Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב 7 מקומות

danidani
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אנחנו לקראת התרחבות המשפחה ל4 ילדים ולכן מחפש להחליף את המיצובישי לנסר שלנו (שעשתה עבודה מדהימה) לרכב 7 מקומות. 

מה שחשוב לי זה אמינות וצריכת דלק שפויה(לא יותר מ1 ל12). אם גם הרכב יהיה בעל תא מטען מספק למשפחה ועם חווית נהיגה נעימה אז בכלל הרווחתי. 

נוסעים בממוצע משהו כמו 20 אלף בשנה, ולבנתיים הגעתי ל2 אופציות: פורד s max , רנו גרנד סניק, ודאצ'יה לודג'י. 

לגבי הפורד מצאתי לא מעט תלונות ברחבי הפורומים על בעיות בגיר/מנוע/מצמדים וכו'... כך שזה קצת מדאיג אותי. בנוסף אני לא בטוח מה צריכת הדלק שלה. 

לגבי הדאצ'יה הבנתי שחווית הנהיגה ממש מזעזעת ולכן למרות שהיא אמינה ועם צריכת דלק טובה(במיוחד גרסת הדיזל) קש לי לבחור בה. 

אשמח לשמוע תובנות על הדגמים האלה, או על דגמים אחרים שעונים לצרכים שלנו

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תחושתי (מה שאתה מחזיק ומה שאתה מחפש) אתה לא רוצה להשקיע הרבה מידי וגם מחפש אמינות טובה,

הלוג'י (אין אוטומט) תעשה עבודה מציויינת ותהיה מרווחת מהסניק המוזכרת כאן וחווית הנהיגה תהיה דומה ללנסר.

הסניק יותר בטיחותית טובה ואמינה בסה"כ מה שכן עלויות אחזקה גבוהות משמעותית, טיימינג יקר להחריד, והחלפת קלאצ'ים לא זולה פעם ב...קרסו לא עושים טוב עם המותג בעלויות טיפולים וחלפים.

מעט צפופה יותר אבל עם עלויות אחזקה שפויות בהרבה יש בקיה קארנס.

והמיצובישי אוטלנדר שכבר נכתבו עליה כאן לא מעט מילים שסה"כ היא אמינה נוחה וצפופה יחיסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא פג'ו 5008?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המימון אני יכול לשלם עד 45,000.

לגבי הסיטרואן דווקא הבנתי שהאמינות ממש לא טובה, ולגבי הסניק הבנתי שהגיר הוא בעיתי וצפויות בעיות בגלל המנגנון היבש של המצמדים. 

הקאיה קארנס והאאוטלנדר הם יקרות מידי לסכום שיש לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WAT?

איזה מנגנון יבש של המצמדים בסיטרואן?

אם אפשר לסמוך על אתר אוטו, אז עוד בדור הקודם של הרכב היו כבר גרסאות עם גיר אוטומטי פלנטרי.

היו גם גרסאות רובוטיות חד מצמדיות, דווקא ממה שאני מכיר הגיר החד מצמדי שלהם אמין למדי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך, צריכת הדלק של האס מקס גבוהה בצורה קומית כמעט. מבחינת הנאה מנהיגה - מקום ראשון. מבחינת אמינות ובעיקר מחירי חלפים - מקום אחרון.

פיקאסו בלי להתבלבל, רכב נהדר, תכנון פנימי מבריק.

לודג'י זאת אופציה סבירה ושפויה אבל יש רק גיר ידני.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בפורום סיטרואן 7 מקומות למכירה 

תדגום אותו

אני לא מכיר את המוכר או את הרכב אסל לפי המודעה זאת נראית עסקה טובה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.12.2020 בשעה 18:45, dorsht כתב:

WAT?

איזה מנגנון יבש של המצמדים בסיטרואן?

אם אפשר לסמוך על אתר אוטו, אז עוד בדור הקודם של הרכב היו כבר גרסאות עם גיר אוטומטי פלנטרי.

היו גם גרסאות רובוטיות חד מצמדיות, דווקא ממה שאני מכיר הגיר החד מצמדי שלהם אמין למדי.

המנגנון של המצמדים שכתבתי היה ביחס לרנו גרנד סניק.

לגבי הסיטרואן מהבדיקה זעשיתי על הדגם של הדיזל הם הרבה יותר יקרים מהדאציה, כדי להביא אחד כזה בפחות מ160000 ק"מ צריך 55,000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש חוכמה להשוות את הדאצ'יה לסיטרואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתם לחפש סורנטו? זה ייתן לכם את מרחב הפנים שאתם רוצים ברכב. והוא רכב מאוד אמין ועלויות תחזוקה נמוכות יחסית. מבחינת תקציב לא ממש הבנתי מהשיחה מהו, אבל מציע לבדוק מימון יש לרוב אם קונים מהיבואן אפשרויות לא רעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב עד45,000 כבר רשם

לא ממליץ לקנות סורנטו 2.4, מנוע מועד לפורענות, ככל שישן יותר כך קטן הסיכוי להשתתפות היבואן בעלות התיקון הגבוהה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...