Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת רכב לאישה מבוגרת

topy11
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביקשו עזרה במציאת רכב חדש לאישה מבוגרת(60) עם כמה דרישות וקצת הלכתי לאיבוד.

הדרישות:

בטיחות גבוהה חובה! ו חייב משנת 2017 לפחות לא ישנים יותר.

רכב גבוה- כרגע נוהגת בסובארו B4 ישן ולטענת המעורבים גם פאביה וכאלה או משפחתיות זה עדיין נמוך.

עדיפות לאוטומט אם יש אופציה ידנית משתלמת אני יציע אבל נראה לי שהכיוון הוא אוטומט

תא מטען גדול אם אפשר וגם כדאי שיהיה נוח לנסיעה

כמובן שאם יש רכב יותר מאובזר גם במערכות בטיחות וגם בדברים אחרים אז עדיף 

כרגע נאמר לי לא להתייחס לתקציב אבל התחלתי לחפש בין 70-90 אלף ולא נראה לי שיהיה גדול יותר וכמובן שעדיך פחות אם יש משהו טוב.

היא גרה בעיר והנסיעות הם בתוך העיר ובגוש דן , מידי פעם גם נסיעות בין עירוניות .

מצטער על החפירה ותודה ענקית לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה,

היום יש משפחתיות הרבה יותר בטיחותיות מהB4 הזו, גם שוקלות אותו דבר או יותר וגם עם מערכות בטיחות מתקדמות,

אז אני לא מבין את הטענה שסותרת את עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ספורטאז' 1600 אורבן שנת 2017 תעלה בערך 90k+.

רכב מאוד מרווח, גבוה, אמין ומאובזר בטיחותית. 

אופציות קטנות יותר: 

סובארו xv אייסייט אבל תא המטען עלול לא להספיק. 

קיה סטוניק (רצוי 1400 ולא 1000 טורבו לנסיעות עירוניות). בתקציב יכנס רכב טוב שנת 2018 אולי אפילו 2019. אם אין צורל ברכב גדול יותר, אז זו אופציה טובה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, markb205 כתב:

קיה ספורטאז' 1600 אורבן שנת 2017 תעלה בערך 90k+.

רכב מאוד מרווח, גבוה, אמין ומאובזר בטיחותית. 

אופציות קטנות יותר: 

סובארו xv אייסייט אבל תא המטען עלול לא להספיק. 

קיה סטוניק (רצוי 1400 ולא 1000 טורבו לנסיעות עירוניות). בתקציב יכנס רכב טוב שנת 2018 אולי אפילו 2019. אם אין צורל ברכב גדול יותר, אז זו אופציה טובה. 

כרגע היא ברוב הזמן לבדה או עם עוד עד3 איש אבל בעתיק היא מקווה להיות סבתא אז עדיף שיהיה מקום לפחות לכסא ועוד מישהו בנוחות

תא מטען פחות מבטיחות וגובה אני יעביר הלאה תודה רבה!

לפני 36 דקות, wildlands2019 כתב:

רק לידיעה,

היום יש משפחתיות הרבה יותר בטיחותיות מהB4 הזו, גם שוקלות אותו דבר או יותר וגם עם מערכות בטיחות מתקדמות,

אז אני לא מבין את הטענה שסותרת את עצמה.

כמובן שיש הכוונה היא שלפי שהבנתי ממנה היא שמשפחתית היא נמוכה בשבילה - מבחינת גובה לא דברים אחרים.

שכחתי לרשום שיש כוונה להחזיק את הרכב לטווח ארוך אז אם יש משהו חדש שמשתלם אשמח גם להצעות

עריכה אחרונה על ידי topy11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלפני שתרוץ שתעשה סיבוב ותנסה לעלות  ולרדת מרכבים גבוהים, לפעמים זה נראה נוח אך בפועל לא תמיד כך,

אמא שלי בת 60 ולא הסתדרה עם רכבים גבוהים.

היה קשה לה למשוך את עצמה בעליה, ולהחזיק את עצמה בירידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בכך שבת 60 היא ממש לא מבוגרת. אצלי הכינוי הזה מתחיל איפהשהוא בין 80 ל-90. 

אבל - בכל גיל, הנוחות היא עניין אישי לגמרי. גובה הרצפה, גובה המושב, גובה התקרה, גובה הדאשבורד, מיקום הדוושות - כל אלה הם פרמטרים שמשפיעים על הנוחות. וזה בלי לדבר על המושב עצמו. אז קח את הגברת לסיבוב בסוכנויות הרכב ותן לה לשבת בכמה וכמה מכוניות כדי שתחוש אותן על ישבנה. ואז תמשיכו בחיפוש משומשות מדגמים דומים. או שתקח אותה למגרשי הליסינג ותן לה להתנסות בהם (אבל אז צריך להביא בחשבון את מצב המושבים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבוגר זה כנראה עניין יחסי שמתי לב שאמרתי היום על אחד בן 50 שהוא מבוגר.. וגם 60 זה מבוגר היא כבר יוצאת לפנסיה. 

