היטב למחירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה חברה עם jabra elite 7 pro שמשתמשים ביותר ממכשיר אחד?

גם לפני העדכון וגם אחריי העדכון של המולטי-פוינט, בכל פעם שאני רוצה לסנכרן מכשיר אחר (סלולריים שונים, לפטופ וכדומה) אני חייב לעשות ריסט לאוזניות אחרת המכשיר החדש לא מצליח להסתנכרן.

מישהו פתר?

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי
קיבלתי אפשרות לקחת שי לחג את האוזניות - ספורט אלחוטיות פרימיום ELITE 7
לאלו שמשתמשים איך הם? כיום יש לי את הBose sound sport שזמן הבטריה שלהם התקצר משמעותית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא באמת מבין בזה , אז אשמח אם מישהו יפשט לי את העניין

ברמה התיאורתית, אם יש לי כיום אוזניות אלחוטיות עם התנגדות של 16 אוהם, ויש מצבים בפודקאסטים למשל, שגם בווליום מקסימלי אני שומע חלש. אז באוזניות אלחוטיות אחרות עם התנגדות של 32 אוהם, הווליום יהיה אפילו חלש יותר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, davemustaine87 כתב:

אני לא באמת מבין בזה , אז אשמח אם מישהו יפשט לי את העניין

ברמה התיאורתית, אם יש לי כיום אוזניות אלחוטיות עם התנגדות של 16 אוהם, ויש מצבים בפודקאסטים למשל, שגם בווליום מקסימלי אני שומע חלש. אז באוזניות אלחוטיות אחרות עם התנגדות של 32 אוהם, הווליום יהיה אפילו חלש יותר? 

עניין ההתנגדות לא רלוונטי כשהמגבר בתוך האוזניות.

רק כשאתה משתמש במגבר חיצוני (כולל מחשב וכו)

אם הווליום חלש רוב הסיכויים שיש הגנה מווליום מקסימלי

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגבר בתוך האוזניות? הרי אני משתמש רק בווליום של הסמארטפון על מנת להגביר או להוריד את הווליום. 

הווליום לא חלש באופן כללי, הוא רק חלש בשימוש בפודקאסט מסויים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה מכשיר יש לך, אבל יש אפשרות ב-develepor options (או משהו כזה) להפעיל או לכבות ב-disable absolute volume. תראה אם עוזר.

וברור שההגברה היא באוזניה. אוזניה אלחוטית מקבלת אות דיגיטאלי (BT), ממירה אותו לאות אנלוגי, באמצעות DAC (ממיר דיגיטל לאנלוג), ואז מגבירה אותו. זו מערכת שמע שלמה...

כשאתה מגביר מהסלולרי אתה לא מגביר את האות אלא זו ״הוראה״ למגבר של האוזניה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, davemustaine87 כתב:

אז בעיקרון ע"פ נתון ההתנגדות של האוזניות, אני לא יכול להסיק לגבי הווליום הסופי שיהיה בפועל? 

באוזניות אלחוטיות - לא. כמו שצוין - הפלאפון מעביר סיגנל דיגיטלי והאוזניות מפענחות ומגבירות אותו.

באוזניות חוטיות - אכן לפעמים צריך מגבר אוזניות ולא מספיק יציאת אוזניות של פלאפון / מחשב (יוצא דופן לזה - אלו מקים חדשים לדוגמא שיודעים לעבוד עם אוזניות בהתנגדות גבוהה. זה עובד מדהים אגב , השוותי למיקרופון שלי ולThunderbolt hub שיש להם מגברי אוזניות מובנים וזה מרשים למדי)

אם הבעיה היא בפודקאסט מסוים - יש תוכנות שמאפשרות כל מני תיקונים ברמת הפודקאסט המסוים. (כמו Overcast באייפון)

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, falou כתב:

כשאתה מגביר מהסלולרי אתה לא מגביר את האות אלא זו ״הוראה״ למגבר של האוזניה.

כן ולא. אתה בעצם מגביר את ה"מקור" שהטלפון שומע ולא את ההגדרה הגלובלית של האוזניה. יכול להיווצר מצב שאתה תשלח 100% עוצמה בפלאפון אבל האזניה עצמה תוגדר ל50%.

באזניות חדשות יש אפשרות להגדיר (בטלפון) סנכרון מקורות מדיה (או משהו בסגנון) שמתאים את העוצמה של האזניות להגדרה של המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...