Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק התקנת מכשיר התראה כנגד שכחת ילדים ברכב

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להפתעתי משום מקום צץ לו חוק שנכנס לתוקף ב 1.8.21 ומדבר על כך שכל רכב המסיע ילד מתחת לגיל 4 יהיה מחוייב בהתקנה של מכשיר התראה כזה. האתר של משרד התחבורה ובו כתוב החוק מפנה את הרוכשים שרוצים לעמוד בחוק לאתר ובו 3 חברות המורשות לספק את המוצר, המחיר נע בין 400 ל 450 לחתיכה!

כאבא לשני ילדים שבמועד החוק יהיו מתחת לגיל 4 אני איאלץ להפרד מ 900 ש''ח מכספי!

לטעמי: הכוונה אולי טובה, המחיר דיי גבוהה, החוק שמחייב אותי לשלושת החברות נראה כמו איזה משהו ''מכור'' או ''מקומבן'' ולי? לי לא תשאר ברירה אלה לרכוש את זה כמו לרבים אחרים.

הקנס למי שיעיז להפר את החוק יהיה 250 ש''ח ו 4 נקודות!

קצת הזוי העניין.

קישור לחוק: https://www.gov.il/he/departments/legalInfo/prevention_system_for_forgetting_children_in_the_car

• אהבתי 1
  • מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, system_x כתב:

להפתעתי משום מקום צץ לו חוק שנכנס לתוקף ב 1.8.21 ומדבר על כך שכל רכב המסיע ילד מתחת לגיל 4 יהיה מחוייב בהתקנה של מכשיר התראה כזה. האתר של משרד התחבורה ובו כתוב החוק מפנה את הרוכשים שרוצים לעמוד בחוק לאתר ובו 3 חברות המורשות לספק את המוצר, המחיר נע בין 400 ל 450 לחתיכה!

כאבא לשני ילדים שבמועד החוק יהיו מתחת לגיל 4 אני איאלץ להפרד מ 900 ש''ח מכספי!

לטעמי: הכוונה אולי טובה, המחיר דיי גבוהה, החוק שמחייב אותי לשלושת החברות נראה כמו איזה משהו ''מכור'' או ''מקומבן'' ולי? לי לא תשאר ברירה אלה לרכוש את זה כמו לרבים אחרים.

הקנס למי שיעיז להפר את החוק יהיה 250 ש''ח ו 4 נקודות!

קצת הזוי העניין.

קישור לחוק: https://www.gov.il/he/departments/legalInfo/prevention_system_for_forgetting_children_in_the_car

כמדומני שאתה טועה ולפי מה שראיתי המערכת היא כללית על הרכב לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מצאתי את הקישור לתשלום הקנס הזה, כלומר קישור לחנות שבה קונים את המערכת.

זה אמור להיות כללי או לכל ילד מערכת נפרדת?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר לדעתי באחת השערוריות הכי גדולות שהיו פה בשנים האחרונות ביחס של המדינה וכמה מושחתים בכנסת כלפי האזרח הקטן. 

תקנה שרירותית שעברה בוועדה במהירות שיא. האנשים האחראים המרכזיים לסיפור הם מירי רגב מהליכוד ויעקב מרגי מש"ס. 

לא זוכר מתי עבר דבר בצורה כ"כ מהירה ונכנס לתוקף, החובה להבנתי היא פר ילד! וכל סבתא שתקח את הנכד גם אם זה פעם בחודשיים תצטרך לקנות מכשיר כזה. לא תוכלו לקחת טרמפ חבר עם ילד, כי אין לכם את המכשיר הזה... 

המכשיר הזה אגב נמכר אך ורק ע"י 3 משווקים. למה? ככה. 

בנוסף בכסתח הזוי המדינה אמצה בצורה שרירותית את " התקן האיטלקי ", וקבעה שהוא יהיה תמיד התקן המוביל, רק שנחשתם נכון, אין תקן מקביל בשום מקום אחר להבנתי. 

השחיתות פה זועקת לשמים, קומבינה של יו"ר הוועדה מרגי עם שרת התחבורה רגב ועם כמה חברות שהם משווקים בלעדיים. הייתה צריכה לקום בנושא זעקה ציבורית של ממש

• אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו תקנה שהולכים להפר בכמויות דימיוניות.

אני באופן אישי ממש לא מתכוון להתקין את זה ברכב שלי, שילכו לחפש

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, besd כתב:

כמדומני שאתה טועה ולפי מה שראיתי המערכת היא כללית על הרכב לא?

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

לא מצאתי את הקישור לתשלום הקנס הזה, כלומר קישור לחנות שבה קונים את המערכת.

זה אמור להיות כללי או לכל ילד מערכת נפרדת?

לכל כסא בטיחות מערכת נפרדת, זה מין כרית ששמים בתחתית המושב.

https://www.gov.il/BlobFolder/legalinfo/prevention_system_for_forgetting_children_in_the_car/he/prevention-systems.pdf

עריכה אחרונה על ידי איש חדש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yuvalganim כתב:

לדעתי זו תקנה שהולכים להפר בכמויות דימיוניות.

אני באופן אישי ממש לא מתכוון להתקין את זה ברכב שלי, שילכו לחפש

השאלה מה תהיה רמת האכיפה, אחרי שתיתפס פעמיים-שלוש מבטיח לך שתרוץ להתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק שערורייה זה פשוט גניבה מהאזרח ונתינה למקורבים למי שהחליט(ה) את החוק העגום והמקולקל הזה.

פשוט ביזיון.

מה לגבי התקנת מוצרים חיצוניים על גבי כיסאות ילדים? זה לא אסור בכלל לפי הוראות יצרנים?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, איש חדש כתב:

לכל כסא בטיחות מערכת נפרדת, זה מין כרית ששמים בתחתית המושב.

https://www.gov.il/BlobFolder/legalinfo/prevention_system_for_forgetting_children_in_the_car/he/prevention-systems.pdf

יפה, אז אני לא קונה שום דבר שמיובא ע"י שלושת החברות האלה.

אני אסע בלי השטות הזאת עד שיתנו לי קנס, ואז אקנה מכשיר כזה משומש ביד2 כדי לא לפרנס את הלובי הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, liav12 כתב:

מה לגבי התקנת מוצרים חיצוניים על גבי כיסאות ילדים? זה לא אסור בכלל לפי הוראות יצרנים?

בדקתי לגבי שלנו, Graco מציינים לא להשתמש בשום תוסף שלא בא עם המושב במקור. 

עריכה אחרונה על ידי MadCat_LE
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת Team6tech נוסדה ב8.11.2020 ע"פ רשם החברות - באתר שלהם אין מוצר אחר פרט למוצר הזה. 

היא נוסדה 3 חודשים לאחר הדיווחים הלא רישמיים הראשונים לגבי החוק. 

"ממש צפו את העתיד"

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...