Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטובוס נכנס ברכב קצת לפני תחנת אוטובוס. [מצורף סרטון]

שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע שעבר חניתי מעט לפני תחנת אוטובוס, [אדום לבן] הרכב הוא רכב נכה.
נכנס אוטובוס אגד לתחנה, העלה נוסעים ביציאה מהתחנה הוא שבר שמאלה בחדות כך שהחלק האחורי שלו פגע בחלק השמאלי הקדמי שלי, הנזק מראה שבורה, כנף מעוכה שריטה עמוקה בדלת, וחור בפגוש קדמי. האוטובוס ברח לאחר 2 תחנות תפסתי אותו והביא לי פרטים. 
הנציג של הביטוח של אגד צפה בסרטון ואמר לי שהם מוכנים לקחת על עצמם 70% אחריות על הנזק. ואם לא מתאים לי ניפגש בבית משפט.
השאלה למומחי ומשפטני הפורום הנכבדים האם ללכת איתם עד הסוף, או שבבית משפט ילכו איתם משום שחניתי קרוב לתחנת האוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך אשם תורם בכך שביצעת עבירת תנועה והעמדת רכב במקום אסור (אדום לבן או אדום צהוב, קשה לראות בסרטון).ברי כי הפרעת לתנועה של האוטובוסים בסמוך לתחנה בה עולים ויורדים נוסעים (אגב זה אחד התנאים שיש לקיים בעת העמדת רכב עם תג נכה במקום אסור). 30% אשם תורם שלך, נשמע הגיוני בסה"כ. אם כי ייתכן ויפסקו לך אחוז אשם גדול יותר.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה בבית המשפט (מצד אחד חנית בניגוד לחוק, מצד שני לרכב נכה יש ״הנחות״. מצד אחד הרכב היה שם עוד לפני שהאוטובוס הגיע, מצד שני אין ספק שאתה מפריע לו, בקיצור לך תנחש מה יחליט השופט).

השאלה היחידה היא שאתה צריך לשאול את עצמך האם עבור 30% אתה מוכן להקדיש זמן וכסף בשביל הסיכוי לקבל את היתרה מול הסיכון שתקבל אפילו פחות.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, fatboy1340 כתב:

יש לך אשם תורם בכך שביצעת עבירת תנועה והעמדת רכב במקום אסור (אדום לבן או אדום צהוב, קשה לראות בסרטון).

לראייתי, אבני השפה צבועות באדום אפור, לא אדום לבן. זה תמרור שלא קיים בלוח התמרורים, ומשכך, לא בוצעה עבירה (אלא אם, כמובן, לא רואים בסרטון קיומו של תמרור אחר האוסר חניה, או שבטווח 12 מטר יש צומת, מעבר חציה, ברז כיבוי וכו').

לא מתכוון להיכנס למשחק ההימורים כמה אחוזים, אבל היות ולכאורה לא בוצעה עבירה, האשם התורם אמור לרדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר שאם מישהו נכנס בך כשהרכב עומד באדום-לבן הוא יכול לטעון שיש לך אשם תורם?

נראה לי אבסורדי, חוץ ממקרים שבהם יש הפרעה ממשית לתנועה. לפי הסרטון מדובר בנהג שלא שם ז*ן כי זה לא הרכב שלו ויש לו גב מחברת האוטובוסים הגדולה במדינה ומקסימום יעשו לו נו נו נו כי יש מחסור קיצוני בנהגים ואין מצב שיפטרו או יענישו אותו משמעתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין לך ולו אחוז אחד של אשם תורם, לכן אני במקומך תובע את אגד על מלוא הסכום. 

במקרה של קולגה שלי: רכבו עומד בחניה באמצע נתיב נסיעה כשקנה סיגריות בקיוסק ("חניה כפולה"). רכב אחר נכנס בו. הנפגע תובע, מקבל 100 אחוזים נזק מחברת הביטוח של הפוגע. השופט אומר שהייתה אפשרות לעקוף במידה ויש סבלנות. אם רכב חונה כפול ניתן להתקשר לפיקוח או להגיש תלונה במשטרה. להיכנס בו זו לא אפשרות סבירה. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסיק ממקרה אחד על הכלל ועל בסיס זה ממליץ לפות״ש, זה הרי לא הזמן או הכסף שלך.

אז הנה קישור שבו יש מקרה ספציפי עם ציטוטים מפסקי דין אחרים בנושא שמראים שהפסיקה תלויה בנסיבות הספציפיות.

