Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4 שנים ו 60k ק״מ עם קליאו ספורט 2003 - אז כמה קשה זה לחיות עם צרפתייה חמה?

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, Pecan כתב:

מסוג השרשורים שאני הכי אוהב.
רכב מדהים שרק חולי הגה ידעו להעריך.
תוכל לשלוח קישור למשתמש RK?

@RK

• מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

איזה קטע, אני כמעט קניתי את הרכב הזה מניר (היד הראשונה), אבל התמהמהתי, פיספתי וקניתי את האחות התאומה שהייתה הרבה פחות מתוחזקת ובשנתיים איתה שילמתי על זה הרבה..

בהחלט רכב שדורש תחזוקת מנע, תעשה פינג לפני שאתה מתכנן למכור 🙂

04092009447.jpg

• מעניין 2

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שחור משנתון כזה שנראה ככה, שאפו שאפו. אומר הרבה על כל השאר, באמת שא צריך לנבור בתא המנוע כדי להבין שהכל כנראה מתוקתק.

קצת צורם לי מה שאתה מספר על האחזקה. או שאתה פנאט ואני יכול להבין את הפנאטיות, או שבאמת אין בעל מקצוע אחד לרפואה שיכול להבצא את העבודה שתיארת על הצד הטוב ביותר. לי זה מאוד מוזר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מעניין 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר הרבה רכבים מלוקקים קוסמטית שהם פח אשפה מכנית. אין באמת קשר.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שירשור. תמשיך לעדכן.

מכונית שתמורת הפאן האדיר שמספקת מחייבת אותך להקריב קורבנות.

חייבים להיות צעירים בשביל כך (צעיר במקרה זה לא נמדד בגיל שרשום בת.ז.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, EliC25 כתב:

אני מכיר הרבה רכבים מלוקקים קוסמטית שהם פח אשפה מכנית. אין באמת קשר.

תיזהר עם הליקוקים בתקופה הקרובה,

יש שמועות שקורונה עוברת דרך משטחים .

• מצחיק 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, farkash7 כתב:

רכב שחור משנתון כזה שנראה ככה, שאפו שאפו. אומר הרבה על כל השאר, באמת שא צריך לנבור בתא המנוע כדי להבין שהכל כנראה מתוקתק.

קצת צורם לי מה שאתה מספר על האחזקה. או שאתה פנאט ואני יכול להבין את הפנאטיות, או שבאמת אין בעל מקצוע אחד לרפואה שיכול להבצא את העבודה שתיארת על הצד הטוב ביותר. לי זה מאוד מוזר.

כמו שאמרתי, רוב העבודה על הרכב הזה פשוטה, להחליף חיישן או כמעט כל דבר אחר זה כל מוסך יעשה ויעשה טוב, אבל להחליף חיישן לוקח 10 דקות.

יש מספר דברים ברכב הזה בגלל הבנייה המיוחדת שלו שעבודה עליהם צריכה להתבצע על ידי מי שיודע, יש פה מוסכים עם ניסיון בקליאו ספורט, אבל לא מספיק. ואני לא מאשים אותם, אין מספיק רכבים כאלה על הכביש. 

תהליך כמו טיימינג - כדי להתבצע נכון, כולל לא מעט שטיקים שצריך לעשות על מנת שזה יקרה, ה״שטיקים״ האלה הם הוראות יצרן מאוד מסוימות (כמו לפרק את הפלאג ולתקוע מברג בצילינדר מס׳ 1...) שנשמעות שטותיות אבל מאוד חשובות. ההבדל בסופו של דבר בטיימינג לדוגמא מתבטא ב 11 כ״ס, וברכב כזה זה מאוד משמעותי.

בתאריך 19.9.2020 בשעה 22:14, Stav132 כתב:

כתיבה יפה ומפורטת ונראה שאתה אוהב את הרכב רק דבר אחד קפץ לי וזה התיאור של המנוע כפנינה . הוא לא, במקרה הטוב הוא אנמי עם ה 20 קגמ שלו במיוחד בהשוואה למנועים מודרנים לגבי ההתנהגות לא מתווכח איתך. 

