Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, Transporter כתב:

לפני שניה כתבת כאן שיש לו פנסיה והוא לא צריך לדאוג לכלום

עכשיו הוא דואג לחזור לעבודה ?

אתה מתייחס אלי? כתבתי שאני לא חושב שהחברה שלו היא הטריגר במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לחפש סיבות נסתרות מתחת לבלטה (ובטוח יש כאלה). הבנאדם כנראה אגו מניאק ולוקה בתסמונת הלשעבר. מוכן לחתום שאם הוא היה שר הבריאות בימים אלו הוא לא היה מיישם את ההמלצות ההזויות שלו (ברגע שהפעולות שלך עלולות לעלות בחיי אדם אתה פתאום חושב פעמיים ולא יורה שטויות כמו תת מקלע). מוכן לחתום2 שהוא לא ימליץ לקרובים ולחברים שלו להמשיך להתנהל כאילו אנחנו בשגרה רגילה (וגם אם כן הם בטח לא יקשיבו לו).

ובלי קשר הבנאדם אידיוט, הבאתי לפני כמה עמודים 3 ראיונות איתו, אחד בראשית המגיפה בו טען שמדובר בשפעת עם יחסי ציבור, שהיא לא תצא מסין ועוד הגיגים, ועוד שני ראיונות אצל גיא לרר ואמנון לוי בהם עימתו אותו עם טענות (טעויות) העבר שלו והוא המשיך בשלו (כלומר, להתבזות). מטורלל על כל הראש.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, ChemGuy85 כתב:

לך תדע איזה עסקים נוספים יש לו או לאשתו או לילדיו. 

באופן מאוד מאוד כללי הוא טוען בגדול שלא צריך להתייחס לכל מספרי הנדבקים, כי בסופו של יום יושבים במיון מעטים, שרק חלק קטן מהם יכול להסתבך. או במילים אחרות - רוב האוכלוסיה תתחסן לבד

הוכחה לזה - אחרי שהורידו את הסגר בסין לא ראו גל שני כי אנשים קרוב לודאי מחוסנים

אבל עזוב את זה רגע.

בוא נעשה סדר.  אתה טוען ש

כל מי שטוען שיש בלימה ולא הולך להיות כאן כאוס - עושה את זה כי יש לו אינטרס \ עסק \ לנכד שלו יש חברת תרופות

כל מי שאומר שאלפי אנשים הולכים למות כאן והמדינה הולכת לקרוס - אין לו שום אינטרס והוא בנאדם שקורא את המפה נכון וצריך להקשיב לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה שתביא לסוף כל השאלות האלה של כמה כבר נדבקו וכל מה שמסביב היא בדיקות סרולוגיות. אישית, אני מאמין שעקב רמת ההדבקה של הוירוס הזה כמות החולים ואלו שכבר חלו והבריאו באוכלוסיה גדולה יותר מהספרים הידועים, אבל כנראה לא ברמה שתשנה עולמות - 2-3% ולא 30-40% מהאוכלוסיה כבר חלו והבריאו..

עריכה אחרונה על ידי garicho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Transporter כתב:

כל מי שטוען שיש בלימה ולא הולך להיות כאן כאוס - עושה את זה כי יש לו אינטרס \ עסק \ לנכד שלו יש חברת תרופות

כל מי שאומר שאלפי אנשים הולכים למות כאן והמדינה הולכת לקרוס - אין לו שום אינטרס והוא בנאדם שקורא את המפה נכון וצריך להקשיב לו

לא, הוא טוען שאם הבנאדם כבר טעה פעם, פעמיים ושלוש, ועדיין ממשיך בקו המחשבה שלו, משהו חוץ מההיגיון מכווין אותו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת חדשות לגבי Remdesivir. מחקר ראשוני לגבי יעילות פורסם ב-NEJM.

לסיכום בחולים קשים - בטוח לשימוש, תוצאות לא רעות אבל לא כדור כסף. מחכים עכשיו לתוצאות המחקר בחולים בינוניים.

https://www.fiercebiotech.com/biotech/gilead-clinical-data-hint-at-efficacy-remdesivir-covid-19

————————————————————————

יד אחת:

מחלקת 500 שקל לכל ילד כדי להתמודד עם הקורונה

יד שניה:

גורמת להסתערות על סניפי הדאר כדי לקבל את 500 השקלים ובדרך מדביקה רבים במחלה.

https://m.ynet.co.il/Articles/5713768

1069F5FE-851B-4F29-B4C1-E5040F1EBCFD.jpeg

עריכה אחרונה על ידי garicho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Transporter כתב:

אבל עזוב את זה רגע.

