Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

הוזמנה הראשונה (מהקישור ביוטיוב) A118C, נמתין 72 שעות עד להזמנה השניה,

אם אני יזמין את ה119 גם צריך להמתין או מכיוון שזה לא אותו מוצר אז ניתן להזמין?

שים לב שמה שקובע אינו מועד ההזמנה וגם לא מועד המשלוח - אלא מועד ההגעה לארץ.

אם הסיני ישלח את כל החבילות יחד והן תגענה יחד - המכס רשאי להשית עליך מיסים. למרות שהסבירות לכך נמוכה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלכס, רציתי לשאול לדעתך האם יש הבדל (מבחינת ה-spec לא נראה שיש), בין VIOFO A118C לבין ה- A118C - B40C שנמכרות ב-gearbest (את ה- A118C - B40C כבר יש לי כמה שבועות כשקניתי אחרי הסקירה שלך).

תודה

You can’t really know someone until you fight them

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, רציתי לשאול לדעתך האם יש הבדל (מבחינת ה-spec לא נראה שיש), בין VIOFO A118C לבין ה- A118C - B40C שנמכרות ב-gearbest (את ה- A118C - B40C כבר יש לי כמה שבועות כשקניתי אחרי הסקירה שלך).

תודה

בגדול אין הבדל, אותו מעבד ואותו חיישן צילום.

ההבדל מתבטא באיכות בניה, שאר החלקים שהם לא המעבד וחיישן הצילום, יכולים להיות שונים.

והתוכנה שונה.

אלכס יש חדש לגביי ה A119S, מתי תקבל לסקירה?

המצלמה כבר נמכרת בחנויות לדוגמהfoxoffer, אך לא בגירבסט.

כל עוד היא לא נמכרת בגירבסט, אני לא אעשה סקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין הבדל, אותו מעבד ואותו חיישן צילום.

ההבדל מתבטא באיכות בניה, שאר החלקים שהם לא המעבד וחיישן הצילום, יכולים להיות שונים.

והתוכנה שונה.

האםהייתממליץלהשקיעיותרולקנותאתהVIOFO?

You can’t really know someone until you fight them

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מצלמה במחיר סביר שאוכל להרכיב ולפרק בכל פעם ושתתחבר למצת.

כמו כן אני רוצה להמנע ממצלמות שהמתקנים עלולים להשאיר סימנים על השמשה.

יש המלצות כלשהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ניסיוני הסרה של M3 לא בעייתית ולא משאירה סימנים. אבל אפשר גם תושבת ואקום (שהיא חד פעמית, פעם אחת שמתי ואחרי זה אם תוריד ותשים שוב, היא כל פעם תיפול לך). יש תושבות למצלמות המאפשרים הורדה קלה, למשל התושבת שבאה עם A118/A119

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ניסיוני הסרה של M3 לא בעייתית ולא משאירה סימנים. אבל אפשר גם תושבת ואקום (שהיא חד פעמית, פעם אחת שמתי ואחרי זה אם תוריד ותשים שוב, היא כל פעם תיפול לך). יש תושבות למצלמות המאפשרים הורדה קלה, למשל התושבת שבאה עם A118/A119

סבבה.

ובמצלמות המדוברות, הן עובדות עם המצת של הרכב?

כמו כן, מה קורה ברכבים עם מערכת START&STOP?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

START STOP לא אמור לכבות את המחשמל של הרכב. זה עובד עם מצת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא זוכר שיש בעיה עם start&stop.

בגלל נפילת המתח בהתנעה, המצלמה קוטעת את ההקלטה, היא לא נכבת אבל נוצרת פעולה של כיבוי מדומה.

בגלל התופעה הזאת, כל פעם שיש נפילת מתח, חסרות כ7-8 שניות הקלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוקטביה לא היה לי בעיה עם זה. כאשר הייתי שוכח לכבות את המערכת, המצלמה לא כבתה מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, המצלמה לא נכבת.

מבוצע כיבוי מדומה.

זאת אומרת ההקלטה מפסיקה ומתחילה מ00:00.

במצב כזה נוצר חוסר של 7-8 שניות הקלטה.

זה קורה כל פעם שהמערכת נכנסת לפעולה.

מדובר ב7-8 שניות קריטיות שתמיד יהיו חסרות ברמזורים.

אצלי אין מערכת כזאת, אבל היה פה חבר פורם שסבל מזה.

לא מצאנו פתרון לבעיה והבחור נאלץ לכבות את המערכת לטובת המצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי דבר כזה. אצלי במצלמה אם אין חשמל, היא נכבית באותה שניה. כל ההקלטות שראיתי רציפות. אולי זה תלוי מהספק של המצלמה. המצלמה הקדמית מסוג A119 ואחורית G1WC (שלא הייתי בודק אותה בדרך קבע - כך שאני לא יכול לומר בוודאות).

אולי זה תלוי מרכב. אבל בלי קשר, אני ממליץ בחום לבטל START STOP. אני יודע איך לעשות את זה בVAGית לצמיתות.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...