Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת פג'ו 208 בעסקת "0 ק"מ"

Neus
שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Just now, llaavvii כתב:

שוב, רק שים לב שאתה מקבל את הדגם לאחר מתיחת פנים (עדיין עם הגיר הישן של 6 הילוכים).

איך אני יכול לדעת שהדגם עבר מתיחת פנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאן מדובר כנראה בשאריות הדגם הישן. 

ממחיץ לבדוק לעומק. למרות שההבדל די זניח בין הישן למחודש. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, stum כתב:

זוכר שזה קרה עם הקליאו, שאחרי הרבה זמן שהוצעה סביב ה85, פתאום ירדה לזנות ונמכרה סביב ה65.

תוך שבוע-שבועיים המחירים ביד 2 עבור רכבים בני שנתיים-שלוש ירדו בעשירייה.

85 היה המחירון הרשמי שלה ואולי מחיר אמיתי כשהיתה חדשה אבל לפחות שנתיים ויותר כולם הוציאו אותה ב 70 בונקר (במסגרת ״ימי מכירות״ חודשיים או בכלל)

אכן היה מבצע כסאח של ניקוי מחסנים לקראת המחליפה ב 65 וזה המחר הנמוך ביותר שהרכב אי פעם הגיע אליו, זה לא החזיק הרבה זמן ובתוך שבוע-שבועיים כל היחידות עפו. כשמכרתי את הרכב שלי כולם התייחסו אליו כמחיר של 70 במקור, אפילו אלו שהכירו את המבצע הנקודתי שהיה של ה 65 (ופספסו אותו לצערם) ידעו שבתכלס זה רכב שעלה 70 חדש. ל 85 אף אחד לא התייחס אפילו בצחוק ולא זלזלתי באינטליגנציה של הקונים בלהעלות את המחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c3 החדשה, בגרסא המאובזרת ניתן לקנות ב97 אצל היבואן עם 5 שנים אחריות. 

האם לחסוך 16 אלף שקל שווים תוספת יד, פחות אחריות ופחות אבזור... 

אני לא בטוח, בסוף שתרצה למכור זה יתקזז. 

(ד"א לסיטרואן c3 עם אחריות יש שוק פעיל מאוד ורכבים נמכרים במחיר מחירון תוך פחות משבוע, פספתי ככה 2 רכבים) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, dor_shay כתב:

סיטרואן c3 החדשה, בגרסא המאובזרת ניתן לקנות ב97 אצל היבואן עם 5 שנים אחריות. 

האם לחסוך 16 אלף שקל שווים תוספת יד, פחות אחריות ופחות אבזור... 

אני לא בטוח, בסוף שתרצה למכור זה יתקזז. 

(ד"א לסיטרואן c3 עם אחריות יש שוק פעיל מאוד ורכבים נמכרים במחיר מחירון תוך פחות משבוע, פספתי ככה 2 רכבים) 

העניין הוא ש97K זה כבר מחוץ לתקציב שלי. הC3 המוצעת מ0 ק"מ היא בגירסת FEEL. 

בשורה התחתונה-אם התקציב שלי הוא באיזור ה-80K (עם אפשרות לחריגה קלה), האם רכישת הדגם שציינתי יכולה להיות אופציה טובה, או שכדאי לי לחפש, באותו התקציב, רכבים אחרים שהם דווקא יד 2 (משנתונים נמוכים יותר)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה סופר מיני בתקציב 80K בלי דרישות מיוחדות (ספורטיביות/יוקרה/אבזור) אז אני לא רואה סיבה למה שתלך לחפש דגם ישן יותר ביד 2 באותו התקציב, מה זה יתן לך שמהותי עבורך? כנראה רק יותר כאב ראש. 

אם העניין זה חיסכון כספי והיית מעדיף לעשות החלטה כלכלית "שקולה" יותר ולרדת בתקציב, אז כן, סופר מיני משומשת ביד 2 זו אופציה. אם אתה כן נעול על ה 80 כסכום שאתה רוצה להקדיש לזה אז אני לא רואה אופציה עדיפה כרגע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Neus כתב:

העניין הוא ש97K זה כבר מחוץ לתקציב שלי. הC3 המוצעת מ0 ק"מ היא בגירסת FEEL. 

