Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה צובעים את החניונים בצע החלק הזה, במיוחד שהוא רטוב זה סכנת נפשות

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מבין את המטרה של הצבע הזה.

אני בטוח שמבחינה בטיחותית הוא שואף לאפס. שהוא רטוב מגשם, במיוחד בחלקים שקרובים לכניסה הוא מחליק בטרוף, טיפה גז הגלגלים מפרפרים,

אם באים לסיבוב במהירות שבכביש יבש נחשבת זהירה, מחליקים שזה רטוב.

מה הבעיה להשאיר אספלט בלי הצבע המטומטם הזה ולסמן חניות בלבן כמו בחניון חיצוני?

שלא לדבר על הרעש שזה עושה שזה יבש, וכל המתלהבים מפרפרים על זה בכוונה.

בנוסף, הוא מסוכן גם להולכי רגל, לפני כמה שנים אשתי דרכה בחלק שהיה רטוב ממים של רכב שעמד עם מזגן ביציאה מהקניון לחניה, החליקה ושברה את המרפק.

יש הסבר לצבע הזה חוץ מזה שזה אסטטי?

ליאור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה עיריות צובעות את הכביש עם צבע אשר גורם להחלקה ומחזיק מעמד שנה?, כסף.

יש צבע נגד החלקה ומחזיק מעמד שנים ויותר בטיחותי, אבל יקר.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם הגלגלים מפרפרים בתחילת נסיעה - הנהג האיץ מהר מדי במחשבה " יש עליה(בדר"כ) אז צריך רגל כבדה על דוושת האוץ" או שצמיגי הרכב קרובים לסיום חייהם.

2. בחניון לא נוסעים במהירות אשר מתאימה לכביש, לא כל שכן בסיבוב בחניון.

3. רעש צורמני? לא מטרד רב מדי. אם כבר, הוא מוסיף לבטיחות.

4. החלקת הו"ר תקרה לרוב במהירות הליכה גבוהה יחסית כשלכך יש לצרף את סוג סולית הנעל.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר כדי לגרום להורדת מהירות, מה עוד שזה לא אמור להפריע במהירות המותרת בחניונים שעומדת על 30 ק"מש.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ariel000 כתב:

למה עיריות צובעות את הכביש עם צבע אשר גורם להחלקה ומחזיק מעמד שנה?, כסף.

יש צבע נגד החלקה ומחזיק מעמד שנים ויותר בטיחותי, אבל יקר.

כמה שאתה צודק! ולא רק בערים  , גם כבישים בינעירוניים בארץ מסומנים בצורה מחפירה. כל הזמן צובעים והצבע מחזיק מעמד כמה חודשים וזהו. פשוט לקנא במדינות אירופה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, kompy כתב:

1. אם הגלגלים מפרפרים בתחילת נסיעה - הנהג האיץ מהר מדי במחשבה " יש עליה(בדר"כ) אז צריך רגל כבדה על דוושת האוץ" או שצמיגי הרכב קרובים לסיום חייהם.. לחיצה רגילה, ממש לא כבדה. לא היה קורה אם לא היה צבוע

2. בחניון לא נוסעים במהירות אשר מתאימה לכביש, לא כל שכן בסיבוב בחניון. שוב, נסיעה רגילה במסגרת המגבלות. לא היה קורה אם לא היה צבוע

3. רעש צורמני? לא מטרד רב מדי. אם כבר, הוא מוסיף לבטיחות. בטיחות? אולי דאווין. למה אני צריך לשמוע את הצפצוף הטורדני הזה בתמרוני חניה, שאני עומד במקום ומסובב את ההגה מנעילה לנעילה?

4. החלקת הו"ר תקרה לרוב במהירות הליכה גבוהה יחסית כשלכך יש לצרף את סוג סולית הנעל. אז עכשיו הולך הרגל אשם. שוב פעם, לא היה קורה אם לא היה צבוע.

תקרא את התשובות שלי.

בכל מקרה, אני מדבר על צביעה מלאה של החניון באפור, לדעתי לא מוסיף כלום חוץ מאסתטיקה. אם היה נשאר האספלט השחור הרגיל, ורק היו מסמנים את החניות, לא הייתי מצייץ.

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשאר בטון חשוף אז עם הזמן הוא נשחק ומייצר אבק רב.