להתסמך על נתונים מסין כהוכחה למשהו, זה תמימות במקרה הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ChemGuy85 כתב:

התגובה הזאת מוכיחה כמה הפכנו להיות חלשים בתור בני אדם ובתור חברה. 

ידידי, מצב בלתי נסבל זה כאשר מפציצים גרמנים מורידים 100 טון פצצות על העיר כל ערב, אמא עומדת בתור עם עוד 2000 בני אדם בשביל לקבל קצת לחם וחלב ואבא מנהל חילופי אש עם פלוגת SS בפאתי העיר. זה מצב בלתי נסבל. אנשים חיו גם בזמן החרא הזה ונשארו בחיים לספר על כך. חלקם נשארו, לא כולם, כן? 

אוי אוי אוי אנחנו בבית עם ילדים קטנים

אוי אוי אוי אין לנו בתי קפה

אוי אוי אוי אין לנו אפשרות לטוס לחו"ל

אוי אוי אוי חודש בלי עבודה אנחנו קורסים כלכלית 

אוי אוי אוי אין לנו סושי ואיבדנו את משרת הדוג ווקר שלנו בתל אביב 

תעריכו את מה שיש לנו בחיים, תלמדו מהעבר ותראה כמה קל לנו היום, תבינו כמה המציאות "הטובה" שלנו היא דבר שברירי שכל שניה יכול להיעלם כי אמא טבע החליטה לשחרר וירוס/אסון טבע או איזה מנהיג במזרח הרחוק החליט להגדיל את "מרחב המחיה" של המדינה שלו.

אתה משווה חוסר בסושי למצב שבו אתה תקוע בבית עם ילדים, הבנתי נכון? 

אני מבין שהגעת לתובנות האלו היות ואתה בבית עם ילדים קטנים, אני צודק? 

כמו כן אני מבין שעד שלא יהיו בארץ איזה מיליון מתים ו 10 מיליון נפגעים כמו במצור על סטלינגרד המצב הוא לא באמת "קשה" וכולנו בכיינים? הבנתי נכון? 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

באופן מאוד מאוד כללי הוא טוען בגדול שלא צריך להתייחס לכל מספרי הנדבקים, כי בסופו של יום יושבים במיון מעטים, שרק חלק קטן מהם יכול להסתבך. או במילים אחרות - רוב האוכלוסיה תתחסן לבד

אבל עזוב את זה רגע.

גם אתה, למה להסתכל רק על סין, מה עם סינגפור? 

הם כבר פתחו בקבוקי שמפניה, כל העולם הריע להם וציין אותם לשבח, עד כה יש להם רק 8 מתים מדווחים.

רק 2500 חולים מאומתים. 

אבל כמעט 1000 מהם בשבוע האחרון. 

אז קח את זה בתור דוגמא, אתה יכול להשתלט על הקורונה, שבוע, חודש , חודשיים.

תחזיק קצר את האוכלוסייה .. תחזיק את כמות הנדבקים נמוך כרצונך.

אבל, כל עוד לא תכחיד אותו לגמרי או שכל האוכלוסייה תהיה מחוסנת או שיהיה לך טיפול ראוי. 

אז טעות אחרת קטנה של קבוצה מסויימת - או שיחרור הגבלה כלשהי.  

ובום, טראח .. מה קרה? הוירוס התפרץ.. לא נורא , כך קרה גם באיטליה, כך קרה גם בספרד, כך קרה גם בלונדון וניו יורק.  

זה סופו של כל בלון .. 

ילדותי ונאיבי לחשוב שהבלון שלנו ישאר מנופח עד הסוף.

סין זה הילד הנודניק, שהתפוצץ לו הבלון , אבל הוא רץ למכולת גנב עוד בלון , ניפח אותו ואמר .. לא התפוצץ לי, זה הבלון שלי ממקודם 

לפני 7 דקות, SurfHigh כתב:

כמו כן אני מבין שעד שלא יהיו בארץ איזה מיליון מתים ו 10 מיליון נפגעים כמו במצור על סטלינגרד המצב הוא לא באמת "קשה" וכולנו בכיינים? הבנתי נכון? 

לא יהיו בארץ מיליון מתים, אני מת על אלו שמקצינים לצד השני כדי להראות כמה זה מוגזם נבואות הזעם.

אתה לא מסוגל לדמיין לך בכלל מה זה מיליון מתים.. זה לא מספר שאתה יכול להקליד ולעבור הלאה.

תדמיין 1000 מתים ביום בארץ. 

7000 בשבוע.. 

30,000 בחודש.

זה משהו שהמדינה לא מסוגלת להתמודד איתו, בתי הקברות לא ערוכים לזה. 