בשורה התחתונה-אם התקציב שלי הוא באיזור ה-80K (עם אפשרות לחריגה קלה), האם רכישת הדגם שציינתי יכולה להיות אופציה טובה, או שכדאי לי לחפש, באותו התקציב, רכבים אחרים שהם דווקא יד 2 (משנתונים נמוכים יותר)?

זה תהליך בלתי נגמר.

ב-80 אפשר לקנות 208 חדשה מאפס ק"מ. אם הולכים שנה שנתיים אחורה, בטוח אפשר למצוא C3 הכי מאובזרת שיש במצב מעולה. אם מוכנים ללכת עוד קצת אחורה, אפשר למצוא משפחתית חזקה ומאובזרת, וכך הלאה.

השאלה היא מה אתה מחפש לקנות ומה חשוב לך. בלי זה אי אפשר לענות על השאלה שלך. אם אתה חייב רכב חדש וזו מגבלת התקציב המוחלטת שלך, אז ה-C3 תהיה קניה סבירה, וגם ה-208. אם אתה מחפש משהו "יותר" (מאובזר, מרווח, חזק, נח, ווטאבר) ויכול לחיות עם רכב משומש, יש בטוח רעיונות אחרים. בקיצור, מה אתה מחפש?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב אל תתפזר הC3 אחרי מתיחת פנים נמכרת ב81.5K ולטעמי יותר "שיקית".

הפער בינה לבין המאובזרת מהיבואן הוא 20% בערך (לא שווה בכל מקרה שוב לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן הביטחון שה-c3 שמוצעת באפס קילומטר היא מהדגם החדש? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לקנות באותו מחיר יד 2, מאובזרת עם יותר שנים אחריות

לדוגמא (שנה על הכביש עם עוד 4 שנים אחריות) - https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars/citroen-c3?manufacturer=30&model=265&Order=6&open-item-id=nrt48x5z&viewPage=item-page-popup

אין לי שום קשר לרכב ואין לו מושג מה המצב שלו באמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, pooh-bear כתב:

זה תהליך בלתי נגמר.

ב-80 אפשר לקנות 208 חדשה מאפס ק"מ. אם הולכים שנה שנתיים אחורה, בטוח אפשר למצוא C3 הכי מאובזרת שיש במצב מעולה. אם מוכנים ללכת עוד קצת אחורה, אפשר למצוא משפחתית חזקה ומאובזרת, וכך הלאה.

השאלה היא מה אתה מחפש לקנות ומה חשוב לך. בלי זה אי אפשר לענות על השאלה שלך. אם אתה חייב רכב חדש וזו מגבלת התקציב המוחלטת שלך, אז ה-C3 תהיה קניה סבירה, וגם ה-208. אם אתה מחפש משהו "יותר" (מאובזר, מרווח, חזק, נח, ווטאבר) ויכול לחיות עם רכב משומש, יש בטוח רעיונות אחרים. בקיצור, מה אתה מחפש?

האמת? אני מעדיף לוותר מעט על אבזור ועל גודל ולקנות רכב חדש. למה חדש? יותר מדי סיפורים של משפחה וחברים שנכוו בשוק היד 2 (גם עם רכבים "אמינים" כביכול). נכון שאפשר למצוא מציאות, אבל קניית רכב משומש היא עדיין חתול בשק. אני לא שולל לחלוטין קניית רכב יד 2 (אם כי במקרה כזה אצטרך להשקיע מאמץ בבדיקת הרכב טרם רכישתו) אך מעדיף רכב חדש. אני שוקל ברצינות לרכוש את הפג'ו או את הC3, נשמע מכם שמדובר בשתי עסקאות שיכולות להיות מצויינות. האם לדעתכם קיים סיכוי למיקוח על המחיר הסופי עם החברות שמוכרות רכבי 0 ק"מ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...