Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק התקנת מכשיר התראה כנגד שכחת ילדים ברכב

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.davron.co.il/sites/davron/UserContent/files/Manuals/4Ever Extend2Fit - Manual.pdf

תנסה להסביר לי על איזה אזהרה אתה מדבר? 

נכון יצרן הכיסא דוחף מלא אזהרות של כסת"ח,  אבל אני לא מבין לאיזה מבינהם אתה מתכוון.

איזה אזהרה סותרת את ההנחייה החדשה של המדינה?

לא לדבר על זה שתמיד אתה יכול לרכוש מוצר שהוא לא כרית על המושב 

https://babyflag.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, daniel.asu כתב:

הדיון על ההוכחות לכאן או לכאן הוא בדיוק מה שלא רציתי להיכנס אליו. ברור לי שזה קטנוני ואני לא מחפש את הטיעונים המשפטיים בעד ונגד.

אז אחדד: המדינה מחייבת אותי להשתמש במוצר שסותר את הוראות השימוש של מוצר אחר, שנועד לשמור על בטיחות. במצב של תאונה - למה אני לא יכול לבוא בתלונות למדינה שחייבה אותי לפגוע בבטיחות של הכיסא?

אפשר להסתכל על זה גם מהצד ההפוך: אם אתבע את יצרן הכיסא, מיד אנופנף כי השתמשתי בכיסא שלא בהתאם להוראות. למה הטיעון הזו לא רלוונטי כשאבוא בתלונות לגוף שחייב אותי לעשות את זה?

הטיעון רלוונטי ואפשר לתבוע את המדינה ואפשר לעתור לבג"ץ ואפשר עוד דברים. רק שלעשות את זה לבד יהיה מאוד יקר. מניח שיותר סביר לנסות לגבש תביעה ייצוגית, אלא שלהרבה אנשים פשוט לא מספיק אכפת, או שזה לא נוגע להם ישירות. יש המון קבוצות במדינה שסובלות ממשהו מסוים ולא עושות מאומה כדי לשנות את זה, כולל אותי ואותך. אז לשאלתך: אפשר הכל. רק צריך מישהו עם הרבה סבלנות ורצון להשקיע בזה את מיטב זמנו ולרכז את העניין (או גב כלכלי מאוד גדול).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, korola כתב:

https://www.davron.co.il/sites/davron/UserContent/files/Manuals/4Ever Extend2Fit - Manual.pdf

תנסה להסביר לי על איזה אזהרה אתה מדבר? 

נכון יצרן הכיסא דוחף מלא אזהרות של כסת"ח,  אבל אני לא מבין לאיזה מבינהם אתה מתכוון.

איזה אזהרה סותרת את ההנחייה החדשה של המדינה?

ראה עמוד 24 בחוברת שצרפת

וכן הוראות היצרן chicco 

Screenshot_20210528-154537_Drive.jpg

Screenshot_20210528-155159_Drive.jpg

עריכה אחרונה על ידי TomerLL
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה הולך, יחייבו את כולם להתקין את הטימטום הזה?

גם אם אין לי ילדים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, TomerLL כתב:

ראה עמוד 24 בחוברת שצרפת

וכן הוראות היצרן chicco 

Screenshot_20210528-154537_Drive.jpg

Screenshot_20210528-155159_Drive.jpg

לגבי  Graco , הכוונה ריפוד לרצועות, לא ראיתי אזהרה שקשורה לכרית מתחת לתחת של התינוק. 

לגבי Chicco , אכן יש אזהרה שמתייחסת לכרית שהם מספקים על מנת להתאים את הכיסא לתינוק מתחת ל  5 ק"ג.

בכל מקרה אני לא רואה שום בעיה בטיחותית בהוספת כרית מתחת לתחת של התינוק, שים לב שישראל נצמדת לתקן האיטלקי.

לא המציאו פה משהו חדש. 

בכל מקרה יש עוד מלא זמן לתחילת האכיפה , רק 1/1/22.
השאלה האם בתקופה בין ה 1/8 ל 31/12 יחלקו אזהרות?  ובכלל איך השוטר אמור לבדוק האם יש לי או אין לי מערכת עובדת? 

נניח אני קונה כרית מזויפת בלי כלום בפנים ומוריד את אחת האפליקציות לטלפון ? 
איך בדיוק השוטר יודע לזהות ?  הוא יבקש ממני לנעול את הרכב עם הילד ולהתרחק 100 מטר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, korola כתב:

ובכלל איך השוטר אמור לבדוק האם יש לי או אין לי מערכת עובדת? 

נניח אני קונה כרית מזויפת בלי כלום בפנים ומוריד את אחת האפליקציות לטלפון ? 

חשבונית .

• מצחיק 2

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שומר חשבונית ?  ועוד 4 שנים?

או התשובה הרישמית ... החשבונית אצל הרואה חשבון. 

חוץ מזה כל האביזרים נראים ניידים, לכן מספיק לרכוש 1 ל-2 רכבים. 

למי שיש 2 רכבים ו2 ילדים , נראה שהמתקן שמותקן על החלון, מאפשר להעביר אותו מרכב לרכב בקלות.

והוא תופס גם אם יש 2 ילדים מתחת לגיל 4, מספיק רק מתקן 1. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, vadim6385 כתב:

איך זה הולך, יחייבו את כולם להתקין את הטימטום הזה?

גם אם אין לי ילדים?

אם אין לך ילדים, יחייבו אותך לעשות ילדים ואז להתקין את זה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.5.2021 בשעה 10:09, korola כתב:

לא לדבר על זה שתמיד אתה יכול לרכוש מוצר שהוא לא כרית על המושב 

https://babyflag.com/

נראה לי שהמערכת הזאת לא מאושרת (לפחות כרגע) כפתרון לתקנה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2021 בשעה 12:54, zaf כתב:

עכשיו יתחילו לחפור ולחקור למה רק 3 משווקים יש למוצר ויתגלה שאלה כולם חברי מרכז ליכוד 🤣😀

או חברים של חברים -

הנה כאן https://www.themarker.com/news/.premium-1.9681261

ממשלתנו דואגת לעצמה ולמקורביה. 

ט.ל.ח 

מישהו עם מנוי יכול להעלות את הכתבה בבקשה?🙄

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהבעיות בתקנה וארבע סיבות לא למהר להצטייד באחת גם אחרי ה-1 באוגוסט

https://cars.walla.co.il/item/3438667

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתבה, 

המשפט המעניין ביותר:

סבסוד למערכות אלו אין וגם הזיכוי המקסימלי לו זכאיות מכוניות בהן מותקנות מערכות כאלו כסטנדרט מגיע לכל היותר ל-250 שקלים. מדוע המדינה ממעטת לזכות מערכת מקורית וממהרת לחייב הוצאה של מערכת באופן פרטי? אנחנו לא מופתעים.

גם אנחנו לא מופתעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...