בנוסף, הבטון סופג מים ושמן, ועם הזמן והטפטופים הוא יהיה מאוד לא אסטטי ובלתי ניתן לניקוי. הצבע באפוקסי מתנקה בקלות.

• רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה שעושה קצת שכל. 

אז התשתית מתחת היא בטון ולא אספלט? למה בטון?

לדוגמה, איפה שאני מתכוון, יש חניון חיצוני שהוא אספלט, וההמשך שלו מקורה ומעליו מרכז מסחרי והחלק הזה צבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אני ממש אוהב את האפוקסי הזה. לא מוצא בו שום בעיה. זה נראה נקי תמיד, ולבעלי הנעה אחורית מספק חווית חנייה משודרגת :)

• מצחיק 3
  • מעניין 2

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע הזה, בשילוב כמה טיפות מים, חלקלק במידה מסוכנת. מבחינה מסויימת זה טוב כי גורם לנהגים להאט, אם כי התחושה מאוד לא נוחה. מצד שני, ראיתי יותר מהולך רגל אחד מחליק החלקה מסוכנת, בהחלט יכול לגרום פציעות משמעותיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, kompy כתב:

1. אם הגלגלים מפרפרים בתחילת נסיעה - הנהג האיץ מהר מדי במחשבה " יש עליה(בדר"כ) אז צריך רגל כבדה על דוושת האוץ" או שצמיגי הרכב קרובים לסיום חייהם.

2. בחניון לא נוסעים במהירות אשר מתאימה לכביש, לא כל שכן בסיבוב בחניון.

3. רעש צורמני? לא מטרד רב מדי. אם כבר, הוא מוסיף לבטיחות.

4. החלקת הו"ר תקרה לרוב במהירות הליכה גבוהה יחסית כשלכך יש לצרף את סוג סולית הנעל.

לא קראתי עת כל הדיון, אגיב לך ספציפית.

אתה קודם כל החלטת להיות "אנטי" ואז לנסח תגובה? כי פשוט השטחת פה גיבוב של שטויות שאפילו ילד לא היה קונה.

נהג אמור להחליק גלגלים לקבלת אינדיקציה? על הולך הרגל צריך נדרש לנעול נעליים מיוחדות כדי ללכת בחניון? רעש צומרני היא דרישת בטיחות? אסור ללכת מהר בחניון, רק לאט?

מה עבר עליך בזמן שרשמת עת ערימת השטויות הזו?

עריכה אחרונה על ידי tepic
  • אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי הוא טוב יותר לתחזוקה.

אני בספק שהכוונה היא לגרום לנהגים להאט (את זה אפשר להשיג באמצעים אחרים פשוטים יותר).

אבל סכנת ההחלקה כשרטוב להולכי רגל ורוכבי דו״ג היא בעיה. מצד שני, חניון תת קרקעי לא אמור להרטב מגשם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי לרגע שזו המטרה. סה"כ הצבע הזה מסוכן. אישית סבלתי מאד מהצביעה הזו בגרנד קניון בחיפה (בעבר הייתי מגיע לשם יום יום לחדר הכושר. כעת, בגלל הקורונה, לא מגיע בכלל).

מקורות המים? גשם שעובר בין העמודים, מים מגלגלי רכבים בכניסה, דליפות מצנרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@tepic, החלטת להיות עדי אשכנזי - "מה זה השטויות הללו". זכותך לחשוב אחרת אך תלמד להתבטא בלי לרדת לגופו של אדם. הפוסל, במומו פוסל.

יש לכם בעיה עם צביעה באפוקסי, תעמידו אץ רכבכם בחניון אחר.

@bjlb, תקרא שוב את הודעתך הראשונה - "אם באים לסיבוב במהירות שבכביש יבש נחשבת זהירה, מחליקים שזה רטוב"

בחניון לא נוסעים במהירות המותאמת לזו של כביש יבש, גם אם היא זהירה. בחניון נוסעים הרבה פחות מהר.

רעש - על מה דאווין? בטיחות - כן. כשהנך שומע רעש צורמני(לא פרפור גלגלים לשם דאווין) הנך יודע כי בקרבתך יש רכב, לכן תזהר שבעתיים מאשר חניון עשוי יציקת בטון חשוף.

לדעתי, אם הצלחת לפרפר, אז כן רגלך היתה כבדה.

הו"ר שמחליקים עשו זאת כתוצאה של חוסר זהירות.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...