מסכים שבאופן כללי כשמדברים על מבוגר כלפי נוחות וכדומה זה יותר 80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף לחיפוש גם מיצובישי asx - שהיא אמנם מעט מיושנת, אבל מצויידת במערכות בטיחות אקטיבית, פחות או יותר בגובה (ובגודל) המתאים, עם מכלולים פשוטים ואמינים והנדסת אנוש שלא מצריכה תואר בהנדסה לתפעול יום יומי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר בת 85 שקנתה לפני חודש הונדה ג'אז היברידית חדשה ב 105000 שח, בטיחותי, מרווח, יושבים גבוהה יחסית וקל לחניה. בגרז לא גדול אבל שווה לבדוק

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, wildlands2019 כתב:

אני חושב שלפני שתרוץ שתעשה סיבוב ותנסה לעלות  ולרדת מרכבים גבוהים, לפעמים זה נראה נוח אך בפועל לא תמיד כך,

אמא שלי בת 60 ולא הסתדרה עם רכבים גבוהים.

היה קשה לה למשוך את עצמה בעליה, ולהחזיק את עצמה בירידה.

לפני 19 שעות, sperial כתב:

תתחיל בכך שבת 60 היא ממש לא מבוגרת. אצלי הכינוי הזה מתחיל איפהשהוא בין 80 ל-90. 

אבל - בכל גיל, הנוחות היא עניין אישי לגמרי. גובה הרצפה, גובה המושב, גובה התקרה, גובה הדאשבורד, מיקום הדוושות - כל אלה הם פרמטרים שמשפיעים על הנוחות. וזה בלי לדבר על המושב עצמו. אז קח את הגברת לסיבוב בסוכנויות הרכב ותן לה לשבת בכמה וכמה מכוניות כדי שתחוש אותן על ישבנה. ואז תמשיכו בחיפוש משומשות מדגמים דומים. או שתקח אותה למגרשי הליסינג ותן לה להתנסות בהם (אבל אז צריך להביא בחשבון את מצב המושבים).

לפני 19 שעות, הדיין כתב:

מבוגר זה כנראה עניין יחסי שמתי לב שאמרתי היום על אחד בן 50 שהוא מבוגר.. וגם 60 זה מבוגר היא כבר יוצאת לפנסיה. 

מסכים שבאופן כללי כשמדברים על מבוגר כלפי נוחות וכדומה זה יותר 80.

לפני 18 שעות, pooh-bear כתב:

הייתי מוסיף לחיפוש גם מיצובישי asx - שהיא אמנם מעט מיושנת, אבל מצויידת במערכות בטיחות אקטיבית, פחות או יותר בגובה (ובגודל) המתאים, עם מכלולים פשוטים ואמינים והנדסת אנוש שלא מצריכה תואר בהנדסה לתפעול יום יומי.

לפני 16 שעות, Michazzz כתב:

מכיר בת 85 שקנתה לפני חודש הונדה ג'אז היברידית חדשה ב 105000 שח, בטיחותי, מרווח, יושבים גבוהה יחסית וקל לחניה. בגרז לא גדול אבל שווה לבדוק

קודם כל צודקים! 60 זה עוד יחסית צעיר ובהחלט לא מדובר בסבתא אלא באישה נמרצת וצעירה.

אני אעביר הלאה את עניין ניסיון רכבים שונים ואני מקווה שיעשו בדיקות בנושא.

כרגע אמרו לי על הגיפון למרות שאני מסכים איתכם שיש עוד אופציות אחרות, נראה מה תהיה החלטתה.

אציע גם את הג'אז החדשה והאם יש עוד רכבים חדשים שעם השקעת מקדמה יחסית גבוהה אפשר לקבל רכב שעונה על הדרישות?

כמובן בהנחה לשמור על הרכב לטווח ארוך

שוב תודה ענקית!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לאחר שיחה איתה נתנו לי כמה דגשים:

1. יש התעקשות על ג'יפון

2. אפשר להתפשר על תא מטען קטן יותר

3.ספורטאג מרגיש גדול ורצוי משהו קטן יותר

למרות שקודם היה נשמע שהרצון הוא משהו שונה עכשיו נראה שכיוון הוא לגיפון קטן יחסית.

אשמח להצעות גם לחדשים וגם למשומשים אני אנסה לברר תקציב מדויק למקדמה\רכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין התנגדות לרכב היברידי, קיה נירו 2017-2018 מתאימה לדרישות ותהיה חסכונית מאוד בעיר.
אמנם היא פחות גבוהה מספורטאז' אבל מרגישה פחות פחות מגושמת לתימרונים.
צריך רק למצוא רכב עם קילומטראז' שפוי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם!!! עזרתם לי מאוד!

ניסיתי להציע את הסובארו XV והסוזוקי  ולצערי נאמר שעדיין גדול 

לפי מה שאני רואה האופציה היחידה במחירים האלה היא כנראה הקיה סטוניק.

האם מאזדה CX3 או סיאט ארונה או הונדה HR-V גם יכולות להיות אופציה? או שפספסתי משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...