אז אני אחזור שוב, אף אחד לא יודע מה יפסוק שופט במקרה ספציפי.

אם פות״ש רוצה לחקור את הנושא ולמצוא פסקי דין שקרובים ככל הניתן למקרה שלו ואז להחליט, זה הזמן שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.5.2021 בשעה 14:12, Keyser Söze כתב:

לראייתי, אבני השפה צבועות באדום אפור, לא אדום לבן. זה תמרור שלא קיים בלוח התמרורים, ומשכך, לא בוצעה עבירה (אלא אם, כמובן, לא רואים בסרטון קיומו של תמרור אחר האוסר חניה, או שבטווח 12 מטר יש צומת, מעבר חציה, ברז כיבוי וכו').

לא מתכוון להיכנס למשחק ההימורים כמה אחוזים, אבל היות ולכאורה לא בוצעה עבירה, האשם התורם אמור לרדת.

רואים בבירור אדום צהוב, סמוך לעמוד החשמל. עבירה יש .

לפני 6 שעות, aviaviavi כתב:

כלומר שאם מישהו נכנס בך כשהרכב עומד באדום-לבן הוא יכול לטעון שיש לך אשם תורם?

נראה לי אבסורדי, חוץ ממקרים שבהם יש הפרעה ממשית לתנועה. לפי הסרטון מדובר בנהג שלא שם ז*ן כי זה לא הרכב שלו ויש לו גב מחברת האוטובוסים הגדולה במדינה ומקסימום יעשו לו נו נו נו כי יש מחסור קיצוני בנהגים ואין מצב שיפטרו או יענישו אותו משמעתית

באדום לבן אסור לעצור. בסרטון רואים שפות"ש לא רק עמד עם רכבו במקום אסור, אלא הפריע ממשית לאוטובוס להכנס לתחנה (האוטובוס עומד די רחוק מהמדרכה ובזווית ובתורו חוסם נתיב נסיעה).

לפני 4 שעות, ניקו פ. כתב:

לדעתי אין לך ולו אחוז אחד של אשם תורם, לכן אני במקומך תובע את אגד על מלוא הסכום. 

במקרה של קולגה שלי: רכבו עומד בחניה באמצע נתיב נסיעה כשקנה סיגריות בקיוסק ("חניה כפולה"). רכב אחר נכנס בו. הנפגע תובע, מקבל 100 אחוזים נזק מחברת הביטוח של הפוגע. השופט אומר שהייתה אפשרות לעקוף במידה ויש סבלנות. אם רכב חונה כפול ניתן להתקשר לפיקוח או להגיש תלונה במשטרה. להיכנס בו זו לא אפשרות סבירה. 

צרף פס"ד. מה שאתה מתאר לא סביר בתביעות קטנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, fatboy1340 כתב:

צרף פס"ד. מה שאתה מתאר לא סביר בתביעות קטנות

מה לא סביר לדעתך? 100% אשמה לצד אחד?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סביר 100% במקרה שהנהג עם 0% (לכאורה) מבצע עבירה. לא סביר ששופט (או רשם) יגיד להתקשר למשטרה או לפיקוח במקרה של רכב המהווה הפרעה כרגע. בגדול הכל יכול להיות, אבל לא סביר. לכן ביקשתי פס"ד.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בעלים של רכב פרטי יצטרך להפעיל ביטוח מקיף שלו, כדי לכסות את ה 30% מהנזק לרכבו, אני לא רואה כאן הבדל בין 30% אשם תורם ל 50%, 70%. ..
עדיין צריך לשלם השתתפות עצמית, עדיין יש הפסד הנחה ב 3 השנים הבאות.
ולפי התיאור, הנזק הכולל לרכבו לא קטן בכלל.
לכן לא צריך לשלול אופציה של בית משפט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, המחליף כתב:

אני חושב שלהיגרר למשפט זו סחבת מיותרת, ולכן עדיף לקבל את ה 70 אחוז משמאי ואז לחפש מוסך זול שעושה את התיקון בפחות כסף.

לדעתי זה האופציה הכי כדאית.  כמובן שתגיד להם שאתה רוצה הכל מקורי במוסך מורשה יבואן, ובתכל'ס תתקן את זה במוסך שלך בפחות כסף.

להיכנס למשפט וכל זה זה הרבה מאוד כאב ראש ולא בטוח שתקבל יותר...

בהצלחה.

• רעיון טוב! 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...