Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת אוזניות In ear מבטלות רעשים אקטיביות

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי בסקירות שלאוזניות האלה יש אפליקציה רק בחיבור למכשירים של שיאומי.

ובלי האפליקציה אין שליטה מלאה על כול הפרמטרים של האוזניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, זה נכון, אולי בעתיד יוציאו אפליקציה, זה רק עניין של תוכנה הרי. לי זה לא כזה קריטי האמת, אבל היה יכול להיות נחמד אם היה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון לא משמח בקשר לג'ברה - התחילו למכור את ה ELITE 7 PRO בארץ, ב-700 ש"ח, אבלללל - פתאום הורידו מהמפרט את התמיכה במולטיפוינט.

גם במבחנים שפורסמו כבר מאשרים שאין תמיכה. באחד המבחנים אמרו שג'ברה הודיעו שיוסיפו תמיכה בעדכון קושחה עתידי, אבל אין צפי לתאריך, וזה לא מובטח בכללי אם זה לא במפרט. טכנית זה אפשרי כי יש להן תמיכה בבלוטות 5.2, ואם שאיומי הצליחו לעשות את זה, אז אין סיבה שג'ברה לא יצליחו.

בינתיים השאוימי הן היחידות שידוע לי שתומכות במולטיפוינט ושימוש בכל אזניה באופן עצמאי.

* עריכה - מצאתי פוסט של מישהו שדיבר איתם וקיבל הבטחה שעוד החודש ישחררו עדכון שיוסיף תמיכה. 

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.9.2021 בשעה 16:20, misterb כתב:

.

- המולטיפוינט עובד טוב, מה שקצת מעצבן זה שאם אני נאמר הולך לשירותים (יוצא מהטווח והן מתנתקות מהמחשב), כשאני חוזר אני צריך לעשות חיבור יזום שוב, בג'ברה זה מתחבר חזרה לבד כשאני נכנס לטווח. זה בקטנה אבל אני לא שם לב ואז כשנכנסת שיחה במחשב אני צריך לבקש שיחכו שאני אתחבר וזה.. 

למה אתה מתכוון חיבור יזום? אתה לוחץ על האזניה או שצריך ממש להכנס להתקן (מחשב, פלאפון) ולהתחבר שוב?

ה65T שלי עושה לי בעיות ואמזון מוכנים לזכות. מחשפ אזניות עד מחיר המכס שיתמכו בMULTIPOINT נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך ללחוץ במחשב על 'להתחבר', שזה בתכלס אומר :

- מקש WINDOWS + A 

- בתפריט שנפתח ללחוץ CONNECT

- בתפריט שנפתח ללחוץ על השם של האזניות.

זה רק במחשב, הטלפון נשאר מחובר כי הוא איתי :)

שמתי לב שזה לא תמיד, כאילו יש זמן מסויים שאם חזרתי לטווח של המחשב בזמן הזה - זה יתחבר מחדש אוטומטית.

לך על השיומי, גם כי הן אחלה וגם כי אין שום אופציה אחרת עם מולטיפוינט חוץ מג'ברה.

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה התכנון, לא בעיה ממש. כנראה בשביל חיסכון בסוללה.

בדקתי עכשיו בשבילך. השארתי גם את הטלפון, יצאתי מהטווח לכמה דקות, שניהם התנתקו, חזרתי ושניהם התחברו לבד.

אם אני הולך לשירותים ל'ישיבה' זה כבר לא מתחבר לבד חזרה, נגיד מעל 10-15 דקות. מספיק טוב לך?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, misterb כתב:

אם אני הולך לשירותים ל'ישיבה' זה כבר לא מתחבר לבד חזרה,

שטויות. מיץ שזיפים וגם הבעיה הזו פתורה

• מצחיק 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, misterb כתב:

אז תצטרך להתפשר על משהו, לפחות כרגע. או לקנות שוב 65T ולקוות לטוב, או להשקיע קצת יותר ב-75T.

או ללכת על הפרו 7 החדשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ברה זה היצרן היחיד שהוציא בכלל אזניות TWS עם תמיכה במולטיפוינט, עד ששיאומי הוציאו את הרדמי באדס 3, ואלה ה-65T/75T/85T.

אם לא קריטי לך שיהיו TWS יש הרבה כאלה שתומכות (עם אזניה בודדת, או עם חיבור פיזי בין שתי האזניות, בכל מיני תצורות).

לפני 52 דקות, bobi כתב:

או ללכת על הפרו 7 החדשות

שעדיין לא תומכות.. אבל כנראה שיתמכו. 

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...