Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מוזר של ציפצופים בוקע מהגלגל השמאלי קידמי בטויוטה אוריס 2010

שימו לב! השרשור הזה בן 1043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזה כשבוע וקצת יש לי רעש מאוד מוזר של חריקות/ציפצופים מהגלגל הקידמי בצד שמאל, חייב לציין שהרפידות הוחלפו בטיפול האחרון 165K ( כרגע הרכב ב 178K ) ואני לפני טיפול גדול.

הרעש מופיע בבלימה במהירות נמוכה וגם בהתחלת נסיעה ולסירוגין

אובד עצות אשמח לתבונות ולעזרה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shab00 כתב:

אולי מיסב גלגל.

מיסב גלגל לא מצפצף.

אם תוכל להקליט את הסאונד זה יהיה טוב.

יש מצב שסתם מגן המתכת שליד הצלחת קיבל מכה ונוגע בה, ויכול להיות שהרפידות שהרכיבו לך מאיכות לא טובה ומחומר שמרעיש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהייתי בשני מוסכים שטענו שהברקסים גמורים אפילו שיש עוד המון בשר ברפידות, מצרף קובץ אודיו אשר ממחיש את הרעש 

אשר קורה בבלימה במהירות נמוכה מתחת ל 40 קמ"ש.

sound, 16.47.mp3

https://voca.ro/1lZ7SIf7cNKa

עריכה אחרונה על ידי סינדרום כלשהו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טענו ביקשת לראות עובי רפידה?

אין מצב שכל כך מהר גמרת את הברקסים. אולי מנסים להשחיל לך ברקסים.

שמעתי את ההקלטה. לא ממליץ לך להמשיך לנסוע ככה טפל בבעיה. אולי הפחית מגן נוגעת? יש לך קצת רקע?

תוריד גלגל תראה עובי רפידות עובי צלחות שאן מדרגה בצלחת.

שהקאליפר לא תפוס. 

אם צריך ניקוי וגירוז של המובילים ואוזני רפידות.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש נשמע מוזר, הרעש מגיע בחלק מהסיבוב ולא באופן רציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום במוסך ליד ביתי, שבדק וטען שהצלחת גמורה ואין גם סיכוי לחרוט וצריכים להחליף אותה, לגבי הרפידות הן בסדר

נתן לי הצעת מחיר לצלחות קידמיות תואמות מקור תוצרת סין במחיר של 450 ש"ח, שאלתי אותו לגבי אחריות במידה ואחליף צלחות שהרעש יפתר,  הוא אמר אין אחריות לרעש :)

בכל מקרה מישהו יכול להמליץ לי על מוסך או מכון בלמים אמין ומומלץ באזור המרכז? חולון-בת ים-ראשלצ-ת"א

לא רוצה לחזור למוסך מורשה בגלל העלויות הגבוהות, ( גם ככה רק שלושת הבדיקות עלו לי 450 ש"ח ) מוכן כבר לקראת החלפת צלחות ורפידות אמינות לטויוטה אוריס שלי רק שהבעיה תפתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

היום הוחלפו צלחות קידמיות ( מקוריות חרוטות של טויוטה ) יש חיה כזאת?  

הוחלפו גם רפידות קידמיות ועל הדרך גם האחוריות והרעש נעלם כלא היה

חייב לציין שעוד לפני החלפת הצלחות הקידמיות החלפתי רק רפידות  והרעש נשאר

מה כן לא הבנתי למה  השליח לקח לי את הצלחות "הגמורות".

סה"כ כל הנזק 700 ש"ח, צלחות קידמיות רפידות קידמיות ואחוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, סינדרום כלשהו כתב:

מה כן לא הבנתי למה  השליח לקח לי את הצלחות "הגמורות".

1. בשביל לחרוט.

2. למחזור מכירה לברזל.

כתבתה שקבלתה צלחות חרוטות. לכן לקח תישן.

נהוג שבהחלפת. סטרטרים. אלטרנטורים. מדחסים. צלחות. דרמים. לוקחים תישן. (בחלקים משופצים).

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.6.2021 בשעה 21:39, סינדרום כלשהו כתב:

הייתי היום במוסך ליד ביתי, שבדק וטען שהצלחת גמורה ואין גם סיכוי לחרוט וצריכים להחליף אותה, לגבי הרפידות הן בסדר

נתן לי הצעת מחיר לצלחות קידמיות תואמות מקור תוצרת סין במחיר של 450 ש"ח, שאלתי אותו לגבי אחריות במידה ואחליף צלחות שהרעש יפתר,  הוא אמר אין אחריות לרעש :)

בכל מקרה מישהו יכול להמליץ לי על מוסך או מכון בלמים אמין ומומלץ באזור המרכז? חולון-בת ים-ראשלצ-ת"א

לא רוצה לחזור למוסך מורשה בגלל העלויות הגבוהות, ( גם ככה רק שלושת הבדיקות עלו לי 450 ש"ח ) מוכן כבר לקראת החלפת צלחות ורפידות אמינות לטויוטה אוריס שלי רק שהבעיה תפתר.

מוסך טויוטה אוטופיה במודיעין, להתקשר לקבוע כי מאוד מבוקש 0732424405

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...