גם ה 1 ל 18 נשמע לי אופטימי מידי.

בשיוט מאוד רגוע המחשב מראה 5ל׳ ל 100 ק״מ, יש סטיה קטנה מאוד של המחשב מול הצריכה בפועל ולכן הבאתי את הנתון.

לגבי המנוע, חשוב להבין שזה לא איזו איביזה טורבו עם 250 כ״ס, כשאני אומר פנינה, אני מתייחס לרכבים צרפתיים ספורטיבים באותו השנתון של הקליאו, ומתייחס לאטמוספריות.

בתאריך 19.9.2020 בשעה 23:28, Potato כתב:

לא הבנתי למה הוחלפו מזרקים ומה זה נועד למנוע.

ואיך הגודל של ההגה? הוא עצום או נראה כך בתמונות רק.

רכב שכיף לראות על הכביש :)

ההגה נוראי- כמו אוטובוס.

המזרקים הוחלפו כי היה קצת היסוס בהאצה מסל״ד נמוך, כשהחלטתי לעשות יישור קו לכל מערכת ההצתה כולל המזרקים הבעיה הסתדרה אז אני לא יודע בדיוק אם זה מגיע מהמזרקים

תודה לכולם, אמשיך לעדכן.

• אהבתי 2

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2020 בשעה 23:25, falou כתב:

ההבדל הכי מהותי בין ה-Mk1 ל-Mk2 הוא מידות הגלגלים. פחות לחימת הגה עם הג'אנט 16, אבל גם פחות תחושה וזריזות בהיגוי. מיותר.

יש שלוש מכוניות בהיסטוריה שלי שהייתי חוזר אליהן היום, אם אפשר היה לקנות כחדשה. מקום שני זו הקליאו ספורט Mk1. לרכב היו שני חסרונות, מקרקש, ו-ABS שמופעל במהירויות נמוכות שלא לצורך. כל השאר סבבה.

נו מה אתה טיזרית עכשיו, מה האחרות?

כמעט קניתי פעם את ה-MK1 של שלקייס, אבל בסוף ילד עם שיער ארוך קנה אותה לפניי @rupni

איזה טעות.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX וולקן. מין שילוב לא אפוי של מכונית מאוד נוחה ונעימה לנהיגה, עם התנהגות כביש שגובלת בלא בטיחותי, עם היגוי סופר מהיר, Turn-In מיידי ונטייה להיגוי יתר. השילוב הזה הופך כל פניה לדרמטית בשבריר שניה של הפניה טיפה יותר מדי מהירה של ההגה. קטע שלא נמאס ממנו. שאר הזמן זו פשוט מכונית שכיף ונעים לנהוג בה.

ו-BMW 325 קופה (E36). השילוב המדוייק של הנעה אחורית שצריך לדעת לשלוט בה יחד עם מספיק תרבותיות כדי שלא תגמור בקלות מדי בגדר. הכל מרגיש נכון, הכל יצוק בבטון, ובימים שלפני הטורבואים בלחץ נמוך, שומדבר לא היה מושך מלמטה כמו מנוע עם צילנדרים בטור. אבל למען האמת, היא אף פעם לא היתה שלי. אבל היו לי איתה כמה חודשים צמודים, אז אני מלאים אותה לצרכי הרשימה. מדורגת מס' 1, כמובן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי קלרה, השחורה והנאוה, איזה כיף לקרוא שאתה עדיין שומר ונהנה ממנה. 

מעטות הספורטיביות שזוכות לידיים שומרות וארוכות כמוה. 

המנוע הזה ידוע באמינותו, בהנחה שלא מחפפים ואתה מוכיח זאת. 

מעניין אותי לדעת איך גילית שהטיימינג לא מכוון, כי העבודה בוצעה ע"י מכונאי מומחה על המנועים האלו f4r. 

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...