התקשרות לא מסוגלת לדווח על 10 מתים ביום .. 13 מתים והם עשו מזה יום שחור.

אז תחשוב על 1000 ביום.

בתחזיות השחורות מדובר כל 10 חודשים כאלה, 200,000 עד 300,000 מתים.  

זה חרא וזה קשה. 

לא צריך שתקצין למיליון .. גם 1000 ליום למשך חודשיים זה משהו בלתי נתפס (60,000 סה"כ). 

בשגרה מתים בארץ 1000 אנשים בערך בשבוע, ועדיין אם היית בהלוויות , אז ראית שזה די סרט נע.

הלוויה נגמרת ומתחילה חדשה. 

1000 ביום, זה פי 7 ממה שרגילים, זה נותן לך בערך 5 דקות להלוויה ולא שעה כפי שבשגרה. 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SurfHigh כתב:

אז אני מבין שלהיות עם הילדים שלך בבית זה סבל?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

למראיין אין באמת כלים להתמודד עם הפרופסור. שיעשו שיחת זום עם עוד מספר פרופסורים בתחום ואז נשמע כיצד ד"ר יורם לס מתמודד עם הטענות. 

ראיתי בשבילך ובשביל כל שאר החברים פה את הראיון איתו.

המראיין דווקא מגיע עם המון ידע ונתונים. אתן כמה נקודות חשובות:

א. לס טוען שהמספרים מסין אמיתיים

ב. לס טוען שבהשוואה לשפעת - פה לא מתים ילדים, ואז המראיין התנגח בו שכן מתים ילדים והוא לא יכול להתעלם מזה. לס המשיך לטעון שכשמסתכלים על התמונה הכוללת זה זניח וזו בעיקר מגיפה שפוגעת בזקנים, המראיין הזדעזע ממנו שהוא בכזו קלות מזלזל ב'זקנים' ואוכלוסיות סיכון, כשהן למעשה רבע מאוכלוסיית המדינה, בחישוב קל.

ג. המראיין ציטט שלס אמר לפני חודש וחצי שאין בעיה לטייל באיטליה כי המגפה בוואהן ולא באיטליה. ואז הוא אמר ש'היום הייתי טס לאיטליה בלי בעיה גם כן' אז המראיין לא הבין מה לעזאזל הוא מבלבל? הרי בוואהן היו 60 אלף חולים לפני חודש ו3000 מתים ולס אמר שלא יטוס לשם, ובאיטליה עם 150 אלף חולים ו20 אלף מתים כן? ואז לס איבד את המילים שלו והתחיל לתרץ ש'שמע.. את איטליה אני מכיר טוב יותר מסין... אממ... יודע מה תפסת אותי.. כן.. תפסת אותי.'

בסוף הראיון המראיין התעקש שלס יודה שהוא מדבר בצורה פילוסופית ושלא כדאי לקחת את מה שהוא אומר בתור המלצות לזלזול במגיפה, והוא נכנע ואמר שהוא בעצמו תומך ומבצע את כל הנחיות משרד הבריאות. בנוסף הוא הוסיף משפט אחרון שמעיד על עמדה פוליטית מסויימת ממנה הטיעונים שלו נובעים. לדעתי שווה לשים אוזניות ולשמוע את הראיון הזה ברקע.

• אהבתי 2
  • מעניין 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שממש קשה בבית עם הילדים אפשר לבקר בספארי.

הבעיה שמי שממש קשה לו וצריך לבחור בין אוכל לטיול בספארי , זה לא פשוט 

https://www.israelhayom.co.il/article/750979

זה עדיין עולה 37 ש"ח לאדם לצורך סיבוב בלי לצאת מהרכב.

בלחץ של הילדים השקענו 296 ש"ח וביום חמישי ניקח את הטרווארס לסיבוב בספארי. 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמדובר בילדים עם צרכים מיוחדים, לא לקהל הרחב. לא יודע איך הם מתכוונים לסנן את המגיעים.

@garicho הדיווח שאליו התייחסת למעשה לא ניתן לפירוש, כיון שאין קבוצת ביקורת. עד שלא יהיו לנו מחקרים מבוקרים אקראיים (רצוי כפולי סמיות, אבל זו כבר דרישה קשה) הכל ספקולציה. להבנתי מחקרים כאלה רצים, כך שתוך מספר שבועות יהיו לנו תוצאות ראשוניות. שים לב גם שהניתוח נעשה על ידי גלעד, שיש להם אינטרס עצום. מקווה שהמחקרים המבוקרים ינותחו על ידי גורמים לא אינטרסנטיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...